Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 09:27:19

Cześć,jestem chłopakiem.

Co mam kupić najlepiej do opalania dla mężczyzny tak żeby dobrze wzieło na brązowo :) Jakiś przyspieszacz do opalania? Czy co tam polecacie :)

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 09:29:00

ja używam od kilku lat tylko i wyłącznie oliwki w żelu Johnsons baby

nie kupuj żadnyh filtrów :D

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 09:30:43

prponuje olejek do opalania w sprayu nawilzający filtr 6. swietny jest, chyta na brazowo, skora po nim nie schodzi. ja mam z kolastyny.

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 09:30:44

ja wczoraj jechałam na odkryty basen i kupiłam sobie spray Ziaji, przyśpieszający opalanie - masło kakaowe - mogę polecić ;)

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 09:33:58

Dowolny olejek do opalania z JAKIMKOLWIEK filtrem!
Zazwyczaj mają spf 6, ale zawsze lepsze to niz nic.
Są strasznie tłuste, ale znacznie przyspieszają opalanie.

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 09:44:32

nie kupuj z zadnym filtrem !!!
to najlepiej siedziec w cieniu kupując filt.jak chcesz sie dobrze opalic to albo ten z ziaji jak jedna szafiarka napisała albo zwykłą oliwke dla dzieci

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 09:48:03

oliwka dla dzieci w żelu jest świetna!

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 09:59:00

Dziewczyny piszecie żeby nie kupować z filtrem i to największy błąd! Filtr wcale nie powoduje,że się nie opalamy, wiadomo,że im większy tym dłużej to trwa ale pomyślcie o swojej skórze:/ Ja opalam sie na 20 tke i jestem tak samo opalona jak dziewczyny na przyspieszaczach.Po prostu chwilke dłużej to trwa zanim słońce złapie.Nie chce wyglądac jak pomarszczona frytka za pare lat:)Ja też kiedyś myślałam,że krem z filtrem powoduje,że się nie opalimy, bzdura. Teraz kilka dni się opalałam i jestem super brązowa.

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 10:57:43

Ja polecam Eveline Sun Care Przyspieszacz opalania. Świetna opalenizna po nim. Mój brat też go używa i nie narzeka :)

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 11:00:40

tak, zniszczcie sobie skórę bez filtrów :)

najlepiej opalać się dłużej z filtrem albo BARDZO krótko z przyspieszaczem - po czym go zmyć i uciekać ze słońca

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 11:02:43

Ja polecam balsam z betakarontenem z Avon

Jest świetny, pięknie pachnie i przyspiesza opaleniznę :)

Co kupić do opalania?

02 lip 2012 - 11:09:54

omg czemu piszecie takie głupoty??? na lato i na słońce tylko i wyłącznie filtr, potem się wszyscy dziwią, że nowotwory skóry, przebarwienie i szybki proces starzenia skóry. Dobry filtr to podstawa

Co kupić do opalania?

05 lip 2012 - 13:38:03

Krem z filtrem to podstawa. Hb w serii Out & About ma kosmetyki z odpowiednim filtrem - przynajmniej nie zniszczycie sobie skóry. Jeśli już jednak do tego doprowadzicie, to polecam Krem-żel aloesowy HB. Wygląda tak:

Łagodzi i wygłasza, ale w przyszłości, lepiej po prostu uważajcie!

Co kupić do opalania?

15 lip 2012 - 02:06:08

Ja mogę polecić olejek Active Care firmy Mariza.
Bardzo szybko widać pierwsze efekty i faktycznie przyspiesza opalenizne i brązuje skórę. Mega pozytywem tych olejków jest ich zapach i świetna konsystencja, a co ważniejsze - po wsmarowaniu go w ciało ręce nie są tłuste, świenie się wchłania.
Naprawdę polecam - poczytajcie inne opinie na jego temat.
Teraz w katalogu Marizy ten olejek kosztuje 12,90zł (210ml), a będąc konsultantką kupuje się jeszcze o 30% taniej, czyl za 9,03zł.

Polecam rejestrację, można kupować kosmetyki w super cenach.
Jeśli chciałybyście dowiedzieć się czegoś więcej to dajcie znać, a wyślę informacje.

Generalnie ten olejek jest mega hitem Marizy.

Co kupić do opalania?

18 lip 2012 - 14:03:42

Cytat
kissinge
Ja polecam Eveline Sun Care Przyspieszacz opalania. Świetna opalenizna po nim. Mój brat też go używa i nie narzeka :)

Mhm miałam też. Teraz mam Sun Care ale od flos-lek też dobre. I co za głupi pomysł by opalać się bez zabezpieczenia. Wiadomo, że te filtry różnie działają. W cieniu też promieniowanie działa na skórę, bo odbija się od podłoża. Albo dbasz o skórę i opalasz się z rozsądkiem albo niszczysz skórę opalając się bez filtrów. Teraz może nic się nie stanie ale w późniejszm wieku?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!!! Farbowane, suche,zniszczone włosy....