Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej!!
W związku ze zbliżającymi sie wakacjami i chęcią zarobienia pieniędzy mam do was pytanko.
Czy wiecie coś na temat pracy tzw. odpłatny wolontariat. Chodzi mi o zajęcia z dziećmi czy animator zajęć, lub może wzięcie udziału w jakiejś akcji gdzie będę mogła zarabiać jakieś pieniądze a przy okazji pojeździć po całej Polsce.

Pozdrawiam!!!

Nie istnieje coś takiego jak płatny wolontariat, wolontariat w domyśle jest zawsze dobrowolny i bezpłatny. Ogólnie możesz szukać pracy jako animator zabaw z dziećmi (fajna sprawa i sporo ofert jak się ktoś zainteresuje tematem), ale nie słyszałam nigdy o tym, by jeździli po całej Polsce, dobrze wiedzieć, że jest coś takiego. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 20:14 przez kamokanikaka.

wolontariat z definicji powinien być za darmo i bezinteresownie

chyba możesz zainteresować się tym, aby być opiekunem na wczasach dzieci i to nie wchodzi tylko Polska w grę. No, ale to musisz poszukać czegoś takiego już teraz żeby zdążyć się przygotować.

jak wolontariat to wolontariat, a wolontariaty NIE są płatne.

zweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 1/5

zrób sobie najlepiej kurs na wychowawcę kolonijnego lub animatora, mieć papierek to podstawa ostatnio zapisałam się na taki kurs, trwał 3 dni - 36 godzin, popatrz czy jest możliwość zrobienia w Twojej okolicy

Cytat
corkachaosu
jak wolontariat to wolontariat, a wolontariaty NIE są płatne.

Dokładnie. Ale szukaj pracy jako animatorka, ja kiedyś pracowałam przy takich imprezach, miła i przyjemna robota.
Cytat
ollenaa
zrób sobie najlepiej kurs na wychowawcę kolonijnego lub animatora, mieć papierek to podstawa ostatnio zapisałam się na taki kurs, trwał 3 dni - 36 godzin, popatrz czy jest możliwość zrobienia w Twojej okolicy

Na wychowawcę kolonijnego szkoda kasy. Chyba, że na zagraniczne kolonie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-09 23:50 przez Evans18.

Odświeżam temat :) Czy któraś z Was pracowała jako opiekun na koloniach? Jak to naprawdę wygląda? Myślałam o kursach kolonijnych i wyjeździe w te wakacje, stąd pytanie :)

Cytat
neko13
Odświeżam temat :) Czy któraś z Was pracowała jako opiekun na koloniach? Jak to naprawdę wygląda? Myślałam o kursach kolonijnych i wyjeździe w te wakacje, stąd pytanie :)

Tak, pracowałam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&M POMOCY !!