Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ogrzewanie

22 lis 2011 - 21:42:58

hej dziewczyny,jeśli macie ogrzewanie gazowe to chciałabym się zapytać jakie macie zużycie gazu zimą przy ilu metrach mieszkania i ogólnym stanie budynku(czy ocieplony,jaki to budynek i które piętro.z góry dziękuję za odpowiedzi.

ogrzewanie

22 lis 2011 - 21:45:52

ja mieszkam na stancji na samej górze , nie wiem ile m ma mieszkanie ale to jeden pokoj i placimy bardzo duzo za ogrzewanie gazem , a jest caly czas na minimalna temperature

ogrzewanie

22 lis 2011 - 21:46:11

domek jednorodzinny ok 300m2 ruchunki 700zl miesiecznie i w domu mega zimno;/

ogrzewanie

22 lis 2011 - 21:48:20

nie zakładaj nigdy gazu ..chyba ,ze jesteś milionerką ;D

ogrzewanie

22 lis 2011 - 21:51:14

Cytat
trinity22
nie zakładaj nigdy gazu ..chyba ,ze jesteś milionerką ;D


ooo, a to ciekawe - to czym grzac? kawą z termosa?

ogrzewanie

22 lis 2011 - 21:52:27

Cytat
whitelion
domek jednorodzinny ok 300m2 ruchunki 700zl miesiecznie i w domu mega zimno;/

u mnie takie rachunki były przy ok 60m2 i też było zimno,ale po zmianie pieca na nowy i użyciu programatora jest lepiej,cieplej rachunki troche niższe,ale to i tak jest masakra.
Cytat
trinity22
nie zakładaj nigdy gazu ..chyba ,ze jesteś milionerką ;D
miezsakam w starej kamienicy,wcześniej były piece kaflowe jeszcze jak byłam malutka potem c.o. no i ogólnie masakra,budynek nie ocieplony,większość ścian nie pokrywa już tynk,do tego parter i szczytowe czytli grzeją tylko nad nami,myślę że to też ma duży wpływ na temperaturę i wilgoć dlatego chciałam się zorientować wsytuacj8i innych.dodam jeszcze że miezkanie jest wysokie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 22:24 przez rybka201085.

ogrzewanie

22 lis 2011 - 21:56:47

są jakieś ekrany za kaloryfer które niby powodują że jest cieplej ma ktoś coś takiego? u mnie też piec jest zmieniony ale rachunki jak były wysokie tak dalej są;/

ogrzewanie

22 lis 2011 - 22:06:21

nie zakładaj gazu ja mieszkam w kamienicy i mam gaz i wychodza nam takie rachunki że głowa mała, a cały czas ze wspólokatorami 'oszczedzamy' gaz w sensie uzywamy malo, przez co jest zimnooo a i tak drogo..:< nie polecam

ogrzewanie

22 lis 2011 - 22:09:52

Mieszkanie 48m kwadratowych, płacimy chyba raz na kwartał, tak mi się wydaje, albo raz na 2 miesiące to w zimie przy najgorszych mrozach wychodziło po 600-800zł

ogrzewanie

22 lis 2011 - 22:10:45

ja niestety nie pomogę. Sama mieszkam w domu i mam c.o. a u lubego jest kominek i pod niego podłączone ogrzewanie...
A nie można solar założyć pod ogrzewanie? Czy one tylko pod wodę?

ogrzewanie

22 lis 2011 - 22:11:44

Niestety ,gaz powoduje wilgoć i nieprzyjemny , charakterystyczny zapach w mieszkaniu,więc nigdy bym nie założyła z tego powodu ogrzewanie gazowe :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 22:12 przez Nelii.

ogrzewanie

22 lis 2011 - 22:14:35

co wy macie z tym gazem - nasza chata 56 metrów, tuz pod dachem wiec spore ubytki ciepła bo nad nami to juz tylko blacha i snieg;) a rachunki właśnie za gaz smiesznie małe - za 4 miesiące 750 zł, w domu min. 20 stopni

Cytat
Nelii
Niestety ,gaz powoduje wilgoć i nieprzyjemny , charakterystyczny zapach w mieszkaniu,więc nigdy bym nie założyła z tego powodu ogrzewanie gazowe :(


hahahaha, chyba myslisz o butli gazowej a nie o piecu:))))))))))) jaki zapach, kobito??? to my bysmy sie juz dawno potruli:D od butli to jest smrodek, bo miałam takie ogrzewanie w sklepie, to wiem o czym mówisz:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 22:16 przez netka_an.

ogrzewanie

22 lis 2011 - 22:15:48

Nie wiem dokładnie ile, ale mój brat ma ogrzewanie gazowe i wodę na gaz i jak przychodzi rozlicczenie za gaz to najgorsze wyrazy powtarza po kilka razy......a w mieszkaniu chłodno, jak przyjeżdżam do niego z dziećmi to podkręca do przyzwoitej temperatury....

ogrzewanie

22 lis 2011 - 22:16:02

Cytat
netka_an
Cytat
trinity22
nie zakładaj nigdy gazu ..chyba ,ze jesteś milionerką ;D


ooo, a to ciekawe - to czym grzac? kawą z termosa?

?
Wiesz..jest dużo innych sposobów na ogrzewanie mieszkania ;)
znacznie tańszych i... wydajniejszych ...
Nie wiem jak jest w blokach -ja mieszkam w domu jednorodzinnym i pamiętam jak kilkanaście lat temu założyli u mnie rodzice gaz i za MIESIĄC wyszło nam ponad 800zł! a w domu było zimno jak w d ....

Najlepsze są piece węglowe .. czy też te na miał.

ogrzewanie

22 lis 2011 - 22:18:36

no w domu to sobie mozna pozwolic:) ale piec węglowy w m2, a nawet m3 to dla mnie nie do wyobrazenia:) ale moze mam słabą wyobraźnie:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezenty ;)