Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

cera mieszana :

revlon color stay

cera mieszana
nr 1 loreal true match
nr 2 maybelline dream satin liquid

do cery tlustej i mieszanej idealny dla mnie jest Lirene. Najlepszy jaki używałam. Zaden mi nie podpasował cera nie jest zamaskowana nie wysusza i nie wydziela sie nadmierne sebum.Mało kosztuje i polecam sprobowac.Cera nie jest zółta ani różowa bo ja nienawidze miec kolorów na twarzy. świetnie sie dopasowuje do skory przebarwienia pajaczki pory wszystko idealnie nie maskuje ale wygładza.



Cytat
karolinsia_14
loreal true match = cera sucha

;o to jest podklad wysuszający skorę ;)

cera mieszana
Guerlain Parure


oczywiście z bazą pod podklad

L'OREAL INDEFECTIBLE 230 :)
Długo się utrzymuje ,dopasowuje się do twarzy, świetnie kryje i ujednolica ma gładką konsystencje, ładnie się rozprowadza, przyjemny zapach :) mam cerę normalną na policzkach, a na nosie,brodzie i czole cere tłusta :D Jestem bardzo zadowolona :) Na ryneczku go kupuje za 35zł :) naprawdę warto go zakupić :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 00:50 przez Dajana26.

Mieszana:

Revlon Colorstay
Revlon Photo Ready
Max Factor Lasting Performance

Mam cerę alergiczną i bardzo suchą.Używałam wiele podkładów dopóki nie natrafiłam na ten "jedyny" wydawałam pieniądze praktycznie co tydzień.Ten podkład ma lekką konsystencję,cera jest gładka,skóra nawilżona i świeżo wygląda.Do tego jest wydajny i ślicznie pachnie.Nie ma różowych odcieni jak to większość(czerwienieją na twarzy).Polecam serdecznie;)



Cytat
kashvi
Cytat
karolinsia_14
loreal true match = cera sucha

;o to jest podklad wysuszający skorę ;)

Na mnie sprawdza się świetnie ;)
Pod niego używam krem i jest ok.

Mam cerę suchą, czesto odwodnioną - przed nałożeniem podkładu zawsze! nakładam! krem!(la roche posay hydraphase)
Mój puder musi idealnie kryć, bo jest i co kryć.
Moj nr. 1 - VICHY DERMABLEND
Mój nr. 2 - (gdy nie ma nic do krycia..) - Mybelline satin liquid

Często mieszam ze sobą te dwa pudry by uzyskać mieszankę dobrze kryjącą, naturalną, nawilżającą.. i uwierzcie mi - można uzyskać naturalny efekt, a przy tym dobrze kryjący;)



podkłąd Lucy Minerals lub Adorned with Grace Minerals
cera : sucha, bardzo sucha, naczynkowa.
świetni kryje, nei wysusza, oba sa mineralne, super cena, leczą, nie robią maski :)

Jak na razie z przetestowanych przeze mnie podkładów całkiem nieźle sprawdzają się podkłady maybelline, za to kompletnie nie podpasowały mi podkłady z rimmela. Mam cerę mieszaną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 10:58 przez joanna654.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komórkowe serum odmładzające