Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Obrazy do salonu

16 sie 2013 - 22:57:51

Podobają Wam się takie obrazy jako element wystroju salonu: http://renowacjaobrazow.com.pl/prace/obrazy-impresyjne/? Zamówilibyście coś podobnego do swojego domu/mieszkania? Gdzie w ogóle kupujecie obrazy, plakaty i inne ozdoby na ściany? Zdarza się, że zamawiacie je według indywidualnego życzenia u artysty malarza?

Obrazy do salonu

16 sie 2013 - 23:05:22

Na pewno jest to coś niebanalnego. Jeśli pasuje do wystroju salonu to czemu nie, ale raczej jest to coś dla osób, które doceniają taką sztukę.
Ja nigdy nie zamawiałam obrazu na zamówienie. Raczej wolę plakaty, które zamawiam w drukarni :)

Obrazy do salonu

16 sie 2013 - 23:06:10

mi kompletnie nie nie mój styl o wiele ładniejsze i tańsze znajdziesz
tylko musisz poszukać

ja obrazy plakaty kupowałam na tych stronach oraz na pchlim targu

plakaty

obrazy na płótnie

obrazy ludzi malującymi min ustami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 23:15 przez anioleeek22.

Obrazy do salonu

16 sie 2013 - 23:07:50

Cytat
anelkaaa
Podobają Wam się takie obrazy jako element wystroju salonu: http://renowacjaobrazow.com.pl/prace/obrazy-impresyjne/? Zamówilibyście coś podobnego do swojego domu/mieszkania? Gdzie w ogóle kupujecie obrazy, plakaty i inne ozdoby na ściany? Zdarza się, że zamawiacie je według indywidualnego życzenia u artysty malarza?

Masakra. Wolałabym mieć gołe ściany niż powiesić taką "sztukę" i jeszcze tyle za nią zapłacić.

Jeśli już coś mam powiesić na ścianie, to reprodukcje dawnych (tych nowszych czasem też) mistrzów albo fotografie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 23:11 przez parva_luscinia.

Obrazy do salonu

16 sie 2013 - 23:11:13

Gust sprawa indywidualna każdego człowieka, szczególnie kiedy mowa o sztuce. Z podanej strony podobają mi się obrazy, ale nie aż tak bardzo, aby je zamówić. Jednakże jak mówiłam każdy ma swój gust i powinien się tym kierować. Mój dom zdobią obrazy mojego taty (malowanie to jego poważne hobby, sprzedaje też obrazy) oraz w pokoju moje własne (może nie tak piękne, ale staram się). Kiedyś z pewnością zamówię jakiś obraz z zewnątrz, ale skąd tego jeszcze nie wiem..

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Obrazy do salonu

04 wrz 2013 - 17:10:35

Mi podobają się wszelkiego rodzaju dekoracje do domu:) Gdyby nie mąż miałabym tego całe mnóstwo:)

Obrazy do salonu

04 wrz 2013 - 17:20:16

ja maluję i rysuję sama i wieszam na ściany

Obrazy do salonu

12 wrz 2013 - 18:38:16

Ja się zdecydowałam na zamówienie obrazów drukowanych na płótnie - jakość jest bardzo dobra, a można nadrukować przeróżne wzory. Więc praktyczne, ładne i niedrogie.

Obrazy do salonu

14 wrz 2013 - 20:31:13

mi się nie podobają, nie lubię zbędnych bibelotów w domu typu obrazy czy figurki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wystrój pokoju na poddaszu pomocy prosze o rady