Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 14:48:47

Czy zamawianie mebli przez internet ma sens? Wiadomo - chodzi o opłacalność.
Kupię meble, które będę kiepsko wyglądały i nie spełnią moich oczekiwań.
Jakie jest wasze zdanie?

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 14:51:41

ja zamawialam i nie zawiodlam sie (zamowilam zestaw stol+12krzesel)
dla mnie cenowo wyszlo korzystniej - najpierw zorientowalam sie jak to jest u mnie w miescie.

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 14:53:07

ja zamawiałam z internetu tylko różne półki do całgo mieszkania (u siebie nie mogłam znależć, ani odpowiedniej wielkości ani koloru), taniej nie było niz w sklepie, bo koszty dostawy sa dość wysokie... ale na meble bym sie chyba nie zdecydowała, to musze dotknać i ocenic na żywo... :)

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 14:53:11

Mój mąż pracuje w sklepie meblowym, prowadzą również sprzedaż na allegro, twierdzi że dużo osób kupuje na stronach. Często tak bywa ze dany mebel obejrzy w sklepie w wygórowanej cenie a następnie doszuka się na allegro w niższej cenie :)
Jednak ja wole dotknąć zobaczyć i pooglądać na żywo, bo czasem można się zdziwić.

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 14:55:14

Nie kupiłabym mebli przez internet.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 14:57:11

koszty dostawy są dość drogie i nie zawsze się opłaca. ale niektóre rzeczy się opłaca. ja przez internet kupowałam meble do kuchni są oryginalne i piękne.

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 14:57:44

Zależy, ja np kupiłam sypialnie w BRW, w ich salonie, ale oglądając meble w internecie na ich stronie są dokładnie takie same. A cena też zadowalająca. Mamy tą sypialnię prawie rok i jesteśmy zadowoleni. W Ikei dla porównania za łóżka które całe ruszały się jak się je dotkneło trzeba było zapłacić 2000zł i wyżej, my zapłaciliśmy (bez materacy) za szafę 3-drzwiową, dwa stoliki nocne, komoda 4szuflady i łóżko 1300zł. Teraz zamierzam kupić na allegro stolik pod akwarium.

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 14:58:36

kiedyś zamówiłam sobie biurko... wyglądało stabilnie i porządnie...w rzeczywistości niestety nie...chwiało sie itd bałabym sie postawic na nim monitor zwłaszcza że u mnie w mieście są często wstrząsy...

Zamawianie mebli z internetu

15 cze 2012 - 15:01:30

Ja kupiłam meble kuchenne i naprawdę wyszło mnie o połowe taniej niż gdybym kupiła te same w salonie meblowym i jestem bardzo zadowolona :)
Oczywiście jak w takich przypadkach, należy spojrzeć na komentarze pod firmą, sprawdzić jej dane i mieć odrobinę zaufania :)

Zamawianie mebli z internetu

18 cze 2012 - 12:17:26

ja aktualnie poszukuje sofy. Na all są o wiele tańsze niż np u mnie w mieście ale ostatecznie się nie zdecydowałam i będę szukać czegoś na mieście
ale jeśli chodzi np o dywany to ich cena na all jest nawet o 200 zł niższa niż w sklepach dlatego zdecydowałam się kupić jestem z nich bardzo zadowolona

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

18 cze 2012 - 12:20:29

nie wiem ja zamawialam stol i krzesla i sa ok i nawet sie oplacalo

Zamawianie mebli z internetu

18 cze 2012 - 12:20:50

JA ZAMAWIALAM ŁÓŻKO DO SYPIALNI ZA SMIESZNA CENE A JAKOSC I WYGLĄD ZAJEBISTE :) (JAK DLA MNIE OCZYWISCIE) WYSYLKA EKSPRESS I OBSLUGA FACHOWA TAKZE JA OGOLNIE POLECAM ZAKUPY PRZEZ NETA :)

Zamawianie mebli z internetu

18 cze 2012 - 12:22:47

ja osobiscie kupowalam lozko na allegro dlatego ze po 1 nie bylo nigdzie w poblizu takiego jak chcialam a nawet jak jakies tam byly to mialy nieziemskie ceny...:/ i zaryzykowałam , jestem bardzo zadowolona i z jakosci i z ceny.

Zamawianie mebli z internetu

18 cze 2012 - 12:22:56

moi rodzice zamówili sobie na all dębową witrynę, używaną, za jakieś grosze w porównaniu do nowego mebla ze sklepu. witryna wygląda na tyle dobrze, że do dziś znajomi się pytają z którego salonu meblowego :P uważam, ze zamawianie mebli przez internet jest bardzo korzystne, oczywiscie przed zakupem najlepiej sprawdzić komentarze firmy lub/i zadzwonic do sprzedajacego jeśli ejst taka mozliwość.

Zamawianie mebli z internetu

18 cze 2012 - 12:27:06

ja kupiłam swoją ukochaną komodę, w sklepie nigdzie nie mogłam znaleźć o takich wymiarach;) jestem zniej meeeega zadowolona :) i jeszcze mama sobie kupiła do pokoju zestaw mebli (byyły używane ale stan idealny) z brw , z dokupioną witryną w sklepie w sumie wyszło że stolik był gratis + jeszczce 200zł w kieszeni zostało;) także ja uważam że się opłaca i się nie boję ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

panela co zrobic ?