Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11
niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

gdzie na wakacje 2014?

12 cze 2015 - 01:06:27

Jeśli ktoś jeździ na wakacje samochodem to mogę wam zaproponować Riwierę Olimpijską i miasteczko Nei Pori. Byłam 4 lata temu a moja siostra została tam już na stałe :P Jej chłopak ma restaurację... Taverna Alkazar i mają też pokoje. https://www.facebook.com/alkazar.neipori?ref=hl Najlepiej jechać z rodzinką albo ze znajomymi wtedy pokój automatycznie jest tańszy. Na stronie na fb jest kilka zdjęć pokoi i ogólnie okolicy, a gdyby się ktoś zdecydował można napisać i zapytać co i jak. Polka jest na miejscu więc będzie łatwiej z komunikacją :) Samolotem też można lecieć tylko z lotniska do Nei Pori trzeba dojechać pociągiem, ale stacja jest pod samym miasteczkiem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-12 11:24 przez MaryJolka.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

gdzie na wakacje 2014?

14 lip 2015 - 14:48:13

Jest tyle wspaniałych miejsc, do których można się wybrać. Ostatnio polecano mi wycieczkę na Karaiby z biurem Newpoland.pl Znacie to biuro? Potraficie coś o nim powiedzieć? Chciałabym, żeby wakacje były perfekcyjnie zaplanowane i w cudownym miejscu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 14:48 przez Mustaine.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

gdzie na wakacje 2014?

17 lip 2015 - 15:04:35

To ja polecę polskie góry :) Szczawnica jest piękna, na stronie [Moderacja - reklama] można sobie zlaleźć noclegi itd, więc fajna opcja, a miejsce piękne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-17 15:43 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

gdzie na wakacje 2014?

27 lip 2015 - 18:24:43

Egipt! Jest przepiękny! :) Polecam poszukać ofert w tym biurze http://www.traveliada.pl/ Ja już kilka razy wyhaczyłam fajne oferty w ich biurze ;)

gdzie na wakacje 2014?

27 lip 2015 - 18:38:03

Ja się wybieram na Costa Brava-dluuugo wyczekiwane :))))

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

gdzie na wakacje 2014?

30 lip 2015 - 23:12:56

ja tam wolę polskie morze. Tego roku jedziemy do Rusinowa mamy zarezerwowany domek z osrodku Bajkowy Zakątek. Jak na stronce widziałam wizualizację ośrodka ( www.adam.jaroslawiec.pl ) spodobało mi sie bardzo. Zobaczymy jak na miejscu no i żeby pogoda sprzyjała. Jestem zadowolona bo mamy ładny, duży domek i psa mozemy zabrać. Basen, plac zabaw, boiska, nawet siłownia dla męża na świeżym powietrzu. Super

gdzie na wakacje 2014?

15 sie 2015 - 20:05:18

Trochę późno, ale widzę, że wątek dalej żyje więc też się wypowiem :)
Może i nie samolotem, ale polecam jak najbardziej Macedonię. Właśnie byłam w tamtym roku. Spędziłam tam cudowny tydzień. Przepiękne rejony, zupełnie inna kultura. To akurat była wycieczka objazdowa (również Albania i Bośnia) z biurem Wytwórnia Wypraw. Zakochałam się w Macedonii na tyle, że mam zamiar powtórzyć wycieczkę. Może tym razem na własną rękę. Jeszcze nie wiem. Biuro polecam, ale jednak chciałabym się przyjrzeć tym rejonom. Że tak to ujmę: pomyszkować :)

gdzie na wakacje 2014?

20 sie 2015 - 12:21:59

To prawda, że wakacje drożeją jeżeli chodzi o Europę. W PL znaleźliśmy hotelik - http://www.hotel.bialowieza.pl i teraz już 2gi rok tam jedziemy bo było wspaniale ze znajomymi.

gdzie na wakacje 2014?

31 sie 2015 - 16:33:15

My planujemy rodzinne wakacje we Włoszech. Ostatnio trafiłam na wakacje z dzieckiem co zabrać i chyba będę się na tym wzorować. Nigdy dotąd nie jeździliśmy z maluchami nigdzie tylko do rodziców lub nad jezioro. To pierwszy taki poważny wyjazd i mam strsa:P

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

gdzie na wakacje 2014?

03 wrz 2015 - 14:23:34

A co sądzicie o pomyślę wynajęcia kamperu np. tutaj http://autocampingi.pl/kontakt i zrobić trip po Polsce?

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

gdzie na wakacje 2014?

18 lut 2016 - 10:41:25

Hej dziewczyny! Mam prośbę w lipcu wypada moja rocznica poznania się z moim TŻ. Poznaliśmy się w Kościelisku i chcemy tam też pojechać w tym roku, może macie jakieś sprawdzone noclegi? Bo ten nasz nie ma wolnych miejsc na ten termin...

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

gdzie na wakacje 2014?

16 mar 2016 - 11:57:42

Jeśli chodzi o Grecję to w tym kraju specjalizuje się biuro Neo Szavel Travel ze strony www.szaveltravel.com. Miałem okazję z nimi jechać na 10 dni na Riwierę Olimpijską, dokładnie miejscowość nazywa się Panteleimonas. Nocleg w ośrodku Symposio nad samym morzem. Podobały się zwłaszcza dodatkowe wycieczki do Salonik, czy Meteor – wiszących klasztorów. Pani Karolina, która opiekowała się grupą podczas wycieczki opowiadała z takim biglem, że nie nudziłem się ani przez moment!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-21 12:46 przez ankas33.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

gdzie na wakacje 2014?

31 mar 2016 - 18:05:34

A co powiecie na Hiszpanię? Od kilku lat marzy mi się wycieczka do Hiszpanii. Widziałam na: http://www.odlotowepodroze.pl/index/search/tour/WEZY że nawet we wrześniu jest tam piękna pogoda. Był ktoś z Was we wrześniu w Hiszpanii?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mazury - pod namiotem