Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

Słodycze reklamowe

12 minut temu

produkty dla dziecka

15 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

transport i spedycja

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 20:55:35

a ja mam ten i jestem zadowolona. Dałam za niego 15zł:)



JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 20:56:12

Cytat
ajmfree
Ja mam jasna karnacje, opalam się zawsze na czerwono, nogi wcale mi się nie chcialy nigdy opalic. Dax mnie uczulil, inne nie pomagaly za wiele. I w zeszlym roku dostalam od tesciowej przyspieszacz z Avonu, pierwszy raz w zyciu nogi opalily mi się na piekny karmelowy braz! W tym roku jak tylko zaczelo się slonce zarzucilam na tylek krotkie spodenki i kilka dni pod rzad smarowalam nogi tym przyspieszaczem i znow mam pieknie brazowe :)

ja siedze od lat w Avonie,ale jakoś nigdy nie używałam żadnych z tych kosmetyków na lato. A możesz powiedzieć który to taki niby dobry efekt daje ? :P :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 21:02:59

Cytat
zambezi
ja uzywam tego z lirene i jest dobry:
chyba soraya :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 21:04:53

Ja uzyłam 2 razy tego z Soraji,foto wyżej.Nic nie dało i tak na czerwono opaliło:|
Chyba sobie odpuszcze i zainwestuje w samoopalacz,zawsze to zdrowiej:)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 21:18:04

Hen Hen po weselu, ale ze swojej strony dodam, że te dostępne w solarium mimo wysokiej ceny są świetne, efekt natychmiastowy niemalże :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 21:22:40

Przyspieszacz z firmy Dax najlepszy jak dla mnie:)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 21:28:33

w solarium zawsze można było kupic sobie i się nasmarować zielony pachniał obłędnie ale nie wiem jaka firma

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 21:37:11

Jak dla mnie ten z Soraya jest mega, używam go od kilku lat. Fajna brązowa opalenizna po nim, ale duży wpływ ma tu chyba karnacja i typ skóry :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 21:46:42

Cytat
kamilkaa21

ja siedze od lat w Avonie,ale jakoś nigdy nie używałam żadnych z tych kosmetyków na lato. A możesz powiedzieć który to taki niby dobry efekt daje ? :P :)

SUN + Maxi Tan się nazywa, takie ciemno brazowy, Sun jest bialymi literami, maxi tan czarnymi. Nie mam mozliwosci wstawic zdjecia z telefonu. Ale wydaje mi się, ze innego przyspieszacza w katalogu nie było :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 21:53:34

Booster :-)

Polecam :-)

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 22:00:00

Ja najlepiej opalałam się przyspieszaczem do opalania z firmy Eveline, ale ostatnio nie mogę go nigdzie znaleźć. Zadowolona byłam również z masła kakaowego. Oprócz tego używałam olejka z Marizy, ale on na mnie jakoś super nie działał.

Teraz NAJLEPSZE
Jakiś czas temu czytałam o dobrych samoopalaczach, byłam trochę sceptycznie nastawiona, bo moja jakakolwiek próba kończyła się fiaskiem. Kupiłam jednak samoopalacz firmy Kolastyna w sprayu. Nadaje skórze stopniowej opalenizny, wiadomo, zapach samoopalacza jest, ale na pewno nie taki silny jak inne (np. Sopot z Ziaji), po połączeniu go z opalaniem na słońcu (dosłownie dwa dni po ok 2h) dał taki efekt, że nigdy, naprawdę nigdy, nie miałam takiej ładnej opalenizny. Opalone są ręce, brzuch, plecy, nogi, wszystko równomiernie etc. Na słońcu używałam przyspieszacza do opalania z Marizy.
Samoopalacze mają to do siebie, że przyspieszają opalanie.
Jeżeli masz jeszcze czas to spróbuj takiej kombinacji :) Ja przez przypadek ją zastosowałam i jestem szczęśliwa! :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 22:26:21

Cytat
ajmfree
Cytat
kamilkaa21

ja siedze od lat w Avonie,ale jakoś nigdy nie używałam żadnych z tych kosmetyków na lato. A możesz powiedzieć który to taki niby dobry efekt daje ? :P :)

SUN + Maxi Tan się nazywa, takie ciemno brazowy, Sun jest bialymi literami, maxi tan czarnymi. Nie mam mozliwosci wstawic zdjecia z telefonu. Ale wydaje mi się, ze innego przyspieszacza w katalogu nie było :)

dzięki ;) dzisiaj sobie obczaje go i może się skusze,ale jeszcze zobaczę do szafki co tam zostało z poprzedniego roku do opalania czy też po ;)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 22:38:35

Cytat
deli18
KONICZNIE skorzystaj z Ziajowego Masła Kakowego w spray - przyspieszacz opalania. Genialny !

dokladnie, mialam o nim pisać, świetny jest i ten zapach..;)

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

12 cze 2014 - 11:15:37

Kupiłam w moim solarium Caribbean Gold "Sex bunny". Skóra jest naprawdę nim "napędzana" do opalania, a co najważniejsze nie jest wysuszona. Mimo dwóch 5-minutowych wizyt na solarium już widzę efekty i muszę powiedzieć, że zdecydowanie opłacało się kupić ten produkt.

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

12 cze 2014 - 13:11:15

Serio, masło kakaowe w spray Ziaji jest meega;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BEAVER, włosy, słońce, reanimacja