Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

41 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 4/5

gdzie do szkoły ?! POMOC

13 sty 2011 - 19:39:50

dziewczyny !
właśnie się obudziłam.
ale chyba niestety za późno. Za 4mies mam oddać papiery do szkół.
po dzisiejszej wywiadówce: same 2 i dwie 4 dwie 3.
Jestem głupia!!!! wezme sie za siebie, ale gdzie ja mam isc?!
interesuje mnie psychologia, pracownik socjalny

gdzie do szkoły ?! POMOC

13 sty 2011 - 19:53:34

Tez mam ten problem. Co prawda mam troche lepsze oceny, ale to nie zmienia faktu ze nie mam zadnego pomylu na przyszlosc. Jestem na profilu humanistycznym i zdeklrowalam sie na biologie(podstawe), a teraz chodzi mi pytanie po glowie czy ona mi sie do czegos przyda.Zastanawiam sie czy nie lepiej zdawac wosu, a do zmiany deklaracji zostalo juz nie duzo czasu. :(:(:( Przepraszam, ze sie tak beszczelnie wtracilam w watek, ale pomyslalam, ze jesli przedstawie swoja sytuacje to moze to tez w jakis sposob pomoze tobie i innym szafowiczkom. (oczywiscie mam na mysli odpowiedzi szafowiczek.)

niezweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 4/5

gdzie do szkoły ?! POMOC

16 sty 2011 - 19:00:24

ktos jeszcze

gdzie do szkoły ?! POMOC

16 sty 2011 - 23:44:41

Dziewczyny.. przede wszystkim zastanówcie się z czego jesteście w stanie zdać maturę na wysokim poziomie, budząc się tak późno. Może nauka jakiegoś przedmiotu/przedmiotów przychodzi wam łatwo albo juz sporo o nim wiecie. Potem stwórzcie jakąś orientacyjną listę kierunków z zakresu Waszych umiejętności i zainteresowań, tak około 5 bym radziła. Dowiedzcie się jaki poziom jakiego przedmiotu na maturze jest tam wymagany. Tylko podchodźcie do sprawy realistycznie. Jeśli nie umiecie rysować a chcecie projektować ubrania, to to nie wyjdzie. A jak wybór będzie za szeroki, to warto spojrzeć jakie są możliwości pracy po konkretnych kierunkach - lepiej zawsze wybrać przyszłościowy zawód.
Powodzenia, piszcie jak idzie ; ).

gdzie do szkoły ?! POMOC

16 sty 2011 - 23:47:55

no, jesteś głupia :)
my Ci mamy mowic co masz studiować? kobieto..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie odczytac