Ostrzeżenia dla użytkowniczki MaryJolka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (09-02-2016 07:35) Spam.
Ja ze swoich rzęs jestem bardzo niezadowolona, ponieważ są nie tylko krótkie, ale też dość rzadkie. Dlatego też myślałam o pincetach [color=#FF0000][moderacja - link][/color]. Są ręcznie wykonywane i z tego co mi wiadomo, to nowość na naszym rynku, ale może któraś z Was nosiła Hak, albo Curve- mam tutaj na myśli oczywiście rodzaje pincet od Magnitical:) Jeżeli je znacie, będę wdzięczna za wszelkiego typu opinie na ich temat.
moderator (09-02-2016 07:36) Spam.
Bardzo fajny pomysł. Sama póki co wręczam najbliższym, tj. moim rodzicom i teściom fotokalendarze ze zdjęciami dzieci. Powiem szczerze, że robią furorę. Koszt wykonania jednej sztuki w [color=#FF0000][moderacja - link][/color] to nie całe 11 złotych, poza tym zamówienia są szybko realizowane, a ja mam ogromną frajdę wybierając zdjęcia, motywy, szablony etc.:)
moderator (23-02-2017 22:02) Spam.
Ja obecnie jestem na etapie poszukiwania pracy, za pośrednictwem http://praca.gratka.pl/ i mam nadzieję, że uda mi się tam znaleźć coś ciekawego związanego z kwiatami. Zajmowanie się nimi, robienie kompozycji itd. sprawia mi ogromną przyjemność. Póki co mam za sobą doświadczenia w pracy telemarketerki i ani trochę mi się to nie podobało, co więcej, po 8 godzinach miałam dość i psychicznie i fizycznie.

Zamknij to okno