Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Co kupić do opalania?

18 lip 2012 - 14:14:40

To u was jest słońce?. U mnie nie ma :(.

Co kupić do opalania?

18 lip 2012 - 14:15:47

masło kakaowe z ziaji :D

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić do opalania?

19 lip 2012 - 10:19:12

Witam,
Ja w temacie kosmetyków naturalnych, to ja polecam http://strefamariza.pl/files/MARIZA_katalog_9.pdf
W katalogu kosmetyków Mariza znajdziesz między innymi kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, kosmetyki do makijażu, wody perfumowane, lakiery do paznokci.
Kosmetyki są bardzo dobrej jakości w niskich cenach.
W stale powiększającej się ofercie z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie.
Robię tam regularnie zakupy i jestem bardzo zadowolona.
link do rejestracji http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=007561
Po pierwsze nie muszę nawet wychodzić z domu na zakupy, a po drugie to naprawdę dobrej jakości produkty (polecam zwłaszcza lakiery i pudry oraz hit olejek przyspieszający opalane).
Produkty Marizy oparte są przede wszystkim na składnikach naturalnych, zgodnie z naszym mottem „Świat piękna i natury”. Ich receptury opracowujemy w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną we własnym laboratorium badawczo-rozwojowym. Renomowani producencii surowców kosmetycznych dostarczają nam wysokiej klasy komponenty kosmetyczne z atestami oraz certyfikatami analizy. Dla bezpieczeństwa konsumentów przeprowadzamy szereg testów i badań zapewniających ścisłą kontrolę i wysoką jakość naszych produktów. Podlegają one badaniom dermatologicznym i aplikacyjnym w wyspecjalizowanych, niezależnych instytucjach. Wszystkie nasze wyroby są przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie. Nie są testowane na zwierzętach.
Na sezon letni jest promowany super hit na lato;Olejek przyspieszający opalanie;
Preparat ułatwia opalanie, pozwalając na uzyskanie równomiernej i naturalnej opalenizny. Dzięki zawartości naturalnych filtrów UV - beta-karoten, olejek z orzecha włoskiego- chroni skórę przez szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olejek znakomicie pielęgnuje skórę - zmiękcza, wygładza i lekko natłuszcza. Regularne stosowanie olejku wzbogaconego w masło kakaowe i olej kokosowy zapewnia długotrwałe zachowanie naturalnej opalenizny w kolorze złocistego brązu. Polecany dla każdego rodzaju skóry w czasie kąpieli słonecznych jak również zabiegów opalających w solarium.

Cena promocyjna: 9.03 zł





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-19 10:26 przez kamjol.

Co kupić do opalania?

19 lip 2012 - 11:00:47

Ja poleciłabym ci przyspieszacz opalania Soraya albo aktywator opalania Ziaja . Próbowałam sorai i jest fajny efekt :) a oba mają niewysoką cenę.

Co kupić do opalania?

28 mar 2022 - 17:57:03

Bardzo dobrym wyborem jest na pewno posiadanie właściwych kosmetyków do opalania, gdyż przecież należy chronić naszą skórę. W takich sytuacjach również kremy nadające kolor opaleniźnie są ważnym wyborem i jak dla mnie na pewno warto jest również wiedzieć na co się najlepiej w takiej sytuacji zdecydować.

Co kupić do opalania?

03 kwi 2022 - 09:57:57

Od jakiegoś czasu stosuje ampułki melanotan https://melanotan.biz/ i dla mnie są idealne, nie spodziewałam się, ze przyniosą takie efekty. Opalenizna jest idealna, zawsze o takiej marzyłam.

Co kupić do opalania?

18 maj 2022 - 07:27:15

Osobiście polecam Melanotan w ampułkach. Świetnie się sprawdza gdy brakuje słońca, a nie chcemy korzystać z solarium. Poza tym jest to prosty sposób na przepięknie wyglądającą opaleniznę w bezpieczny dla naszego zdrowia sposób. Wielką zaletą jest równomierna opalenizna, co nie zawsze można powiedzieć w przypadku stosowania balsamów czy opalania natryskowego. Zajrzyj na stronę i poczytaj więcej o produkcie: https://melanotan.biz/ Na prawdę wart jest uwagi.

Co kupić do opalania?

21 cze 2022 - 12:31:29

wypróbuj olejek przyspieszający opalanie photoderm, on jest chyba z biodermy, po którym szybciej o ładną opaleniznę. Ma spoko konsytencje i bardzo łatwo się rozsmarowuje skora jest taka jakby nawilzona po nim. ja stosuje na twarz i ciało, ale można używać także na włosy.

Co kupić do opalania?

08 lip 2022 - 15:06:30

Bardzo polecam produkt Melanotan, działa cuda i wcale nie jest potrzebne słońce aby być opalonym cały rok. Testowałam go sama na sobie i serdecznie polecam, latem pięknie się opalałam, ale gdy nadchodziła jesień/zima szybko ta opalenizna znikała. www.melanotan.biz polecam sobie poczytać o tym produkcie na stronie.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 3/5

Co kupić do opalania?

08 sie 2023 - 11:16:03

Dla mnie samoopalacze to must-have, a ten od https://tanexpert24.pl/ to absolutny hit! Moja skóra wygląda naturalnie opalona i zdrowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paski blend-a-med whitestrips