Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:34:03

Witajcie :) Czym myjecie panela podłogowe? Juz nie mam sily, po wszytskim wychodze zacieki, macie jakies sprawdzone porady ?:)

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:38:00

Jak się kładzie panele po 10 zł/m2 to potem są takie efekty. Ja mam porządne panele w pokoju syna i tam żadnych zacieków nie mam. Do wody dodaję środek do mycia powierzchni drewnianych i błyszczą mi się jak nie wiem. Tak samo myję parkiety.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 16:38 przez mimi2506.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:41:27

Przy panelach należy stosowac bardzo mało chemii, czyli minimalne ilości środków wlewanych do wody. A najlepszym sposobem na piękny wygląd paneli jest wlanie do zimnej koniecznie wody, odrobinki octu. Skutecznie wyczyści i nada połysk.
Pamiętaj, im mniej środka do czyszczenia, im więcej czystej zimnej wody tym panele będą piękniejsze :)
a i nie najlepiej nie kupuj produktów marki pronto.

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:43:18

Cytat
mimi2506
Jak się kładzie panele po 10 zł/m2 to potem są takie efekty. Ja mam porządne panele w pokoju syna i tam żadnych zacieków nie mam. Do wody dodaję środek do mycia powierzchni drewnianych i błyszczą mi się jak nie wiem. Tak samo myję parkiety.


ja podłączam się do wątku:) Jak zwykle- krytyka.... ręce opadają:( ja też mam z tym problem i nie wiem za ile mam panele- wprowadziłam się do mieszkania odremontowanego przez poprzednich właścicieli. Nie na wszystko mammy wpływ:)może i sa też za 10 zł ale teraz ich zmieniać nie mam zamiaru:P więc co radzicie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 16:45 przez remis3113.

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:44:17

Nie wiesz, za ile mam panele, wiec nie powinnas tak mowic. A zreszta nawet jakby nie bylo mnie stac i mialabym za 5 zl nie powinno Cie to interesowac. Cena nie zawsze rowna sie jakosc. Ale dla Twojej wiadomosci nie byla to tania podloga.
Tutaj zawsze jest krytyka, nie interesuje mnie jaka masz podloge, prosilam o rady.
Tutaj zawsze jest krytyka, nie interesuje mnie jaka masz podloge, prosilam o rady.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 16:54 przez dramina.

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:46:48

ja dodaje zielony sidolux i mam ścierkę z mikrofibry.. najlepiej jest jak przy myciu podłogi masz uchylone okna zeby szybko wyschły, wtedy nie ma zacieków i nie wchodzi w szczeliny.
i tak lecę co 2 dzień na kolanach :)

popraw tą "panela" bo nei wiadomo o jakiego Pana Ele chodzi ;)

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:48:19

Cytat
dramina
Nie wiesz, za ile mam panele, wiec nie powinnas tak mowic. A zreszta nawet jakby nie bylo mnie stac i mialabym za 5 zl nie powinno Cie to interesowac. Cena nie zawsze rowna sie jakosc. Ale dla Twojej wiadomosci nie byla to tania podloga.


Też mnie ruszyła krytyka szafowiczki. Dlaczego na forum zamiast odpowiadać konkretnie na pytania- dużo z nas krytykuje? Jeśli nie jest to przedmiotem pytania czy jest cos fajnego czy nie, to skupmy się na jego prawdziwym sednie.

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:48:25

przede wszystkim dobra ścierka, ja używam tylko mikrofibry, dobrze chlonie wodę, nie zostaje nic na podłodze.

nie używam mopów - wypróbowałam już mnostwo różnych i uważam, że tylko rozmazują brud.

Zawsze myje ręcznie ścierką na kolanach ;]

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:48:37

Frosh neutral reiniger

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:50:40

Cytat
remis3113
Cytat
dramina
Nie wiesz, za ile mam panele, wiec nie powinnas tak mowic. A zreszta nawet jakby nie bylo mnie stac i mialabym za 5 zl nie powinno Cie to interesowac. Cena nie zawsze rowna sie jakosc. Ale dla Twojej wiadomosci nie byla to tania podloga.


Też mnie ruszyła krytyka szafowiczki. Dlaczego na forum zamiast odpowiadać konkretnie na pytania- dużo z nas krytykuje? Jeśli nie jest to przedmiotem pytania czy jest cos fajnego czy nie, to skupmy się na jego prawdziwym sednie.

jak się nie ma udanego życia poza internetem to trzeba się wyżywać tutaj...nie ma co się przejmować takimi ewenementami.

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:51:40

Zmywam samą wodą, co prawda mam droższe bo leżą w przedpokoju i w kuchni, ale wyglądają jak nowe.

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:54:11

Cytat
klasiula
Cytat
remis3113
Cytat
dramina
Nie wiesz, za ile mam panele, wiec nie powinnas tak mowic. A zreszta nawet jakby nie bylo mnie stac i mialabym za 5 zl nie powinno Cie to interesowac. Cena nie zawsze rowna sie jakosc. Ale dla Twojej wiadomosci nie byla to tania podloga.


Też mnie ruszyła krytyka szafowiczki. Dlaczego na forum zamiast odpowiadać konkretnie na pytania- dużo z nas krytykuje? Jeśli nie jest to przedmiotem pytania czy jest cos fajnego czy nie, to skupmy się na jego prawdziwym sednie.

jak się nie ma udanego życia poza internetem to trzeba się wyżywać tutaj...nie ma co się przejmować takimi ewenementami.




po prostu co jakiś wątek na forum to 80 % odpowiedzi aż woła o pomstę... ręce opadają... tylko komuś dowalić i dopiec- czemu ma innym być lepiej niż nam? :/

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:54:17

Cytat
mimi2506
Jak się kładzie panele po 10 zł/m2 to potem są takie efekty. Ja mam porządne panele w pokoju syna i tam żadnych zacieków nie mam. Do wody dodaję środek do mycia powierzchni drewnianych i błyszczą mi się jak nie wiem. Tak samo myję parkiety.

może od razu zastrzelmy założycielkę za takie karygodne niedopatrzenie?

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:57:49

Cytat
7medeis
Cytat
mimi2506
Jak się kładzie panele po 10 zł/m2 to potem są takie efekty. Ja mam porządne panele w pokoju syna i tam żadnych zacieków nie mam. Do wody dodaję środek do mycia powierzchni drewnianych i błyszczą mi się jak nie wiem. Tak samo myję parkiety.

może od razu zastrzelmy założycielkę za takie karygodne niedopatrzenie?

najpierw tortury!

założycielko wątku nie wiesz że jak jesteś biedna to se trzeba wykładzinę dywanową położyć w kolorze bordowym a nie panele! ;)))))))))))))

panela co zrobic ?

15 cze 2012 - 16:59:11

Autorka prosi o rady a nie wycenę swoich paneli:) Ja mam dość drogie i również miałam nieciekawe efekty jak używałam płynów do podłóg. Aż przetestowałam Ajax i jestem zadowolona. Czasami jak jest jakaś plama po czymś na podłodze to przecieram ścierką z mikrofibry i płynem do naczyń:) a podłoga się ladnie błyszczy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czego ludzie nie wymyślą na euro by sprzedac! :)