Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 09:26:25

Dziewczyny jestem po maturze rok mam zmarnowany można powiedzieć bo poszłam na technika kosmetyczego, ale widzę ze tam dużo się nie naucze , mniejsza o to. Zawsze myślałam o tym żeby po liceum iśc do skzoły policyjnej i zaczynam myślec o tym na powaznie czy ktoś był, jest w takiej szkole? chciałabym zadać kilkta oytac ponieważ nie mam pojecia jak to wygląda

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 09:30:54

Od paru lat nie ma juz studiów ,,policyjnych". W Szczytnie można jeszcze studiować różne kierunki ale jako cywil. Szkółki policyjne szkolą tylko tych którzy przeszli kwalifikacje do pracy w policji. Także spróbuj może startować do policji.

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 09:33:13

Kuzynki syn z rok temu szkonczyl szkolke policyjna w k-ach

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 09:45:43

Ja w tym roku kończę szkołę średnią i też myślę o szkole policyjnej także chętnie poczytam.

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 09:48:10

Cytat
alpina
Od paru lat nie ma juz studiów ,,policyjnych". W Szczytnie można jeszcze studiować różne kierunki ale jako cywil. Szkółki policyjne szkolą tylko tych którzy przeszli kwalifikacje do pracy w policji. Także spróbuj może startować do policji.

Dokladnie:)

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 09:55:13

Jak strattować do Policji? prosze coś więcj mi powiedziec

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 10:03:05

tak naprawdę po liceum czy technikum policyjnym masz tyle co nic.. Nic Ci to nie daje, musisz przejść rekrutację taka sama jak każdy inny... Aby dostać się do policji musisz przejść przez szereg testów (sprawnościowy, test wiedzy ogólnej, multiselect itd)... Jeżeli zdasz te testy to idziesz na szkółkę policyjną na około pół roku... Warunkiem koniecznym aby składać dokumenty do policji jest matura...

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 10:03:59

Cytat
misia2113
Jak strattować do Policji? prosze coś więcj mi powiedziec

Moja koleżanka własnie wypełniała jakiś formularz bo był nabór ale nie wiem dokładnie jak to wygląda.

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 10:10:14

Hej, ja jestem policjantką :) Otóż możesz studiować jako cywil w szczytnie albo od razu iść do Policji i studiować sobie między czasem, aby mieć wyższe wykształcenie ;)
Musisz złożyć dokumenty w najbliższej Komendzie koło siebie, najlepiej poczytaj na stronie Policji co tam trzeba, dostajesz terminy na kolejne egzaminy czyli etapy rekrutacji, potem Komisja Lekarska i wybierasz się na szkołe na pół roku, z dniem pójscia do szkoły dostajesz mundur i wyplate w wysokości połowy normalnej stawki, uczysz się, jeżeli uda Ci się ukończyć szkołę czyli tZw kurs podstawowy idziesz od razu do pracy do jednostki w której składałaś papiery :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 23:07 przez elyza17.

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 10:33:54

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, nauka na policjanta trwa tylko pół roku i w trakcie nauki co miesiąc płacą? a ja nie płace nic za tą naukę? tam gdzie mnie wyślą do szkółki musze sama sobie zapewnić zakwaterowanie?
i co to są wogóle za egzaminy? oprocz sprawnosciowego, pewnie jakis psychologiczny i jakies jeszcze? jakieś sprawdzajace wiedzę? Jesli tak czy dostajemy jakies materiały do nauki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 10:36 przez misia2113.

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 15:13:56

od dnia przyjecia jestes juz Policjantem wiec dostajesz za to wyplate, tak masz zakweartwerowanie i wyzywienie i dotego jeszcze okolo 1500 zł miesiecznie. Pół roku cięzkiej pracy, a zebuy się dostac czekalam 1,5 roku, wiec nie ma nic za darmo, wystarczy wejsc na byle jaka strone Policji tam są opisane wszystkie etapy rekrutacji, przypominam ze na szkole czeka Was okolo 30 egzaminów, ptanie, kartkówki, bieganie, czołganie itd, ale było super :)

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 15:16:06

dziewczyny do mundurowek jest sie ciezko bardzo dostac niestetety:( minely juz te czasy ,ze brali ''kazdego'' z ulicy znam ludzi ,ktorzy startuja do policji po resocjalizacji,administracji a nawet po prawie i nic.

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 15:17:06

trzeba przejsc kwalifikacje. jest 5 chyba etapów. po tym idzie się na pół roku do szkoły policyjnej.

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 15:18:17

Cytat
elyza17
Hej, ja jestem policjantką :) Otuż możesz studiować jako cywil w szczytnie albo od razu iść do Policji i studiować sobie między czasem, aby mieć wyższe wykształcenie ;)
Musisz złożyć dokumenty w najbliższej Komendzie koło siebie, najlepiej poczytaj na stronie Policji co tam trzeba, dostajesz terminy na kolejne egzaminy czyli etapy rekrutacji, potem Komisja Lekarska i wybierasz się na szkołe na pół roku, z dniem pójscia do szkoły dostajesz mundur i wyplate w wysokości połowy normalnej stawki, uczysz się, jeżeli uda Ci się ukończyć szkołę czyli tZw kurs podstawowy idziesz od razu do pracy do jednostki w której składałaś papiery :)

oo jak fajnie jakas policjantka na szafie;D
jak ci sie pracuje w policji? :))
jesli ktos ma wyzsze wyksztalcenie przechodzi taki sam tryb nauki jak ci ktorzy nie maja?

Szkoła policyjna prosze o pomoc

28 gru 2012 - 15:22:27

Cytat
bella_911
Cytat
elyza17
Hej, ja jestem policjantką :) Otuż możesz studiować jako cywil w szczytnie albo od razu iść do Policji i studiować sobie między czasem, aby mieć wyższe wykształcenie ;)
Musisz złożyć dokumenty w najbliższej Komendzie koło siebie, najlepiej poczytaj na stronie Policji co tam trzeba, dostajesz terminy na kolejne egzaminy czyli etapy rekrutacji, potem Komisja Lekarska i wybierasz się na szkołe na pół roku, z dniem pójscia do szkoły dostajesz mundur i wyplate w wysokości połowy normalnej stawki, uczysz się, jeżeli uda Ci się ukończyć szkołę czyli tZw kurs podstawowy idziesz od razu do pracy do jednostki w której składałaś papiery :)

oo jak fajnie jakas policjantka na szafie;D
jak ci sie pracuje w policji? :))
jesli ktos ma wyzsze wyksztalcenie przechodzi taki sam tryb nauki jak ci ktorzy nie maja?


Tak. Za wyższe wykształcenie dostajesz jedynie dodatkowe punkty na etapie rekrutacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła Beauty Art w Krakowie