Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo mała łazienka na poddaszu

19 wrz 2013 - 10:42:23

3x4 to ma mój pokój i wcale nie jest mały :p dziewczyny wrzuciły fajne zdjęcia, więc na pewno coś da się zrobić :)

19 wrz 2013 - 10:49:39

jesli liczysz sie z tym ze pralka nie bedzie w lazience jak i kosz na bielizne (jesli takowy uzywasz) to bez problemu mozna fajnie urzadzic dodatkowo np sciana z lustra da ci optycznie wraznie o wiele wiekszej przestrzeni

19 wrz 2013 - 10:52:38

Cytat
roksolana83
Cytat
kasztankova
Na oko ok 3m szeroka , (z czego pół metra odchodzi jeśli chodzi o wstawienie prysznica bo jest dach pod skosem). i z 4metry długa .
A i dzięki za zdjęcie . Zaczynam wierzyć , że coś tam idzie zdziałać ;)
kobieto, ja mam 1,80 na 2 metry. To jest mała łazienka. A twoja w porównaniu z moją jest ogromna. Układ będzie zależał od tego, gdzie sa podłączenia i zawory. Nic na to nie poradzisz

Wszystko idzie przenieść. Woda, gaz, kanaliza... jestem właśnie w trakcie remontu i powiększania łazienki ( obecnie jest mniejsza niż autorki wątku ). Wszystkie zawory będą przestawione tak aby łazienka była funkcjonalna.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

23 wrz 2013 - 14:48:13

Cytat
mamuska75
jesli liczysz sie z tym ze pralka nie bedzie w lazience jak i kosz na bielizne (jesli takowy uzywasz) to bez problemu mozna fajnie urzadzic dodatkowo np sciana z lustra da ci optycznie wraznie o wiele wiekszej przestrzeni

Z tym lustrem całkowicie się zgadzam. Szczególnie jeśli będzie duże (chociażby na calą szerkość jednej ze ścian lub naprzeciw wejścia) :)

23 wrz 2013 - 14:59:13

ładne te łazienki :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

22 cze 2022 - 13:33:57

Łazienka na poddaszu - myślę, że są różne opcje do aranżacji!!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

06 lip 2022 - 14:09:10

to zalezy ile to jest bardzo mala :D to tak troche pojecie wzgledne.. my mamy mala wanne (sufit pod skosem) umywalkę (i nowe baterie lazienkowe od https://sklep.sotbe.com/ ) no i wc :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyposazenie domu - chemia.