Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja

22 maj 2011 - 17:23:15

Witam Was!
Mam do was pytanie. Otóż mam już wakacje, pogoda jest świetna i można już zacząc wyjazdy nad morze i jeziorka. Zazwyczaj kupowałam stroje kąpielowe w sportowym stylu (chodzi o bardziej zabudowane majtki). Ostatnio kupiłam sobie śliczny czarny strój, który ma mocno wycięte majtki (taki typowo kobiecy). I tu mam do Was pytanie: jakie polecacie kremy do depilacji okolic bikini? Sama korzystam z Eveline. Ale jak pomyślę o tych majtkach to stwierdzam, że on nie jest za dobry.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Depilacja

22 maj 2011 - 17:26:05

Sama chętnie się dowiem. :D

Depilacja

22 maj 2011 - 17:29:03

idź na depilację woskiem/pastą cukrową do kosmetyczki? będziesz miała spokój na wakacje

zweryfikowana
Posty: 842
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja

22 maj 2011 - 17:30:15

podbijam !:)

Depilacja

22 maj 2011 - 17:32:54

Cytat
pisofsheet
idź na depilację woskiem/pastą cukrową do kosmetyczki? będziesz miała spokój na wakacje

A mocno takie coś boli? Znając siebie i tak pójdę jak się załamie stanem mojego bikini... Ale wolę się upewnic i nastawic psychicznie na ból... :D

Depilacja

22 maj 2011 - 17:33:16

dokładnie, najlepiej iść do kosmetyczki na depilacje, dużo to nie kosztuje a masz spokój na dłuższy czas :)

Depilacja

22 maj 2011 - 17:36:48

Ja nie polecę żadnego, bo na tego typu kremy jestem uczulona :/

Depilacja

22 maj 2011 - 17:37:38

A napiszcie, jak tam do niej się wchodzi w samych majtkach czy bez? Sorrki za takie pytanie, ale nigdy nie byłam na woskowaniu u kosmetyczki, a chciałabym się dowiedzieć, bo też mam z tym ogromny problem.

Depilacja

22 maj 2011 - 17:39:10

chętnie się dowiem i ja :p

Depilacja

22 maj 2011 - 17:40:09

sama sobie robiłam taką depilację. oczywiście, boli, no ale nie tak, żeby się zniechęcać. jeżeli ktoś już wyjątkowo nie może znieść tego bólu może użyć maści emla - jest to maść znieczulająca, którą polecają także gabinety zajmujące się depilacją laserową. posmarować się na godzinę przed depilacją, najlepiej nałożyć na to folię spożywczą żeby wszystko się wchłonęło w skórę, a nie majciochy i jazdaaaa! :D

Depilacja

22 maj 2011 - 17:40:50

Cytat
dana82
A napiszcie, jak tam do niej się wchodzi w samych majtkach czy bez? Sorrki za takie pytanie, ale nigdy nie byłam na woskowaniu u kosmetyczki, a chciałabym się dowiedzieć, bo też mam z tym ogromny problem.

To są nas dwie. Słyszałam o takich zabiegach u kosmetyczki, ale nigdy nie musiałam iśc, bo miałam zabudowane majtki, i tak jak sobie zazwyczaj depilowałam to wystarczało...
Cytat
pisofsheet
sama sobie robiłam taką depilację. oczywiście, boli, no ale nie tak, żeby się zniechęcać. jeżeli ktoś już wyjątkowo nie może znieść tego bólu może użyć maści emla - jest to maść znieczulająca, którą polecają także gabinety zajmujące się depilacją laserową. posmarować się na godzinę przed depilacją, najlepiej nałożyć na to folię spożywczą żeby wszystko się wchłonęło w skórę, a nie majciochy i jazdaaaa! :D

A gdzie kupowałaś ten krem? Bo jak patrzyłam przed chwilką na internecie to piszą, że można go dostac na recepte i jest tylko w aptekach. Oczywiście jutro pójdę do swoich aptek i popytam czy mi sprzedadzą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 17:44 przez anulka92.

Depilacja

22 maj 2011 - 17:46:52

Cytat
dana82
A napiszcie, jak tam do niej się wchodzi w samych majtkach czy bez? Sorrki za takie pytanie, ale nigdy nie byłam na woskowaniu u kosmetyczki, a chciałabym się dowiedzieć, bo też mam z tym ogromny problem.

Kosmetyczka da Tobie takie specjalne majtki jednorazowe (papierowe) na ten czas, tak by woskiem nie pobrudziła twojej bielizny.

Depilacja

22 maj 2011 - 17:46:56

Cytat
dana82
A napiszcie, jak tam do niej się wchodzi w samych majtkach czy bez? Sorrki za takie pytanie, ale nigdy nie byłam na woskowaniu u kosmetyczki, a chciałabym się dowiedzieć, bo też mam z tym ogromny problem.
U jednej kosmetyczki dostałam takie "jednorazowe stringi", więc ja się czułam komfortowo, bo co trzeba było zasłonięte, a że były dość luźne ona mogła sobie swobodnie operować woskiem. A u poprzedniej zawsze zostawałam w swoich majtkach i ona je sobie trochę odchylała.
A ostatnio usłyszałam, że jakby zsumować ile kasy wydaje się na plastry do samodzielnej depilacji albo kremy i na ile to wystarczy i porownac z woskiem u kosmetyczki, to bardziej się opłaca profesjonalnie, bo drożej ale na dłużej starczy:)

Depilacja

22 maj 2011 - 17:49:35

depilacja u kosmetyczki ;) tylko muszą być odpowiednio długie włosy, inaczej nie wyrwie wszystkich i dalej będzie lipa ;)

a jak ktoś boi się bólu, to polecam krem EMLA ;) trochę znieczula ;)

Depilacja

22 maj 2011 - 17:52:23

Cytat
lemonsss
depilacja u kosmetyczki ;) tylko muszą być odpowiednio długie włosy, inaczej nie wyrwie wszystkich i dalej będzie lipa ;)

a jak ktoś boi się bólu, to polecam krem EMLA ;) trochę znieczula ;)

To chyba faktycznie warto zainwestować sobie w ten kremik. Dziękuję Wam bardzo za porady. To jutro się umawiam :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maska nawilżająca do włosów blond