Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyprawka szkolna

29 cze 2015 - 10:05:15

@ManiaABC ja mogę polecić Ci plecaki z Campusa. Mój brat ma taki już 4 lata i nie obchodzi się z nim zbyt delikatnie - rzuca gdzie popadnie, ładuje do niego rolki, kask itp. Po plecaku w ogóle tego nie widać - nigdzie się nie popruł, nie przetarł czy podarł. Ma ten model:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-29 10:06 przez Onyksowa.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Wyprawka szkolna

29 cze 2015 - 13:53:06

Plecaki zawsze kupuje z st.Majewscy i zawsze moj synek ma na dwa lata i potem kupuje nowe. Nie kwestia rzowalania się bo trzymaja się genialnie ale sama nie chciałabym 4 lata nosic tej samej torebki :) Podoba mi się, ze mają plecaki z postaciami z bajek takie typowe dla dzieciaków. Co do samej wyprawki przez cały rok powoli kupuje cos żeby bylo na później. Teraz zastanawiam się nad zestawem plastycznym z Bambino. Sa takie duże które mają w sobie wszystko co może się w szkole przydać. chyba kupie juz teraz jednka co by nie stać potem w kolejkach i nie szukac na szybko ;)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Wyprawka szkolna

29 cze 2015 - 21:09:52

Też mogę z czystym sumieniem polecić plecaki campusa. Sama za czasów liceum miałam taki i do tej pory jest używany podczas przeróznych wycieczek górskich i nie tylko. Plecak ma już z 9 lat :P i jeszcze się trzyma :D

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Wyprawka szkolna

30 cze 2015 - 11:28:06

Plecaki turystyczne, nigdy te z marketów nawet firmowe

Wyprawka szkolna

30 cze 2015 - 11:49:40

Cytat
_Bianka_
Cytat
bluepearl33
A po co kupujesz zeszyty? :D Przypomnij sobie szkołę - nie dostawałaś na każdy rok szkolny nowego piórnika, kredek, farb itp.?

no nie? kredki i piornik czy plecak az tak sie niszcza ze co chwile trzeba kupować nowy zestaw? miałam w sumie kredki kilka lat, naucz lepiej dzieciaka dbania o swoje rzczy na takich małych przykładach

Bianka, nie wiem jak to robiłaś, że kredki starczały Ci na kilka lat, a synkowi kupuję kilka paczek w ciągu roku. Dzieci sporo rysują, a zdarza się też, że kredka się zgubi, albo pożycza komuś i już nie wracają poszczególne kolory. Co do plecaków i tornistrów- mój synek miał 2 lata te same, ale już wymieniamy na nowe, bo się podniszczyły.

Wyprawka szkolna

30 cze 2015 - 12:01:51

myślę że najlepiej teraz . póżniej jest kompletny chaos ,wszyscy nagle kupują.

Wyprawka szkolna

30 cze 2015 - 12:36:05

To ja wam opowiem fajną przygodę z początku roku szkolnego. Mój syn bardzo chciał neonowy plecak. Obeszliśmy kilka galerii, strony interenetowe i żaden się zbytnio nie podobał. W końcu w CROPIE zobaczył to co chciał, oczy się zaświeciły, cudo, neonowa kratka z jakimiś innymi kolorami, fajne kieszonki, wyglądał naprawdę ciekawie. Wytrwał UWAGA!!! 3 tygodnie w 4 klasie, ok. 20 września trafił do reklamacji. Rozpruł się tak, że dołem wypadły książki i Pani ze sklepu dała dziecku reklamówkę,żeby nie nióśł książek pod pachą. Kosztował 99 zł myślałam, że oszaleję. Mało tego uznali reklamację, ale zwrot kasy tylko na kartę podarunkową. Musiałam kupić nowy plecak i jakieś pierdoły w CROPIE,żeby kasa nie przepadła.
Drugi syn natomiast ma plecka z NIKE i służy mu już 3 rok.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

Wyprawka szkolna

30 cze 2015 - 16:15:38

Mój ma plecak Majewskiego, przez rok go nie zniszczył, sama jestem w szoku, bo znam jego możliwości ;) Spokojnie posłuży nam przez kolejny rok :)

Wyprawka szkolna

30 cze 2015 - 22:54:10

A co polecisz z wzorów dla dziewczynek? Podsunęłaś mi pomysł dla chrześnicy, idzie do pierwszej klasy w tym roku.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Wyprawka szkolna

01 lip 2015 - 00:32:32

Tornistry herlitz też są bardzo dobre dla pierwszaków,farby plakatowe jak dla mnie najlepsze są z astry - też są fluorescencyjne. Kredki majewskiego i zeszyty kupuję jak są sierpniowe promocje w marketach, książki już mamy wszystkie. Mam jedynie problemy z plasteliną,bo są różne miękkie,twarde,klejące i nie wiadomo co będą robić i jaką będzie potrzebna zwłaszcza dla pierwszaki.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Wyprawka szkolna

01 lip 2015 - 10:17:12

Cytat
bluepearl33
A co polecisz z wzorów dla dziewczynek? Podsunęłaś mi pomysł dla chrześnicy, idzie do pierwszej klasy w tym roku.

Najbardziej chwytliwy wzór dla dziewczynki to chyba te z Monster High :) Ale mozesz podpytac rodziców jakie bajki lubi. Oni mają wielki wybór. Moja kuzynka kupiła w tym roku taki z kucykami Pony


Wyprawka szkolna

31 lip 2015 - 17:07:00

A mają jakieś fajne wzory dla starszych dziewczynek? Można gdzieś obejrzeć? :)

Wyprawka szkolna

10 sie 2015 - 09:41:52

Astra ma najlepsze farby na polskim rynku. Uzywam zamiast profesjonalnych akwareli dla artystow bo sa o wiele tansze a pigmentacja i trwalosc bardzo porzadne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-10 09:43 przez perrrverse.

Wyprawka szkolna

12 sie 2015 - 13:12:19

Tutaj rozdają za darmo:

http://alegratka.pl/ogloszenie/piornik-z-wyposazeniem-plecak-worek-na-26750534.html


Jeszcze się nie kontaktowałam, ale chyba napiszę do nich !

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Wyprawka szkolna

03 wrz 2015 - 16:14:12

Oczywiście że lepiej wcześniej, też tak zrobiłam teraz tylko niektóre rzeczy dokupiłam, z racji tego że wcześniej nie było albo okazało się że jednak będą potrzebne, wszystko znalazłam na matrasie, ze szczęścia nawet kupiłam książkę dla siebie, nie wiem tylko kiedy ją przeczytam przy tym obłożeniu robotą ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyprawka pierwszoklasisty