Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:40:33

Za kilkanascie dni przeprowadzam sie. Potrzebuje pomocy w sporzadzeniu listy rzeczy, ktore potrzebne sa do sprzatania mieszkania. Ja zawsze moge o czyms zapomniec, a taka lista to dobry pomysl. Z gory dziekuje za pomoc.

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:42:26

Płyn do szyb, płyn do mycia powierzchni, Domestos/coś takiego, mleczko do czyszczenia łazienki.

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:43:51

coś do kurzu :p

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:44:55

wiadro i mop :D zmiotka , szufelka ....

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:46:07

płyn do podłóg, mleczko cif, domestos , płyn do szyb, mop :), pronto chyba tyle

zweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:48:25

ściereczki, kostki do wc, płyn do naczyń

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:48:26

Ja mam aktualnie tylko Cifa, Domestosa, płyn do szyb, płyn do podłóg, mokre ściereczki do kurzu, no i wiadomo, mopa, wiadro, miotłę i zmiotkę. I póki co wystarcza :)

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:50:11

I jeszcze worki na śmieci :P

Wyposazenie domu - chemia.

19 wrz 2013 - 15:53:12

Gumowe rękawiczki, gąbki i ściereczki, worki na śmieci (pewnie się przydadzą).

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Wyposazenie domu - chemia.

13 paź 2013 - 19:32:38

Najlepiej pokupuj sobie sprzęt do sprzątania na stronie firmy Vileda. Ja tak co kilka miesięcy robię, jak mi się rękawiczki czy gąbki skończą, a do tego wkład do mopa. Jakościowo wszystko jest dobre, a często mają promocje.

Wyposazenie domu - chemia.

13 paź 2013 - 19:40:10

plyn do naczyn

Wyposazenie domu - chemia.

03 lis 2013 - 08:24:55

Cytat
Kawoszka_
Najlepiej pokupuj sobie sprzęt do sprzątania na stronie firmy Vileda. Ja tak co kilka miesięcy robię, jak mi się rękawiczki czy gąbki skończą, a do tego wkład do mopa. Jakościowo wszystko jest dobre, a często mają promocje.

Ja tak właśnie robię, czyli poluję na okazję i od razu kupię na zapas. Wiem, że to trochę pieniędzy jak na jeden raz, ale końcowo jednak oszczędzam. Dostaje maile od Viledy, bo też jestem tak klientką i naprawdę można kupić niektóre produkty w okazyjnych cenach. A tak z ciekawości, to jakiego mopa używasz, bo ja tego obrotowego i zastanawiam się czy nie spróbować płaskiego, tego Ultramax od Viledy.

Wyposazenie domu - chemia.

03 lis 2013 - 08:38:26

ja bym zastąpiła płyn do szyb - nalaniem do butelki z pompką octu - szyby bez smug :)

Wyposazenie domu - chemia.

03 lis 2013 - 08:47:53

Cytat
kiralala
Za kilkanascie dni przeprowadzam sie. Potrzebuje pomocy w sporzadzeniu listy rzeczy, ktore potrzebne sa do sprzatania mieszkania. Ja zawsze moge o czyms zapomniec, a taka lista to dobry pomysl. Z gory dziekuje za pomoc.
dokładnie na pewno coś do wyczyszczenia kibelka na pierszym miejscu bd wanna czy prysznic? ja od jakiegoś czasu stawiam na naturalne środki chemiczne i czytam na necie np nigdy nie potrafiłam umyć kabiny teraz wiem ocet ocet i ocet namoczyć i po czasie umyć smierdzi więc maseczka się przydaje ale prysznic jak nowiutki.... warto poczytać na necie o takich różnych naturalnych zamiennikach przede wszystkim oszczędność pieniędzy np jakiś płyn do mysia kabin kosztuje 12zł a ja kupuję butelkę octu za niecałe 2 zł umyję prysznic odkamienię nim czajnik i do tego umyję zlewozmywak w kuchni...

Wyposazenie domu - chemia.

03 lis 2013 - 09:01:07

miotła, zmiotka szufelka, wiadro, mop, miska, szczotka do toalety, ściągaczka do szyb, gąbeczki, ściereczki. A z chemi: domestos,kostki toaletowe, ludwik, tabletki sól i nabłyszczacz do zmywarki jeśli jest,jeśli masz kuchenkę ceramiczną albo indukcję to też koniecznie płyn, cif, płyn do podłogi (różne w zależności jakie masz), płyn do szyb, pasta sama (stara ale jara),jeśli nie lubisz sprzątać tak jak ja to świetne są chusteczki jednorazowe -najtaniej w biedronce- do łazienki do kuchni i do kurzu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co powinno być w waszym wymarzonym mieszkaniu?