Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plastry do depilacji twarzy.

15 lut 2014 - 14:53:31

Cześć :)

Mam do Was pytanie. Czy kiedykolwiek używałyście plastrów do depilacji twarzy z Joanny? Jeśli tak, to jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy wychodziły Wam po depilacji jakieś krostki itp.? A może używałyście jakiś kremów, bądź innych środków po depilacji, aby złagodzić depilowane miejsce?
Nikt nie pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-15 15:28 przez Nela33.

Plastry do depilacji twarzy.

25 lut 2014 - 09:17:02

Ja używam właśnie z Joanny i mi bardzo pasują a ten krem do zmywania pozostałości wosku dobrze go zmywa i super pachnie. Po depilacji skóra jest troszkę zaczerwieniona ale to moim zdaniem normalne. Ja po depilacji przecieram delikatnie płatkiem z tym kremem i nie nakładam nic innego żeby nie podrażnić skóry.

Plastry do depilacji twarzy.

25 lut 2014 - 09:24:28

ja używałam kremu do depilacji twarzy z avonu i zauważyłam:
1)miejsce po depilacji jest zaczerwienione i podrażnione
2)w miejscach depilacji teraz mam mnóstwo zaskórników(a nie depilowałam już dawno).
Mimo iż jestem konsultantką Avon,tego kremu nie polecam.
Miałam kiedyś z joanny krem do całego ciała i był naprawdę super.

Plastry do depilacji twarzy.

25 lut 2014 - 09:34:34

hEJ
Ja tez tych plastrów uzywam, do wąsika i brwi. Dziele paski na poł bo tyle w zupełności wystarcza. Resztki wosku zmywam dołączona chusteczką z oliwką i cała twarz zmywam tonikiem owocowym. Nie mam po nich żadnych wyprysków,ani plam . POLECAM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 09:36 przez izabelkapink.

Plastry do depilacji twarzy.

25 lut 2014 - 09:39:29

Też używam paski z Joanny i moim zdaniem są super. Nic mi po nich nie "wychodziło" ;) W zimie zdarzało się, że skóra była trochę przesuszona, ale wystarczało posmarować na noc jakimś tłustym kremem i rano już było ok.

Plastry do depilacji twarzy.

25 lut 2014 - 09:41:22

właśnie jak to jest z wąsikiem ? chcę go usunąć ale boję się, że wyjdą mi krosty (mam wrażliwą skórę szczególnie tam) no i boję się że włosy odrosną ciemniejsze i o wiele grubsze a to był by cios

Plastry do depilacji twarzy.

25 lut 2014 - 10:07:10

Depiluje wąsik depilatorem elektrycznym od jakichś 10 lat, włoski odrastają, owszem, ale ani nie ciemniejsze, ani nie grubsze (jeśli kiedyś ściemnieją, to raczej wina hormonów). Ja polecam depilator elektryczny, na dłuższą metę bardziej się opłaca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 10:10 przez Magdalene.

Plastry do depilacji twarzy.

28 lis 2014 - 17:14:28

Dziewczyny , a nie boicie się jak przestaniecie depilować twarz,to pózniej będzie zarost gęstszy i ciemniejszy.Bo ja mam też chęć to zrobić tylko właśnie mam obawy ww.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maseczka do włosów suchych i zniszczonych