Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WITAM ,JADE NAD MORZE NIEDŁUGO,SZUKAM PORADY,,CHCE SIE SUPER OPALIC BO PODOBNO MA BYC CIEPEŁKO,,JUZ JESTEM PO SOLARCE TROCHE A JAKI RADZICIE MI KUPIC BALSAM-OLEJEK KTORY PRXZYSPIESZA OPALANIE I DAJE NAPRAWDE SUPER EFEKT???POZDRAWIAM.

Ja zawsze używam oliwki dla dzieci :P

Oliwka jest dobra. Ja w sobotę byłam na Rokitkach,było 30 stopni i posmarowałam się balsamem cos na S z Kolastyny i mnie złapało że hej . :D
opalona tylko z przodu

najlepsza to ejst oliwa z oliwy z cytryna;) efekt powalajacy;) lepsza niz zwykla oliwka bardzo polecam!!

zweryfikowana
Posty: 298
Ostrzeżenia: 1/5

Ja również polecam oliwke, według mnie najlepsza na słoneczko a jak ślicznie pachnie np Johnson's baby w zelu :) Cudoo uzywam caly czas :P

a ja slyszalam ze dobeze jest sie tez piwem posmarowac. podobno opalenizna od razu jest brązowa. tylko szkoda piwka;)

hej, wyjeżdżam do bułgarii na 2 tyg, mam dość ciemną karnację i szybko mnie opala, jak myślicie powinnam wziąc jakieś filtry? nigdy nie używałam kremów z filtrem, zawsze przyspieszałam opalanie na oliwce lub wodzie ;p ale nie wiem jak na mnie zareaguje mocne słonce w bułgarii

Cytat
wankaw
hej, wyjeżdżam do bułgarii na 2 tyg, mam dość ciemną karnację i szybko mnie opala, jak myślicie powinnam wziąc jakieś filtry? nigdy nie używałam kremów z filtrem, zawsze przyspieszałam opalanie na oliwce lub wodzie ;p ale nie wiem jak na mnie zareaguje mocne słonce w bułgarii

lepiej wez bo 2 tyg to duzo i to jeszcze w bulgarii!!
ja jak bylam w bulgarii to na poczatku smarowalam sie 25 ;) a potem coraz mniejszym , trzeba uwazac na slonce bo spalic sie pierwszego dnia to nie sztuka a potem plakac i chowac sie przed sloncem:( ja mimo , ze sie smarowalam olejkami z wysokim filtrem ( egipt ) to spalilam sobie stopy , przedzialek, ramiona,czolo, i nos.
zdjecia przy piramidach mam w dlugich lekk9ch spodnaich , i zakiecie na dlugi rekaw bo nie dawalam rady;( ( hehe a tam prawie 50stopni miejscami bylo) do tego nawet skarpetki do sandalow, czapki albo husty na ramiona. 2 tyg zrobilo swoje;( nasczescie 2 dni i przeszlo:) pozdarawiam iu radze uwazac na slonce!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-07 15:44 przez kagie77.

oliwka bambino jest najlepsza:D:D::D

i ja polecam oliwkę!!
również jadę nad morzę na 2 tygodnie od 19 lipca i mam zamiar się opalić!
pozdrawiam:)

Cytat
amazonka92
oliwka bambino jest najlepsza:D:D::D
Bambino jest cool , a zaraz po tym Nivea :D na samym końcu Jonshons :D
ja podbieram mojej 7 miesięcznej siiostrzenicy . :D

Cytat
kagie77
Cytat
wankaw
hej, wyjeżdżam do bułgarii na 2 tyg, mam dość ciemną karnację i szybko mnie opala, jak myślicie powinnam wziąc jakieś filtry? nigdy nie używałam kremów z filtrem, zawsze przyspieszałam opalanie na oliwce lub wodzie ;p ale nie wiem jak na mnie zareaguje mocne słonce w bułgarii

lepiej wez bo 2 tyg to duzo i to jeszcze w bulgarii!!
ja jak bylam w bulgarii to na poczatku smarowalam sie 25 ;) a potem coraz mniejszym , trzeba uwazac na slonce bo spalic sie pierwszego dnia to nie sztuka a potem plakac i chowac sie przed sloncem:(


dziękuję za radę, w takim razie wezmę :)

DZIEKI ZA RADY KOBIETKI,,,,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocyyy - : (