Ostrzeżenia dla użytkowniczki MickyMK:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-04-2016 09:17) Spam.
Mnie u stóp zaczeły się rozdwajać po wakacjach. Podejrzewam, że kwestia tego, ze nie były nawilżone i wystawione bardzo na słońce jednak. Ale poradziłam sobie olejkiem velvet smooth. Jak dla mnie ten scholl sprawdza się zarówno na paznokciach stóp jak i dłoni i daje fajny efekt. Jest mieszanką 7 róznych olejków i działa na większość problemów z paznokciami, ale i radzi sobie ze skórkami, które zmiękcza i hamuje wzrost.
moderator (28-05-2016 22:01) Spam.
Też mam ten zestaw. Jak będziesz przy okazji to zobacz sobie z natura accessoris gąbeczke stozkowa, bo nia się fajnie, płynnie nakłada http://www.drogerienatura.pl/gabka-do-makijazu-stozkowa.html.Kosztuje grosze, a jest dla mnie najwygodniejsza no i palce czyste :P
moderator (06-07-2016 16:04) Spam.
To nie typowa bajka ale za to program dla dzieci śmiesznie prowadzony, więc też się łapie. Nazywa się "Zręczne pomysły" i leci na Da vinci Learning. W fajny sposób pokazane są sposoby jak zrobić coś z niczego :) Mój synek ten program uwielbia.
moderator (06-07-2016 16:34) Spam.
Ja za to dokupiłam sobie jeszcze te kosmetyki anticaduta od Biokapu. zampon przeciw wypadaniu włosów i maska wzmoniły mi włosy po rozjasnianiu i całkiem szybko poradziły sobie z łamliwością i wypadaniem.
moderator (03-08-2016 11:18) Spam.
Nawet nie wiedziałam, że oni mają forme szamponu. Ale jak lubisz taką formę kosmetyków przy wypadaniu wlosów to spróbuj sobie tych Biokap. Cała ta seria anticaduta jest przeciw wypadaniu, ale sprawdza się. No i same naturalne roslinne składniki. Przy moich alergiach to też ma znaczenie.

Zamknij to okno