Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Prostownica tytanowa

27 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam bardzo grube, ciemne, gęste włosy na rękach, a przyszła już wiosna i gorąco mi w bluzkach na długi rękaw, dlatego muszę nosić topy, przy czym widać mój moher. Pytanie brzmi czy ogolić ręce? Jakiś tydzień temu, a może dwa, posmarowałam nadgarstek kremem do depilacji. Włosów w tym miejscu jest zdecydowanie mniej i są cienkie. Myślicie, że zastosować to na całych rękach? Efekt będzie taki sam?

Nie wyobrażam sobie chodzić z dywanem na rękach oczywiście że wydepilować co do sposobu wybierz odpowiedni dla siebie. Ja golę maszynką zimą a latem już depilatorem.

wydepiluj i nawet się nie zastanawiaj :) ja golę, choć mam bardzo jasne

niezweryfikowana
Posty: 187
Ostrzeżenia: 1/5

ja depiluje rece - kremem do depilacji lub depilatorem i polecam ;)


a i prosze o podbijanie watku : http: //szafiarenka.pl/36/6980451/vansy-gdzie-kupic.html

Cytat
anta83
Nie wyobrażam sobie chodzić z dywanem na rękach oczywiście że wydepilować co do sposobu wybierz odpowiedni dla siebie. Ja golę maszynką zimą a latem już depilatorem.
No to chyba ogolę, ale myślisz, że będą takie jak na nadgarstku czy wrócą do poprzedniej formy?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 22:04 przez Crafty.

golic to raczej nie, najlepiej to chyba woskiem lub depilatorem, no ewentualnie tym kremem ale po nim beda Ci odrastac cale zycie, a od wyrywania by byly stopniowo coraz slabsze.
Golenia nie polecam, moja kolezanka z liceum miala takie grube, ciemne wloski i golila... pozniej było widac takie kropki jak wlosy odrastaly i nieestetycznie sie to prezentowalo.

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mimo że mam jasne włoski to też depiluję :) zwykle maszynką, mi długo dosyć odrastają :)

Ja depiluje woskiem w rolkach, włoski mam jasne i cieniutkie ale lubie mieć gładkie ręce , a po wosku takie są ;)

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

nie wyobrażam sobie futra na rękach ;o;o zdepiluj jak najszybciej :)

Cytat
andziula704
Ja mimo że mam jasne włoski to też depiluję :) zwykle maszynką, mi długo dosyć odrastają :)

a ja mam jasne włoski ale w sumie długie. nawet przez myśl mi nie przeszło żeby wydepilować. Obciach że tak chodze?


do autorki- jeżeli są gęste i ciemne to zrób woskiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Encanto - trefny produkt z allegro ?