Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

17 sekund temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Zapisz je sobie alfabetycznie i ucz się tym sposobem, co highhope-skuteczny!

Ja lubię robić sobie fiszki albo pisać coś na kartce po parę razy :) Często też pomaga mi mówienie czegoś na głos i chodzenie po domu.

patrząc na datę założenia wątku domyślam się, że autorka już dawno się tych słówek nauczyła

Uuu o tej porze to bym to olała i zrobiła ściągę:) no też przy okazji człowiek się uczy

Cytat
diventi
Ja lubię robić sobie fiszki albo pisać coś na kartce po parę razy :) Często też pomaga mi mówienie czegoś na głos i chodzenie po domu.

Fiszki dobra rzecz. Napisz je sobie ręcznie albo na kompie, powycinaj i czytaj na głos:)

możesz sobie nagrać jak je czytasz i słuchać w kółko. ale na każdego działa co innego. (:

ja zawsze robie sobie fiszki, najszybsza i najskuteczniejsza metoda na nauke słówek :)

Cytat
minia32
wyjdz z Szafy i wyłącz kompa :D
najskuteczniejszy sposob ;]

Dokładnie trzeba przysiąść i się wziąć w garść. Po pierwsze skupienie. Tu masz rady odnośnie nauki języka: http://pomocowy.pl/rozwoj-osobisty/jak-szybko-nauczyc-sie-jezyka-angielskiego/
Pozdrawiam

nie siedz na szafie tylko sie ucz, już dawno większości byś sie nauczyła

ja nic nie polece :) co do slowek zawsze mialam dobra pamiec i w 30min potrafilam zapamietac ok 300 :)

Cytat
highhope
hm ja wczoraj nauczylam sie ok 50 z hiszpanskiego dosc prostym sposobem. Usiadlam,wzielam kartke i dlugopis i zapisalam ja cala czytajac kilka slowek a potem piszac je z pamieci i tak w kolko. Moze to glupie ale ja zawsze tak robie , wszystko musze pisac i notowac zeby czegokolwiek sie nauczyc. Ale ja to ja Ty to Ty wiec musisz zastanowic sie jak Tobie najlepiej sie uczy :) zycze powodzenia.
też tak robię ;)

przepisuj sobie je z kartki na kartkę :):)

Cytat
dussia
nie siedziec na szafie tylko isc i sie uczyc:):D

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsze jest powtarzanie i wykorzystywanie różnych kanałów. W szkole uczę się z książki, ale w domu robię to samo w internecie żeby to sobie bardziej wyobrazić i utrwalić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła Beauty Art w Krakowie