Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Zapisz je sobie alfabetycznie i ucz się tym sposobem, co highhope-skuteczny!

Ja lubię robić sobie fiszki albo pisać coś na kartce po parę razy :) Często też pomaga mi mówienie czegoś na głos i chodzenie po domu.

patrząc na datę założenia wątku domyślam się, że autorka już dawno się tych słówek nauczyła

Uuu o tej porze to bym to olała i zrobiła ściągę:) no też przy okazji człowiek się uczy

Cytat
diventi
Ja lubię robić sobie fiszki albo pisać coś na kartce po parę razy :) Często też pomaga mi mówienie czegoś na głos i chodzenie po domu.

Fiszki dobra rzecz. Napisz je sobie ręcznie albo na kompie, powycinaj i czytaj na głos:)

możesz sobie nagrać jak je czytasz i słuchać w kółko. ale na każdego działa co innego. (:

ja zawsze robie sobie fiszki, najszybsza i najskuteczniejsza metoda na nauke słówek :)

Cytat
minia32
wyjdz z Szafy i wyłącz kompa :D
najskuteczniejszy sposob ;]

Dokładnie trzeba przysiąść i się wziąć w garść. Po pierwsze skupienie. Tu masz rady odnośnie nauki języka: http://pomocowy.pl/rozwoj-osobisty/jak-szybko-nauczyc-sie-jezyka-angielskiego/
Pozdrawiam

nie siedz na szafie tylko sie ucz, już dawno większości byś sie nauczyła

ja nic nie polece :) co do slowek zawsze mialam dobra pamiec i w 30min potrafilam zapamietac ok 300 :)

Cytat
highhope
hm ja wczoraj nauczylam sie ok 50 z hiszpanskiego dosc prostym sposobem. Usiadlam,wzielam kartke i dlugopis i zapisalam ja cala czytajac kilka slowek a potem piszac je z pamieci i tak w kolko. Moze to glupie ale ja zawsze tak robie , wszystko musze pisac i notowac zeby czegokolwiek sie nauczyc. Ale ja to ja Ty to Ty wiec musisz zastanowic sie jak Tobie najlepiej sie uczy :) zycze powodzenia.
też tak robię ;)

przepisuj sobie je z kartki na kartkę :):)

Cytat
dussia
nie siedziec na szafie tylko isc i sie uczyc:):D

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsze jest powtarzanie i wykorzystywanie różnych kanałów. W szkole uczę się z książki, ale w domu robię to samo w internecie żeby to sobie bardziej wyobrazić i utrwalić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła Beauty Art w Krakowie