Ostrzeżenia dla użytkowniczki anelkaaa:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-06-2014 14:41) Spam.
A może za bardzo się spinasz i skupiasz na tym? Często bywa tak, że wszystko siedzi w naszej głowie i w podświadomości tak głęboko, że nie pozwala do końca się rozluźnić... Zacznijcie bawić się seksem i czerpać z niego jak najwięcej przyjemności. Może pomogą Wam jakieś afrodyzjaki [color=#FF0000][/color];) Życzę powodzenia!
moderator (23-06-2014 14:42) Spam.
Dziewczyny, polecam Wam fantastyczną odzież na rower; tak właśnie ostatnio "wyGooglowałam" ten sklep i muszę przyznać, że znalazłam w nim asortyment, który już od dawna mnie interesował, między innymi bardzo fajna bielizna termoaktywna jest, ale oczywiście nie tylko. Zerknijcie sobie same: [color=#FF0000][/color]. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie ;).
moderator (23-06-2014 14:42) Spam.
Na przebarwienia najlepsze są dobre dermokosmetyki. Ale takie sprawdzone, nie jakieś za 20 zł z marketowej półki. Ja np. mam bardzo problematyczną cerę i kupuję kosmetyki tutaj: [color=#FF0000][/color]. Jakieś parę miesięcy stosuję już kremy Uriage i SVR i poprawa jest naprawdę widoczna. Także z czystym sumieniem mogę polecić.
moderator (23-06-2014 14:43) Spam.
Na przebarwienia najlepsze są dobre dermokosmetyki. Ale takie sprawdzone, nie jakieś za 20 zł z marketowej półki. Ja np. mam bardzo problematyczną cerę i kupuję kosmetyki tutaj: [color=#FF0000][/color]. Jakieś parę miesięcy stosuję już kremy Uriage i SVR i poprawa jest naprawdę widoczna. Także z czystym sumieniem mogę polecić.
moderator (23-06-2014 14:44) Spam.
[quote=mo_na] rekuperacja do kominka? a to nie jest przypadkiem cały system odzyskiwania energii z ciepła, w który wyposażony powinien być cały dom?[/quote] Jedno z drugim można połączyć po prostu ;). Oczywiście, rekuperator jest urządzeniem - tak, jak mówisz - służącym przede wszystkim do odzysku ciepła. Ma za zadanie zmniejszenie jego zużycia, tzn. zapotrzebowania na nie. A o kwestii połączenia rekuperatora z kominkiem, można poczytać sobie tutaj: [color=#FF0000][/color]

Zamknij to okno