Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Więc, moja nauczycielka od religii, ostatnio powiedziała nam, że homoseksualizm jest chorobą, którą trzeba leczyć. Zaczęłam się z nią wymieniać moimi z goła odmiennymi poglądami. Pani postawiła mi 1 i kazała usiąść. Na następną jutrzejszą lekcję przygotowałam wydruk, w którym jasno napisane jest, że Amerykańskie i Polskie Towarzystwo Psychologiczne twierdzi, iż homoseksualizm chorobą nie jest. Jeżeli nauczycielka powie mi, że nie mam racji to jeżeli wezmę świadków mojej rozmowy z nauczycielką i pójdę z wydrukami i świadkami, do dyrektora, to powinny zostać od nauczycielki wyciągnięte jakieś konsekwencje ?
Myślicie, że warto iść z tym do dyrektora ?

Muszę nadmienić, że Pani stwierdziła też, że "DUPA SŁUŻY DO S*ANIA NIE DO RUCH*ANIA " ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-14 21:39 przez endorfina96.

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

pani z religii na pewno patrzy z perspektywy wiary i tego, co dzialo sie w sodomie i gomorze.. w koncu uczy religii, jesli chcesz to sie kloc, idz do dyrektora, ale nie wiem czy z nauczycielem wygrasz i co ci to w sumie da, satysfakcje?

zweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

patrzy z innej perspektywy, natomiast nie ma prawa wstawić Ci jedynki za Twoje poglądy i opinie, to jest brak tolerancji, a nawet sprzeczne z prawem haha :D myślę, że lepiej pogadaj z wychowawcą, po co od razu do dyrektora

o szit, gdzie Ty mieszkasz?! pewnie, że walcz! Poza całym tym absurdem, to niezależnie od tego kto ma rację, nie można przecież wstawić 1 za poglądy, w końcu mieszkamy w demokratycznym kraju...

nie warto robić wojny bo i tak do niczego nie prowadzi.. niech każdy myśli po swojemu- wiarę, przekonania itp to bardzo prywatne sprawy- nie ma tu prawa i uogólnień..

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

1 pewnie wystawila, nie za poglady (?), tylko za to, ze sie klocila, byc moze podniosla glos, co sie nauczycielce nie spodobalo - jak to norma w szkole, "pyskowanie"

jeju, po co zaprzątać sobie głowę takimi rzeczami? ważne,że ty wiesz swoje a ciemnoty nie naprostujesz.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ronsjer
pani z religii na pewno patrzy z perspektywy wiary i tego, co dzialo sie w sodomie i gomorze.. w koncu uczy religii, jesli chcesz to sie kloc, idz do dyrektora, ale nie wiem czy z nauczycielem wygrasz i co ci to w sumie da, satysfakcje?

Nie chcę, żeby za kilka lat ktoś wmawiał takie bzdury moim dzieciom.

pani pewnie dawno nikt nie przytulił pod kołdrą :I tez sie taka drażliwa robie bez seksu :I

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
endorfina96
Cytat
ronsjer
pani z religii na pewno patrzy z perspektywy wiary i tego, co dzialo sie w sodomie i gomorze.. w koncu uczy religii, jesli chcesz to sie kloc, idz do dyrektora, ale nie wiem czy z nauczycielem wygrasz i co ci to w sumie da, satysfakcje?

Nie chcę, żeby za kilka lat ktoś wmawiał takie bzdury moim dzieciom.
sama im wytlumaczysz, poza tym nie wierze, ze to zmieni az tak swiat

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ronsjer
Cytat
endorfina96
Cytat
ronsjer
pani z religii na pewno patrzy z perspektywy wiary i tego, co dzialo sie w sodomie i gomorze.. w koncu uczy religii, jesli chcesz to sie kloc, idz do dyrektora, ale nie wiem czy z nauczycielem wygrasz i co ci to w sumie da, satysfakcje?

Nie chcę, żeby za kilka lat ktoś wmawiał takie bzdury moim dzieciom.
sama im wytlumaczysz, poza tym nie wierze, ze to zmieni az tak swiat

Gdyby, każdy myślał i mówił "EE tam, to i tak nic nie zmieni " To nie dotarlibyśmy tu gdzie jesteśmy

Pamiętaj, że z nauczycielem nigdy nie wygrasz. Wiadomo, że przedmiot należy do tych "mniej ważnych", ale kłócąc się z taką nauczycielką możesz jedynie stracić (chociażby w oczach innych nauczycieli - będą Cię postrzegali jako "pyskatą";). Z drugiej strony pani chyba stara się być świętsza, niż jest naprawdę i dlatego gada takie bzdury.
Jeżeli chcesz dochodzić swoich racji, to najpierw porozmawiaj z rodzicami, później ewentualnie z wychowawcą.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
endorfina96
Cytat
ronsjer
pani z religii na pewno patrzy z perspektywy wiary i tego, co dzialo sie w sodomie i gomorze.. w koncu uczy religii, jesli chcesz to sie kloc, idz do dyrektora, ale nie wiem czy z nauczycielem wygrasz i co ci to w sumie da, satysfakcje?

Nie chcę, żeby za kilka lat ktoś wmawiał takie bzdury moim dzieciom.

Mi też w szkole wmawiali takie rzeczy, ale przecież mam rodziców, którzy byli i są nadal dla mnie większym autorytetem niż jakiś zacofany ksiądz. Z betonem nie ma co dyskutować, jesteś mądrzejsza to ustąp. Gdybym miała wierzyć we wszystko co mi wmawiali na religii to miałabym intelekt przeciętnego mohera. No i oczywiście Święta Inkwizycja to wymysł historyków, a jakże..

już myślałam, że ze względu na Twoje poglądy zaczęła rozpowiadać, że jesteś les;p
pani od religii ma to do siebie, ze będzie przekazywała wiedzę mniej więcej tak, jak to widzi kościół. i sądzisz, że dyrektor wyciągnie wobec niej jakieś konsekwencje, bo powiedziała, ze homoseksualizm to choroba? możesz próbować jakoś "walczyć" żeby Ci tę jedynkę usunęła, jeśli faktycznie kulturalnie z nią rozmawiałaś, a nie pyskowałaś, a na żadne konsekwencje nie licz

Moja była walnięta... jak powiedziała że kościół nie ma dla mnie żadnego znaczenia i to tylko budynek to tez mi 1 postawiła i zaczęła płakac. ;)
ale juz w LO miałam fajną babkę normalnie o seksie można było pogadac, sektach , nawet poszczała nam egzorcyzmy (film) ;)
nawet opowiadała nam że niektóra biżuteria ma jakieś złe moce czy coś takiego . poczytajcie o tym, to było bardzo ciekawe. zwykły pierścionek srebrny z czarnymi kwadratami jest zły ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STUDIA TYSZKIEWICZ BIELSKO BIALA