Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty ;)

22 lis 2011 - 22:11:15

Macie już upatrzone lub kupione prezenty? lub ciekawe pomysły żeby były niepowtarzalne?
Kto już kupił prezenty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 22:26 przez Kamanka.

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 08:44:18

nie mam POMOCY :(

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 08:47:39

ja mamie kupie portfel jakis porządny bo jej się zepsuł :P tacie nie wiem co....;// a siostrze...hmmmmm...nie wiem xD

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 08:53:05

Jedziemy z mamą do siostry na święta,więc siostra dostanie od nas 2 jakąś fajną prostownicę bo dziaduje któryś rok i prostuje po 15 min :) Jej mąż dostanie jakąś książkę fantasy,bo lubi takie,moja mama ode mnie dostanie może jakąś ładną filiżankę,bo pije dużo kawy,dla taty nie mam pojęcia,ale nie mieszkamy razem,więc może nawet nie będziemy się widzieć a z chłopakiem kilka dni temu się rozstałam,więc przynajmniej nie muszę wymyślać któryś raz.

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 08:57:36

ja na mikołajki mojemu daje rózgę ;P pomalowaną złotolem z kokardką ;P a na święta to sie jeszcze zobaczy ^^

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:03:22

To może ja pomogę ;)
Siostra - zamówilam wymarzoną torebkę.
Tata - skórzana saszetka.
Mama - zarejestrowałam się na gruponie i wypatruje okazji, cos w stylu manicure bądź masaż.
Babcia - dostanie śliczny obrus bądź coś w tym stylu ;)
Przyjaciółka - spodobał jej się wisiorek - sekretnik na zdjęcie, dostanie stylizowany na stare złoto
Przyjaciel - zastanawiam się nad książką Clarksona a jakims gadżetem samochodowym ;)

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:06:45

My z moim M kupilismy jak narazie tylko dzieciakom w rodzinie :) Jeszcze dorośli zostali

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:12:44

bombell - moja siostrzyczka ma 9lat :) nie wiem co kupić bo to już antyfanka Bibera i Hanny Montany :D już nie kolor różowy i maskotki zabawki tylko zgapia po mnie i kradnie mi kosmetyki :P

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:22:04

a co można kupić 10 latce i jej młodszej siostrze która ma 7 lat?

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:29:16

siostrze już dałam XD bo to był komplet biżuterii dosyć drogi więc połączyłam prezent urodziny+gwiazdka, jest zachwycona:)
mężowi tez już dałam buahaha kupiłam mu srebrny łańcuszek bo obrączkę chciał tak nosić w pracy mu przeszkadza- jest mechanikiem nie striptizerem:P
ale zamierzam kupić mu tez płytę i może jakis ciuszek.
drugiej siostrze zamierzam kupic torebkę bo ostatnio mnie o nią podpytywała-taka wielką twarz czaszkę-ma 18 lat więc prezent jest ok.
synek pisał przy mnie list do mikołaja i chciał sterowanego zygzaka-dostał w tamtym roku ale rozwalił się pilot no i jest reklama nowa w tv.
rodzicom nie wiem co kupić, ostatnio dostali ode mnie kosmetyki i chciałabym cos innego- przymierze się chyba do pościeli albo ręczników z haftem:)
szwagierce kosmetyki, tak samo teściom:)
szwagrowi kupi coś mąż:)
chrześnica dostaje ode mnie charmsy bo zbiera i śliczny wisiorek i tyle:)

Cytat
aleksandra509
a co można kupić 10 latce i jej młodszej siostrze która ma 7 lat?
o ile lubi hannę montanę bądź księżniczki są fajne zestawy w drogeriach- perfumki i żel pod prysznic albo płyny do kąpieli...
A może jakaś fajna bransoletka, jest sporo dla dziewczynek biżuterii.
Może zbierają coś np. littlest pet shop - najlepiej znaleźć pomocnika mikołaja który ci podpowie:)
ja kupuje tez 10latce błyszczyki i jest zawsze zachwycona:)sa tez specjalne dla dzieci-avon,oriflame, myśle że 7latka tez się ucieszy i wtedy może byc jakis pluszaczek albo lalka:) na dziewczęcych gorzej się znam niz chłopięcych zabwkach:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-23 09:36 przez aga104.

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:33:03

ja niestety nie mam

niezweryfikowana
Posty: 127
Ostrzeżenia: 2/5

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:34:03

Cytat
mik_law
bombell - moja siostrzyczka ma 9lat :) nie wiem co kupić bo to już antyfanka Bibera i Hanny Montany :D już nie kolor różowy i maskotki zabawki tylko zgapia po mnie i kradnie mi kosmetyki :P


to może kup jej jakiś ładny ciuszek albo zestaw np balsamów do ciała ;D ja tam jestem miłosniczką balsamów więc bym sie cieszyła ;d

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:37:37

Mama obchodzi urodziny w Mikołajki, więc tak 2 w 1 - perfumy Amethyst
Przyjaciółka-Beyonce Heat Woda perfumowana i balsam do ciała
Z chłopakiem nie robimy sobie prezentów na Mikołajki, będziemy wręczać sobie na Boże Narodzenie , kupuje mu elektryczną maszynkę do golenia.

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:44:43

Ja już mam wszystkie :) tyle,że ja zawsze zaczynam kupowanie prezentów już we wrześniu.Wszyscy się ze mnie śmieją,a potem w grudniu zazdroszczą ;)

Prezenty ;)

23 lis 2011 - 09:52:26

Ja chce prostownice Philips z kreatyna i jonizacja :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okropna bratowa