Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Witam. Z góry przepraszam jeśli źle umieściłam wątek, bardzo proszę o przeniesienie. Zastanawiam się, która drogeria jest najtańsza, a która najdroższa. Porównując te same kosmetyki w różnych drogeriach np. Hebe, Natura, Rossmann, Super Pharm, gdzie przepłacimy, a gdzie kupimy najtaniej? Zapraszam do dyskusji :)

jak nie ma promocji w SP,to dla mnie tam jest drogo ;)
najbardziej lubię rossmanna i wydaje mi się najtańszy ;)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

jak dla mnie w rossmanie zdarzają się ciekawe okazje :)
douglas i sephora są drogie ale to wyższa półka, ostatnio widziałam tam krem chanel za 1600zł i zastanawiałam się czy serio ktoś to używa ;p

Też mi się właśnie wydaje, że w SP jest zdecydowanie najdrożej. A co uważacie o Hebe. Lubię tam kupować, ale nie wiem czy nie przepłacam za kosmetyki.

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

natura jest droga,maja o wiele wyzsze cney niz w rossmannie

Moim zdaniem Natura i Rossman mają ceny porównywalne. Ostatnio otworzyli u mnie w mieście Hebe i póki co mają dobre promocje więc obecnie to najtańsza drogeria, zobaczymy za jakiś czas.

sheckler i rossman te tańsze a drogie natura i SP wg mnie oczywiście

w naturze jak robie zakupy to zawsze place 300 -400 zl z chemia np.

rossman tanszy ale tez cudow nie ma.:)

Cytat
Lexxie
natura jest droga,maja o wiele wyzsze cney niz w rossmannie
dokładnie, chyba że akurat mają promocje na wybrany produkt.

Sheckler? To drogeria sieciowa?

co do hebe ,to fajne mają tam ceny perfum ;)

Chyba Rossman jest najtańszy,w Naturze nie lubię robić zakupów,czuję się jak na świeczniku,więc nawet nie bardzo orientuję się w cenach :P W Hebe też nie jest najgorzej,można tam dostać profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i to jest fajne.

Cytat
anooli
Sheckler? To drogeria sieciowa?
U mnie jest mają normalne kosmetyki jak we wszystich drogeriach a te ichniejsze kosmetyki jak w rossmanie "isana" to mają niemieckie

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

rosmmann - tutaj są ceny najniższe, wiele bardzo dobrych produktów jest dostępnych tylko w tej sieci, jak jest jakaś ciekawa promocja to już w ogóle bajka :) ostatnio np. -40% na całą kolorówkę - ogólnie rosmmann to mój nr 1 :)

natura - czasem opłaca się kupić coś z "gazetki", czyli w promocji, normalnie ceny są wyższe (podstawowe ogólnodostępne produkty to czasem różnica kilku zł! w porównaniu do rosmmanna), często też ceny są podobne niż w rosmannie, pewnie niektóre produkty bardziej się opłaca kupować w naturze (chociaż ja jeszcze takich nie spotkałam), zawsze jak jestem zmuszona kupić coś w naturze okazuje się później, że sporo przepłaciłam; warto zwrócić uwagę, że natura ma także marki, których nie spotkamy nigdzie indziej; dużym minusem tej drogerii jest to, że traktują cię jak potencjalnego złodzieja... łażą za mną, obserwują etc. ehh... nie lubię czegoś takiego

super pharm wg mnie cięzko trafić na jakąs okzję cenową... ogólnie nie lubię tej drogerii, dziewne rozmieszczenie produktów (przynajmniej u mnie) i ogólnie jakoś tak niewygodnie robi się tam zakupy (oczywiście pewnie chodzi o metraż sklepu)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 14:12 przez xanthina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

puder w kamieniu do cery suchej