Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy,któraś z was może wybiera się od lipca do września do pracy w Bujakowie koło Mikołowa?
Czy jest któraś chętna dziewczyna do pracy przy wkładaniu ogórków do słoików jest to na akord.Jak ktoś chce to na priv mogę podać namiary.Znalazłam na tablicy ogłoszenie i mam namiary.

co prawda dla siebie mam już plany, ale przyjaciółka szuka czegoś na wakacje - proszę o info na priv :)

wymagania od 18 lat i książeczka z sanepidu

ja jestem z mikołowa. moja koleżanka tam pracowała (zapewne większość z was jadła produkty z Rolnika - czarny napis na czerwonym pasku, albo na odwrót). Ta praca jest bardzo ciężka i mało kto ją wytrzymuje. Aby uzyskać minimalne dzienne wynagrodzenie, trzeba się naharować przez 8 h, tylko 15 min przerwy. ogólnie większość osób tam wytrzymuje max tydzień.

do pracy idzie się pracować a nie odpoczywać, ja pracowałam na zakładach drobiarskich tam to dopiero ciężka robota to rolnik przy tym jest idealny

Aby uzyskać minimalne dzienne wynagrodzenie, trzeba się naharować przez 8 h, tylko 15 min przerwy.

Ja też tak mam i wcale nie uważam tego za coś dziwnego, w obozach pracy to norma.

w niektórych zakładach nie ma przerw, a jak ktoś chce sobie zarobić trochę kasy to przetrzyma wszystko

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

8 godzin dziennie to chyba normalna , nikt za darmo nic nie da żeby zarobic trzeba pracowac , ja w pracy jestem od 7 do 19stej codziennie wraz z sobotą , w niedziele tez pracuje . Więc dziwie się że 8 godzin pracy dla kogoś jest nie wiadomo jakim wysiłkiem. A takie prace sezonowe są fajne ponieważ mozna poznac nowe osoby , i oprócz tego że się zarobi mozna całkiem miło spędzic czas .

Właśnie takie prace mają to do siebie, że jest super atmosfera.
Np. ja teraz powtarzam, że do pracy chodzę w celach towarzyskich, swoją drogą się natyram, ale czas jakoś leci, są pieniądze i jestem zadowolona.

6 czerwca na 12 jest spotkanie w tej firmie jak ktoś chętny to zapraszam

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 5/5

Poszukujesz pracy w Gdyni? Odwiedź serwis http://gdynia-praca.pl/oferty-pracy/sprzedaz-handel-franczyza/ i sprawdź ogłoszenia dotyczące różnorodnych branż

dziewczyny wakacje są po to aby odpocząć, zaszaleć, wyjechać i mieć cały ten czas dla siebie a nie harować... wyluzujcie. Pozdrawiam.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

jeżeli nie robiłaś przy takim czymś to nawet się nie wybieraj, po jednym dniu będziesz miała dosyć

Cytat
SandraCoco
dziewczyny wakacje są po to aby odpocząć, zaszaleć, wyjechać i mieć cały ten czas dla siebie a nie harować... wyluzujcie. Pozdrawiam.

Chętnie by się wyluzowało,zaszalało i wyjechało tylko jakoś fundatora brak.
Zapomniałaś chyba,że do tego są potrzebne pieniądze,a niektórzy mogą zarobić je tylko w wakacje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cv pomocy szybko!