Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

22 kwi 2014 - 16:19:32

hej,potrzebuję dobrego przyspieszacza do opalania w solarium, za niedługo ślub a ja jestem blada jak ściana, mam jasna karnację, w dodatku pracuję codziennie, więc czasu na opalanie na słońcu raczej nie będzie...:/

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

22 kwi 2014 - 16:25:20

Podłączam się do pytania! :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

22 kwi 2014 - 16:27:39

A więc przybywam z pomocą!

Dziewczyny, ja od zawsze stosuję jeden jedyny przyspieszacz, który jest do stosowania na słońce i do solarium. Jest w formie takiego żółtego przezroczystego żelu, szybko się wchłania i na prawdę działa.

Polecam go z całego serca, bo jest świetny :)

Dax Cosmetics Przyspieszacz do opalania.

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

22 kwi 2014 - 16:32:18

Cytat
adrienn
A więc przybywam z pomocą!

Dziewczyny, ja od zawsze stosuję jeden jedyny przyspieszacz, który jest do stosowania na słońce i do solarium. Jest w formie takiego żółtego przezroczystego żelu, szybko się wchłania i na prawdę działa.

Polecam go z całego serca, bo jest świetny :)

Dax Cosmetics Przyspieszacz do opalania.

Dzięki:) Na pewno wypróbuję. 3 maja mam wesele i chciałabym wyglądać trochę "świeżej", bo po zimie wiadomo jak jest... Dzisiaj byłam raz na solarium i zamierzam iść jeszcze 1-2 razy, ale na niewiele, bo nie chcę być spalona, a jedynie trochę muśnięta.

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

22 kwi 2014 - 16:35:16

wg mnie najlepszy: Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie
no i jeszcze masło kakaowe w sprayiu z ziaji ;) zresztą oba maja świetne opinie na KWC na wizażu: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16573

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

22 kwi 2014 - 16:45:10

a co myslicie o kosmetykach firmy Soleo? moja koleżanka używała, tyle, że na moje oko, było tam więcej samoopalacza lub jakiegoś bronzera.. albo naprawdę przynosiło efekty.... ??

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

22 kwi 2014 - 16:59:14

nie znam więc się nie wypowiem... ja kiedy nie mam możliwości wyjść na słońce, smaruję się lirene cafe mocca, efekt jest super, 3x się posmaruję i jestem brązowa...ale efekt krótkotrwały jeśli się przestaniemy smarować, co oczywiste;) a z solarium nie lubię korzystać dlatego szukam wtedy alternatywy do słoneczka:)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

22 kwi 2014 - 17:04:36

Wg mnie masło kakaowe Ziaja bez znaczenia czy emulsja, czy balsam, czy spray- wszystkie są dobre :) tylko nie stosowałam tego w solarium, ale czytałam, że równie dobrze się sprawdza :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

24 kwi 2014 - 14:58:07

KONICZNIE skorzystaj z Ziajowego Masła Kakowego w spray - przyspieszacz opalania. Genialny !

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

24 kwi 2014 - 15:04:30

Kiedyś był taki z turbo-przyspieszacz z bielendy. Na co dzień możesz spróbować balsamu z Dove summer glow.

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

24 kwi 2014 - 15:06:25

dużo słyszałam o Fake Bake ostatnio. Mi akurat nie widzi się latanie na solarium, chyba zainwestuje w ten "60 minut", słyszałyście coś o tym?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-24 15:06 przez madzwocho.

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

25 kwi 2014 - 10:38:02

Ja i w wakacje i do solarium używam przyspieszacza soraya z orzechem włoskim. Kosmetyk tani, bardzo fajny i daje piękny kolor opalenizny :)

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 20:43:45

serio, to masło kakaowe robi taką furorę i jest niezłe ? hmm

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 20:46:20

ja uzywam tego z soraya i jest dobry:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 16:15 przez zambezi.

JAKI PRZYSPIESZACZ DO opalania???

11 cze 2014 - 20:51:59

Ja mam jasna karnacje, opalam się zawsze na czerwono, nogi wcale mi się nie chcialy nigdy opalic. Dax mnie uczulil, inne nie pomagaly za wiele. I w zeszlym roku dostalam od tesciowej przyspieszacz z Avonu, pierwszy raz w zyciu nogi opalily mi się na piekny karmelowy braz! W tym roku jak tylko zaczelo się slonce zarzucilam na tylek krotkie spodenki i kilka dni pod rzad smarowalam nogi tym przyspieszaczem i znow mam pieknie brazowe :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Regenerum o rzęs