Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

Nocleg

13 cze 2014 - 20:50:22

Planujemy z mężem wakacje w Mikołajkach. Nigdy nie byłam na mazurach dlatego proszę o pomoc. Możecie polecić mi niedrogi nocleg blisko wody.

Nocleg

13 cze 2014 - 20:56:24

Mazury są piękne, wyjazd Wam się na pewno spodoba. Pytanie czy koniecznie chcecie nocować w Mikołajkach? W sezonie jest tam mnóstwo ludzi, więc o spokojnym plażowaniu można zapomnieć.
Będąc na Mazurach warto też trochę pozwiedzać, mnie przypadły do gustu: Zamek w Rynie, spływ Kurtynią (kajakiem), Wilczy Szaniec, twierdza w Giżycku i inne, które teraz z głowy wypadły:)

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

Nocleg

13 cze 2014 - 21:04:57

A co polecasz? Chcemy odpocząć ale też żeby było gdzie wyjść wieczorem.

Nocleg

14 cze 2014 - 19:36:27

Akurat byłam na Mazurach w małej miejscowości Piaski, za to w dużym ośrodku wypoczynkowym (z wyżywieniem, restauracją, kortem tenisowym, wypożyczalnią rowerów i kajaków itp.) Nam to odpowiadało, bo chcieliśmy odpocząć od miasta i to był strzał w dziesiątkę. Niestety trudno mi powiedzieć w jakiej miejscowości znajdziecie zarówno imprezy jak i spokój, i fajną plażę:/ Może faktycznie poszukajcie w tych Mikołajkach, ale gdzieś poza centrum? Nie podpowiem za wiele:(
Poza w.w. miejscami polecam zobaczyć: Sanktuarium w Świętej Lipce, śluzy na Kanale Mazurskim (okolice Mamerek, pozostałości po II Wojnie Światowej), zamki (Kętrzyn i Reszel), park zwierząt w Kadzidłowie. Miejsc wartych polecenie jest naprawdę sporo. Można zarówno spędzać czas aktywnie, jak i leniuchując, wszystko zależy od preferencji:)

Nocleg

14 cze 2014 - 19:59:41

W Mikołajkach może być trochę drogo ze względu na Hotel Gołębiewski i nastawienie na bogatych turystów z tego hotelu :) Ale fakt, Mikołajki są piękne :) a do hotelu polecam wybrać się na basen, który jest dostępny dla wszystkich, nie tylko dla gości hotelowych :)

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

Nocleg

15 cze 2014 - 13:22:18

Chodziło mi raczej o kwatery prywatne. jakie polecacie? Jeśli nie Mikołajki to jakie miejsce polecacie? Nie mam w ogóle rozeznania gdzie warto jechać to nie byłam jeszcze w tej części Polski a bardzo bym chciała zobaczyć Mazury.

Nocleg

24 cze 2014 - 14:13:41

Ja polecam pokoje Natalis, dobre warunki, miła właścicielka, blisko wody, czysto. Nam się akurat trafiło cale piętro tylko dla nas - sypialnia, łazienka, kuchnia z salonem i taras odpowiedni na grilla :) 50zł/os. Natomiast zdecydowanie nie polecam pokoi 'Aura'. Przez telefon właścicielka obiecywała wszystko, na miejscu okazało się ze jest tylko pokój z brudna łazienką, niedziałającą TV, brak internetu i nawet lodówki do schłodzenia piwka;f 70zl/os.

Nocleg

26 cze 2014 - 14:09:33

Uwielbiam Mazury, mój ulubiony region Polski:) Mikołajki dobry wybór, większa miejscowość i ciekawa:) Co do noclegu to ten pensjonat jest fajny i nie drogi:) i do jeziorka blisko:)

Nocleg

28 cze 2014 - 21:13:48

Dołączam się do pytania. Choć może trochę z innej beczki. Jakie najpiękniejsze miejscowości polecacie na Mazurach?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Nocleg

30 cze 2014 - 17:12:29

A nad morze nie chcesz się wybrać ,tam w Kołobrzegu mogę polecić Ci wspaniały hotel ,zerknij [moderacja-spam] jak również przejrzyj ich pakiet wakacyjny ALL INCLUSIVE .Myślę że jak się z nim zapoznasz to zmienisz miejsce swoich wakacji i wyruszysz na odpoczynek nad morze .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

Nocleg

04 lip 2014 - 15:50:09

Ja również uwielbiam Mikołajki, jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce :) a jeśli chodzi o nocleg to polecam: [moderacja-spam] może cena nie zachwyca ale domek znajduje się nad samą wodą! więc warto!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Nocleg

15 lip 2014 - 15:37:37

A nie lepiej w te wakacje pozwiedzać polskie miasta .Każdy nastawia się nad morze ,góry lub zagranice .Sami tak planujemy spędzić tegoroczne wakacje ,szukamy tanich noclegów nawet w Poznaniu na Grodziskiej 117 już mamy upatrzony tani hotelik ,zerknijcie [moderacja-spam] być może ktoś z Was będzie przebywał w tym mieście i skorzysta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:37 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nocleg nad morzem.z psem