Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 16:33:50

Wynajmuje pokój w dość dużym mieszkaniu. Na początku właścicielka nie była przychylna do jakichkolwiek zmian. Jednak teraz mam możliwość przemalowania ścian tylko i wyłącznie mebli nie mogę ruszyć. Doradźcie mi proszę co mogę zrobić z tymi ścianami. Ewentualnie jakieś dekoracje. Myślałam o tym żeby na ścianie z kamieniami namalować miasto nocą, ścianę z drzewem przemalować na turkus a resztę na biało ale też nie potrafię sobie tego z wizualizować.
A tak prezentuje się pokój



wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 16:36:55

nic nie zmieniaj bo nie warto inwestować w wynajmowane mieszkanie, chociaż wiem - lepiej się mieszka jak wnętrze jest ładne. Mimo to ja jak wynajmowałam to nie zmieniałam nic bo zwyczajnie szkoda było kasy ;)

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 16:38:59

Według mnie inwestowanie w czyjeś mieszkanie jest bez sensu. Co innego, gdy ściany się sypią i remont jest ewidentnie niezbędny (kiedy masz pewność, że trochę pomieszkasz w tym miejscu).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-18 16:40 przez kas1991.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 16:40:05

ja bym tylko ten brzydki brąz zamalowała, a resztę zostawiła jak jest. No ile tam jeszcze pomieszkasz? lepiej nie wyrzucać kasy

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 16:41:10

Jak dla mnie pokój jest bardzo ładny i na pewno nic bym nie zmieniała

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 16:42:15

Cytat
nicolenkaa
nic nie zmieniaj bo nie warto inwestować w wynajmowane mieszkanie, chociaż wiem - lepiej się mieszka jak wnętrze jest ładne. Mimo to ja jak wynajmowałam to nie zmieniałam nic bo zwyczajnie szkoda było kasy ;)

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 16:50:28

inwestuje właścicielka więc o kasę nie muszę się martwić a mieszkam tam już raczej na stałe. TO jest dłuższa i skomplikowana historia doradźcie mi tylko co mam zrobić z pokojem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-18 16:53 przez krolkarol.

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 16:58:02

no to ja bym wywaliła te kamienie i to drzewo też. Nienawidzę zbędnych ozdób. Zmieniłabym tez lampę i to chyba w pierwszej kolejności. Sciany to juz wedle uznania. Przy tych meblach dla mnie jakieś szare + jedna ściana np granatowa.

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 17:03:38

Zamaluj to drzewo :) Zostaw tylko ścianę z kamieni. Resztę ścian pomaluj na biało, albo na ceffee latte, bo też żółty beż nie pasuje :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 17:09:40

Cytat
krolkarol
inwestuje właścicielka więc o kasę nie muszę się martwić a mieszkam tam już raczej na stałe. TO jest dłuższa i skomplikowana historia doradźcie mi tylko co mam zrobić z pokojem:)
no to zlikwiduj cegły i jedną ścianę daj w takim morskim odcieniu niebieskiego, reszta w delikatnym beżu. Te drobne rzeczy, których wszędzie pełno bardzo psują pokój

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 18:06:43

nikt więcej nie ma pomysłów?

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 18:19:24

ale czego oczekujesz ?:) musicie same zdecydowac czy to drzewo wam sie podoba, bo moim zdaniem wywalenie tych kamieni to podstawa. Są ewidentnie zrobione na kształt szafki rtv i telewizora którego widocznie tam już nie ma :D śmiesznie to wygląda. Ewentualnie dokupcie tych kamieni i zapełnijcie te dziurę. Kwestia potem kolorów /wzoru tapety to pozostaje dla was bo to zależy od upodobań.

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 18:23:47

Pokój tj ściany wyglądają tandetnie i nie dziwię się,że chcesz coś zmienić w tym pokoju

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 18:25:46

błahaha ;D przepraszam, nie mogę się powstrzymać od komentarza, co za idiota tak położył kamień na ścianie :D
nic mnie tak nie rozwala jak np tapeta dookoła mebli, ale takiego czegoś nie widziałam jeszcze.

Ja bym to zostawiła, szkoda kasy na czyjeś mieszkanie..

a dobra, doczytałam, nie Ty inwestujesz. to w pierwszej kolejności wywal te cegły i zmien kolor tej ściany.
Drzewo wg mnie nie jest takie złe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-18 18:29 przez karolka324.

wystrój wnętrza

18 wrz 2013 - 19:16:34

te kamienie sa okropne :D cala sciana z kamienia -ok, ale tak to tylko szpeci... Lampa do wymany ;p
Jesli chcesz miasto noca to inne sciany tylko w kolorze szarosci i bieli, wymien narzuty na jakis kolor (niebieski, czerwony - tak zeby pasowaly do ktoregos z kolorow miasta) i przede wszystkim zainwestuj w pudelka dopasowane do szafek (np. w kolorze narzuty) i uporzadkuj te wszytskie male rzeczy platajace sie po pokoju :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-18 19:18 przez sylwia1194.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyposazenie domu - chemia.