Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurs przedluzania i zageszczania rzes

21 sie 2012 - 00:34:00

czesc dziewczyny, chcialam zapytac czy sa tu moze dziewczyny po takim kursie? bo zastanawiam sie nad tym czy warto wybrac sie na taki kurs, czy jezeli nie mam skonczonej szkoly kosmetycznej a mialabym taki kurs istnialaby mozliwosc zeby ktos zatrudnil mnie pozniej do pracy wlasnie w tym zakresie? chce rowniez dodac, zeide takze na kurs makijazu ;)
prosze o porady, moze same bylyscie badz wiecie cos na ten temat.
Pozdrawiam ;)

kurs przedluzania i zageszczania rzes

21 sie 2012 - 00:38:33

w sumie nawet jak nikt Cię nie zatrudni to np w Warszawie dużo dziewczyn jeździ do domów robić rzęsy i naprawdę staje się to bardzo popularne, wiele moich koleżanek miało właśnie wykupione takie panie przed studniówką. Więc myślę że w sumie chyba warto.

kurs przedluzania i zageszczania rzes

21 sie 2012 - 00:41:57

rzęsy przedłuża teraz co druga dziewczyna. tak samo jak co druga robi tipsy/żele, albo przedłuża/zagęszcza włosy :) musiałabyś np przejść jakiś kompleksowy kurs wizażu +zdobienia paznokci + przedłużania rzęs + pielęgnacji twarzy/dłoni/włosów i tym podobne.
i wtedy z takim "pełnym" pakietem umiejętności masz większe szanse, że gdziekolwiek przyjmą Cię do pracy.

moim zdaniem z samym kursem przedłużania rzęs masz szanse tylko od czadu do czasu sobie dorobić parę złotych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-21 00:44 przez klamerka2.

kurs przedluzania i zageszczania rzes

21 sie 2012 - 00:43:15

no wlasnie zawsze nawet mozna komus zrobic takie rzesy przed jakas uroczystoscia a jakies pieniadze nawet niewielkie wpadna ;) nigdy nie wiadomo w sumie co sie w zyciu przyda dlatego teraz chcialabym zrobic jak najwiecej kursow.

kurs przedluzania i zageszczania rzes

21 sie 2012 - 00:43:19

małe szanse, w salonach raczej chcą doświadczonych pracwników.

kurs przedluzania i zageszczania rzes

21 sie 2012 - 00:56:34

sądze że raczej warto się rozejrzec nie tylko za tym ale też makijaż paznokcie.. full serwis :D

kurs przedluzania i zageszczania rzes

08 lis 2012 - 02:36:34

czesc, oczywiscie ze warto doszkalać się:) nie zgadzam się z opinią, ze jest pełno osob na rynku potrafiących zająć się profesjonalnie stylizacjami. Osób moze jest..z aspiracjami ale ile z nich tak naprawde jest dobrych? Kurs, na którym poznasz podstawy czyli teorię i masz w zalezności od szkolenia zapewnioną ilość godzin praktyki pod okiem instruktorów to dobra i skuteczna opcja. Potem już tylko nalezy jak najwięcej praktykować. Zatem nie poddawaj się, warto w siebie inwestować jesli czujesz że masz smykałkę:) Odnośnie kursów dotyczacych rzes to zrobiłam szkolenie "myscara" i polecam zebys się zainteresowała tez takim rodzajem upiekszania rzes. Metoda nakładania nie jest trudna, nakłada sie po odtłuszczeniu rzes naturalnych warstwy specjalnego preparatu typu tusz, ktory utrzyma sie u klientek nawet do 3 tygodni.To fajna propozycja dla osób, ktore nie chca miec doczepianych rzęs, a chcą miec efekt ładnie umalowanych rzęs przez dłuzszy czas. W zależnosci od ilosci wartsw jakie nalozysz bedzie widoczny efekt u klientki. Ja to szkolenie zrobiłam w szkole Select.Trwało praktycznie pół dnia, robiłam rzesy na modelce pod okiem instruktorki i efekt juz za pierwszym razem był bardzo dobry. Sadze ze ta metoda bedzie hitem, dziś moze nie jest jeszcze tak popularna wiec konczac taki kurs mozesz zyskac przewage na rynku jesli znasz nową usługę;

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

kurs przedluzania i zageszczania rzes

12 maj 2013 - 13:52:18

Moje drogie- ja przeszłam długa drogę, zeby w sumie teraz też móc powiedzieć że doszłam do perfekcji jesli chodzi o przedłużanie rzęs.Ja pracuje na Nouveau Lashes, zresztą Nouveau Lashes jest znane na rynku i klientki często pytają się o markę. I wiem że tu jesli już coś robie to sama jakoś produktów powoduje ze klientki sa bardzo zadowolone i wracaja do mnie ze swoimi koleżankami.

kurs przedluzania i zageszczania rzes

18 gru 2013 - 14:07:32

A drogi jest taki kurs? Zastanawiałam się nad zrobieniem go i poza ceną interesuje mnie jeszcze jeden fakt: jak ma się teoria do praktyki i po ilu próbach udało Wam się nałożyć na modelce poprawnie rzęsy?

kurs przedluzania i zageszczania rzes

29 gru 2013 - 22:01:44

Ja zaplaciam ponad 900 złotych za swój kurs. Trochę dużo, ale było warto. Po pierwsze dlatego, że cały kurs (trwał jeden dzień) odbywał się na modelce. Nie było zbędnego gadania, teorii. To tylko na wstepie, potem już czyta praktyka i dzięki temu już na kursie nauczylam się jak dobrze przedłużać rzęsy. Kurs był indywidualny, co także się chwali. A robiłam w salonie Perfect Glamour we Wrocławiu.

kurs przedluzania i zageszczania rzes

13 cze 2020 - 16:13:18

Zawsze można się o dotację postarać na taki kurs . Zobaczcie sobie u nich w Akademii Perfect Eye Lash. Mają swoje placówki aż w 14 miastach, na pewno znajdziecie blisko siebie. a warto. Praca na bardzo dobrych produktach, autorskie techniki, super trenerki. Do każdego szkolenia sprzedają już gotowe zestawy do przedłużania rzęs.Teraz przymierzam się teraz do szkolenia metodą volume russian 2-8D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POLITECHNIKA KRAKOWSKA- rozmowa kwalifikacyjna