Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tulipanki i co dalej?:)

23 sty 2013 - 13:15:32

Cześć dziewczyny!!! Mam do Was ogromną prośbę w związku z małym remontem w pokoju. Otóż chodzi o to, że mam na 1 ścianie przyklejoną tapetę z tulipanami, dokładnie taką jak w załączniku i też na tej ścianie mam sofę. chciałabym obić na nowo sofę i fotele, ale nie bardzo wiem w jakim kolorze, żeby się z resztą nie gryzło, szczególnie z tymi tulipanami...meble mam ciemny brąz, póki co ściany mam pomalowane na słoneczny żółty, ale mam go dość i chciałabym przemalować na kremowy kolor, ale nie wiem co z sofą, doradzcie proszę jaki kolor będzie fajnie pasował...


zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Tulipanki i co dalej?:)

23 sty 2013 - 15:27:44

Do kremowego koloru może jakiś kolor kawy z mlekiem.
Zresztą. Ja to cienka jestem w aranżacji wnętrz :)
Sama mam problem jak urządzić na nowo swój pokój :D

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Tulipanki i co dalej?:)

24 sty 2013 - 09:13:10

Myśle, że brąz spokojnie by się tam wpasował. Brązowe meble i kanapa, jasno-kremowe ściany i ta zielona tapeta. Na sofe rzuciałbym jakieś poduszki, które połączą wszystkie te kolory. Poszukaj sobie na necie brązowo-zielonych stylizacji pokojów, zobaczysz jak to mniej więcej wygląda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-24 09:13 przez ropuszyna.

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

Tulipanki i co dalej?:)

24 sty 2013 - 14:58:20

A co myślisz o średnim brązie? Do tej tulipankowej fototapety ogólnie pasuje też żółty no ale takie/kremowe będziesz już miała ściany.
Ropuszyna rzuciła fajny pomysł z poduszkami- rzeczywiście można nimi fajnie wszystko połączyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krzesło decoupage