Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pralko-suszarka

07 paź 2011 - 15:39:02

Dziewczyny, opłaca kupować się taki wynalazek? Pralko-suszarki są znacznie droższe niż standardowe pralki, ale mieszkam w takim miejscu (małe ciemne mieszkanko bez balkonu), w którym zimą jest bardzo ciężko coś dosuszyć. Nie lubię tego nieprzyjemnego zapachu zwilgotniałych rzeczy, staram się przeprasowywać żelazkiem jak są już prawie suche, ale to niewiele daje. Więc jeśli macie doświadczenie z pralko-suszarką , to będę wdzięczna za info :)

Pralko-suszarka

07 paź 2011 - 15:42:56

niestety nie mam pralko-suszarki ale skoro tak ci zle schna rzeczy to moze to dobra opcja.. a moze stawiaj zimą suszarke z mokrym praniem przy kaloryferze?

Pralko-suszarka

08 paź 2011 - 19:33:25

niestety nie mam pojęcia na ten temat-ale moze ktoras z bardziej doswiadczonych Szafowiczek wypowie sie :D znam ten bol:)

Pralko-suszarka

08 paź 2011 - 19:39:10

Ja mam pralko-suszarkę ale tej 2 opcji nie używam,zużywa KOSZMARNIE dużo prądu i wody,za nowości użyliśmy 2 razy w ciągu miesiąca i niestety dało się to zauważyć na rachunkach :/ Teraz już wolimy poczekać aż coś doschnie niż tyle płacić :D

Pralko-suszarka

14 paź 2011 - 15:44:59

Zwróć uwagę przede wszystkim na klasę energetyczną, jeśli będziesz jej używać mniej więcej raz w tygodniu, to koszty będą minimalnie większe. Wiem o czym mówisz, bo przez jakiś czas mieszkałam w Irlandii i tam dopiero był problem z dosuszeniem rzeczy. Wydaje mi się, że taki model byłby odpowiedni.

Pralko-suszarka

14 paź 2011 - 15:46:46

Nie mam zielonego pojęcia

Pralko-suszarka

14 paź 2011 - 15:51:08

świetna rzecz, kup tylko klasę energetyczną A+ :)
I warto zainwestować w dobrą firmę: MIELE najlepsza ale też droga; powiedzmy, że zamiennik MIELE to SIEMENS bądź też BOSCH.

Pralko-suszarka

14 lis 2011 - 15:13:42

pewnie, że sie opłaca, przede wszystkim jest to wielka wygoda takie połączenie , mozna zaraz po praniu włożyć spodnie, albo pościel uważam, że jest to bardzo wygodne, fakt jest to drogie, ale jak masz np małe mieszkanie i nie masz gdzie wieszać prania, to na pewno do będzie dla ciebie , uważam, że taka wystarczy http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=148&prod=114527

Pralko-suszarka

14 lis 2011 - 15:20:10

Ja serdecznie polecam.... U rodziców była, poszłam "na swoje" i kupiłam zwykłą pralkę, dziś, 1rok i 3 m-ce po zakupie pralki, chcę się jej pozbyć <sprzedać> i kupić pralko suszarkę, jeśli kupisz z klasą energetyczna A+, i będziesz używać na prądzie taryfy ulgowej ( u mnie od 12 do 14 i w nocy, ale nie będę w nocy suszyc)to będzie ok. A i ciuszki są bardziej miękkie no i cieplutkie ::)

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Pralko-suszarka

16 lis 2011 - 15:53:42

Taki sprzęt jest naprawdę sporym ułatwieniem. Sama zastanawiam się, czy nie kupić sobie czegoś takiego: http://www.medialux.pl/dzial/agd/kategoria/?id=148&prod=91255 nie ukrywam, że skusiła mnie między innymi ta duża promocja, a też i ma sporo funkcji. No i co najważniejsze, jest to bardzo duża oszczędność czasu.

Pralko-suszarka

16 lis 2011 - 15:55:17

wydaje się być fajnym wynalazkiem....

Pralko-suszarka

16 lis 2011 - 15:56:07

te pralko- suszarki to fajna rzecz, ale raz, ze żre strasznie duzo prądu, a dwa to to, ze bardzo czesto się psują, znajoma miala i duzo dała za taki sprzet, jak się zepsuł to juz nie bylo po co naprawiac takie byly koszty;)

Pralko-suszarka

16 lis 2011 - 15:57:23

zajebista sprawa naprawde ! nie bedziesz musiala prasowac po wysuszeniu :)

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Pralko-suszarka

16 lis 2011 - 16:00:43

Cytat
Madge
świetna rzecz, kup tylko klasę energetyczną A+ :)
I warto zainwestować w dobrą firmę: MIELE najlepsza ale też droga; powiedzmy, że zamiennik MIELE to SIEMENS bądź też BOSCH.

BOSCH ale tylko składany w Niemczech a nie w Polsce

Pralko-suszarka

30 gru 2011 - 14:12:32

Pralko-suszarka to świetny wynalazek!!! :) nie zgadzam się z opiniami osób, które twierdzą,że jest to bardzo kosztowne( chodzi o rachunki). Wiadomo, że podczas prania i suszenia zużywa się więcej prądu, ale to chyba normalne, a tak poza tym nie są to wysokie kwoty, ponieważ istnieją klasy energooszczędne:D W ciągu kilku godzin można wyprać, wysuszyć, wyprasować i włożyć czyściutkie rzeczy do szafy :) Myślę, że należy postawić na funkcjonalność i wygodę!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mam zamiar kupic fajna?