Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znacie jakies odzywki, po ktorych niesforne włosy dadza sie okiełznac i nie robi sie kołtun po umyciu? Szukam i szukam i niestety wszystkie sa beznadziejne pod tym względem

moze z AVONU? Kiedys byla taka odzywka, typowa,ulatwiajaca rozczesywanie :)

mi pomaga NIVEA intense repair (odżywka), stosuje także szampon NIVEA który także pomaga w rozczesywaniu

PANTENE PRO-V intensywna regeneracja! daje Ci slowo,ze bedziesz zadowolona;)

Sama szukam ;) jak narazie mam odżywke z Joanny w spreyu z jedwiabiem - całkiem dobra, włosy można powiedziec lepiej sie rozczesują ;)

tylko WAX z apteki

Z tym ze ja pisze o naprawde plączacych sie włosach. Nawet jak rozczesuję dokłądnie przed umyciem i potem rozczesuje palcami pod bieżąca wodą po umyciu, nałoze odzywke, to i tak nie moge rozczesac i robi mi sie wielki kołtun.

szampon i balsam Gliss Kur z kaszmirem :P :)

Polecam Schwarzkopf Gliss Kur Ekspresowa Odżywka Regeneracyjna Płynny Jedwab,można nią spryskiwać zarówno mokre jak i suche włosy.Na mnie zadziałała idealnie!!!



Cytat
just3
tylko WAX z apteki

Wax jest dobry na rozczesywanie? Piszesz z doswiadczenia?

Dobra jest z Nivea niby prostująca włosy, ale do rozczesywania super.

Cytat
Natka72
Polecam Schwarzkopf Gliss Kur Ekspresowa Odżywka Regeneracyjna Płynny Jedwab,można nią spryskiwać zarówno mokre jak i suche włosy.Na mnie zadziałała idealnie!!!

Odpada, zadnych do spryskiwania. Uzywam tylko takie do spłukiwania, bo one nie obciązja włosów:)

kup sobie jebwab za 4zł;) wystarczy kropelka i bedziesz miała mega gładkie włosy i bez problemu je rozczeszesz:)

zweryfikowana
Posty: 558
Ostrzeżenia: 1/5

używaj codziennie jedwabiu na mokre włosy przed suszeniem ;) i polecem szampon ten ze zdjecia u mnie w sklepie fryzjerskim kosztuje 8,5 za llitr ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-01 14:09 przez paulinach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tabletki onozis