Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:02:00

Chciałabym udekorować swój pokój świeczki, obrazki, wazony itp. No nie wiem. Ale nie ma jakoś pomysłu. Co z tego, że nakupię świeczek jak nie wiem jak jakoś fajnie je ułożyć. Ściany mam koloru Kwitnąca wiśnia- dulux. Pomóżcie! Najlepiej żeby to były jakieś tanie dekoracje. :)

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:04:24

Fajnie wyglądają naklejki na ściany ;)!! Świeczki na pewno też ładnie będa wyglądać :D Ale możesz pod kolor sciany np. ramki kupic , doniczki , lusterko jakieś ozdobne ;p u mnie jest taki fajny sklep PEPCO na prawdę tanie rarytaski do domu można kupic :)

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:06:48

Kup może kilka obrazków lub swoje zdjęcia stylizowane na stare np. czarno-białe i w ładne drewniane ramki w kolorze kremowym. Do tego świeczki w tym kolorze ustawione na drewnianej komodzie. Ale się rozmarzyłam ;PP.

A można prosić zdjęcie Twojego pokoju? Bo nie wiemy jakie masz meble i styl pokoju.

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:09:05

Wlaśnie gdybyś dodała zdjecia pokoju lepiej by było dobrać coś;)

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:09:56

nie kupuj ozdob w kolorze scian tylko w kolorach harmonizujacych.... to nada charakteru jezeli chodzi o niedrogie dekoracje to najlepsza jest ikea mozna kupic bardzo ladne ozdoby za niewielka cene.

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:12:44

Też mam taki kolor :DD
Wstawiam Ci zdjęcie pokoju.. Teraz mam więcej dodatków tzn mam szare doniczki, na parapecie świeczniki takie małe szklane ze świeczkami, czarwoną skarbonkę serduszko za 6 zł, wazon,



Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:14:26

hmm;p

-świeczki zapachowe ;)
-może jakieś kwiatuszki ?
-dekoracje , figurki , np przezroczysty wazon aa w nim duużo kryształków czy szklanych kuleczek ;)
-jakaś extra lampka
-ładnie poustawiane książki , alee raczej to odpada ;p
-ramki ze zdjęciami .
-np. biżuetriaa w ładnym pudełeczku
na półce ładnie powykładane perfumy
-ładne zasłony ;)
-wiszący fotel



Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:15:01

Cytat
Lindor_90
Też mam taki kolor :DD
Wstawiam Ci zdjęcie pokoju.. Teraz mam więcej dodatków tzn mam szare doniczki, na parapecie świeczniki takie małe szklane ze świeczkami, czarwoną skarbonkę serduszko za 6 zł, wazon,

bardzo mi sie podoba !! kurde ja chce mieć taki pokoj ;)!!!

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:18:36

kasienka940 - dodaj zdjecia bedzie nam latwiej doradzic!

w tym watku dziewczyny wstawialy zdjecia pokoi moze cos znajdziesz dla siebie: http://forum.szafa.pl/38/2530623/cieply-wystroj-pokoju-romantyczny--pomysly.html

lindor90 - super masz pokoj! extra wyglada ten stolik ze swieczkami... a kanapa ma swietny wzorek:) w jakims konkretnym sklepie ja kupowalas?

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:18:57

do tego koloru proponuje np zegar na starociach kuty czarny. bedzie super pasował, ewentualnie kup ramy w liroju i opraw sobie duuuuze lustro, mozesz wybrac złote i jakies oswietlenie z kamieniami, dywanik puszysty i bedziesz miec cieply i przyjemny pokój. Na łóżko<fotel, sofe, czy co tam masz> połóż poduszki z błyszczacego materiału. zasłonki na tak ciemne sciany nie pasują ażurowe, przeswitujące widac zbyt bardzo kontur okna , polecam do samej ziemi, kryjace. spięte czyms ładnym z fredzlami :)

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:21:41

Właśnie- Pepco. Najświetrniejszy sklep chyba ;) Są tam dodatki ułożone klorystycznie, więc znajdziesz na pewno zestawienie dla siebie, a ceny na prawdę maleńkie :)

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:30:51

Cytat
aftertherainn
kasienka940 - dodaj zdjecia bedzie nam latwiej doradzic!

w tym watku dziewczyny wstawialy zdjecia pokoi moze cos znajdziesz dla siebie: http://forum.szafa.pl/38/2530623/cieply-wystroj-pokoju-romantyczny--pomysly.html

lindor90 - super masz pokoj! extra wyglada ten stolik ze swieczkami... a kanapa ma swietny wzorek:) w jakims konkretnym sklepie ja kupowalas?

To był taki zwykły sklepik na mieście.. Dałam za nią 1200 zł
Cytat
misswikusia
Cytat
Lindor_90
Też mam taki kolor :DD
Wstawiam Ci zdjęcie pokoju.. Teraz mam więcej dodatków tzn mam szare doniczki, na parapecie świeczniki takie małe szklane ze świeczkami, czarwoną skarbonkę serduszko za 6 zł, wazon,

bardzo mi sie podoba !! kurde ja chce mieć taki pokoj ;)!!!

A wiesz ze sama go pomalowałam :DD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 18:33 przez Lindor_90.

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:35:12

wow to jak na "wersalke" to nie malo. Za swoja dalam chyba 6 stow, ale zla kupilam bo troche twarda;/ a ta twoja to super jest!:)

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:35:50

no faktycznie kanapa świetna..;) 1200 to jeszcze nie drogo. czy ja wiem...ja bym ciemnych dodatków nie kupiła...bo za ciemny pokój będzie ;)

Tania dekoracja? Pomóżcie!

04 gru 2010 - 18:39:30

Cytat
choccolate
hmm;p

-świeczki zapachowe ;)
-może jakieś kwiatuszki ?
-dekoracje , figurki , np przezroczysty wazon aa w nim duużo kryształków czy szklanych kuleczek ;)
-jakaś extra lampka
-ładnie poustawiane książki , alee raczej to odpada ;p
-ramki ze zdjęciami .
-np. biżuetriaa w ładnym pudełeczku
na półce ładnie powykładane perfumy
-ładne zasłony ;)
-wiszący fotel





A to zdjecie to z twojego pokoju?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zmienić?