Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Cytat
jesays
cera mieszana
idealnie się rozprowadza, nie robi efektu maski, skóra oddycha, a dodatkowo nie zostawia smug. wystarczy 'ziarenko' i cera jest idealna ;)

Właśnie taki miałam chęć ostatnio kupić. W rossmanie był akurat w promocji za ok. 22 zł chyba;)

Dziewczyny piszcie jeszcze!


cera normalna
dobrze kryje, nie wysusza i matuje to co sie ewentualnie lekko swieci

Cera mieszana :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 20:12 przez gabi_200.

Krem tonujący anty-trądzikowy polecam używam go już trochę czasu i wysusza niedoskonałości a także kryje cena 8 zł
Cera tłusta





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 20:28 przez kangaaa.

A czy ktoś może mi powiedzieć czy ten podkład paese ma lekką konsystencję?

cera sucha z drobnymi niedoskonałościami
Loreal true match, po podklad dobry nawilżający krem i cały dzień z głowy :)

cera mieszana, używam już kilka lat, nie jest zbytnio kryjący, ale ładnie wyrównuje skórę i jest lekko nawilżający ;) polecam go!

Rimmel Lasting Finish ok. 20 zł




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 20:37 przez windkate.

Revlon colorstay.mam cere tlusta ale teraz zimą używam do cery suchej bo tak doradziła pani w drogerii i też pięknie matowi. poza tym rewelacyjnie kryje i nie wygląda się przy tym jak w masce. nie zostawia śladów na ubraniach a to ważne bo wstyd jak się przytulę do męża a potem wszyscy to widzą po śladach podkładu na koszuli...Polecam, ale nie tą tanią wersję z allegro.kupcie w normalnym porzadnym sklepie za wyzsza cene bo warto

Cera mieszana AA Make Up,Jedwabisty podkład rozświerlający lub Revlon

Cytat
joanna654
A czy ktoś może mi powiedzieć czy ten podkład paese ma lekką konsystencję?

Konsystencja jest gęsta, ale podkład ten dobrze się rozprowadza i super kryje:) cena też fajna, u mnie 24zł ;)

Cytat
gabi_200
Cytat
joanna654
A czy ktoś może mi powiedzieć czy ten podkład paese ma lekką konsystencję?

Konsystencja jest gęsta, ale podkład ten dobrze się rozprowadza i super kryje:) cena też fajna, u mnie 24zł ;)

Ja jakoś nie przepadam za gęstymi podkładami;( podkłady z maybelline mają fajną konsystencję, ale też szybko się ścierają i brudzą ubrania;(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Cytat
giovanna---89---
...

proszę nie podbijać wątku tego typu postami :)

MaxFactor Miracle Touch Liquid Illusion - cera mieszana
podkład w kontakcie z ciepłem zmienia konsystencję, łatwo się nakłada (palec lub gąbeczka) idealnie stapia się z cerą, wygładza, dobrze kryje a jednocześnie nie robi efektu maski, matuje. polecam nawet do cery problematycznej. rewelacja :-) cena 50-60zł


Rimmel Match Perfection - cera mieszana
używam tego w żelu. ładnie kryje ładnie się rozprowadza, jest lekki, nadaje cerze ładny koloryt, matuje, super. nie polecam do cery problematycznej. cena 28zł

Cera mieszana:) sucha/normalna :)

Astor Mattidue. Według mnie najlepszy bo najlepiej kryje, a dla mnie to jest najważniejsze w podkładach:)



No głosujemy! Głosujemy! Czas się kończy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TUSZE DO RZĘS