Ostrzeżenia dla użytkowniczki ankas33:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-03-2016 14:53) Spam.
Z mężem byliśmy dwa miesiące temu w [i][color=#FF0000][/color][/i]. Łoże małżeńskie ogromne, apartament niesamowicie duży, śniadanie do łóżka. Przyznam szczerze, że przez pierwsze trzy dni w ogóle nie wychodziliśmy z pokoju, bo nie mogliśmy się nim nacieszyć :) Później obsługa pomogła nam nawet zaplanować większy spacer po mieście. Byliśmy przejazdem, ale udało się zaplanować dobry termin. Pozdrawiam hotel.
moderator (31-03-2016 21:01) Spam.
Nie wiem od jak dawna, ale działa taka platforma z ofertami jak Dream Tours - [color=#FF0000]reklama[/color]Znajomy mi do nich wczoraj podesłał linka. On sam już właśnie dzięki nim znalazł ofertę wyjazdową na Bali w last minute i za dwa dni wylatuje. Cenowo bardzo przystępnie, a w pakiecie ma praktycznie wszystko.
moderator (05-04-2016 20:16) Spam.
Jestem pacjentką w gabinecie Tomasza Łabiaka na Podkowińskiego. Profesjonalista, z bardzo delikatnym podejściem. Wiadomo, że wizyta u ginekologa jest krępująca, a tutaj nie czuć tego stresu. Rzeczywiście można się pogubić, bo sporo jest ginekologów w mieście, a większość ma pozytywne opinie. Moją ciążę prowadzi (już drugą zresztą) pan Tomasz Łabiak. Bardzo miły i kompetentny człowiek. Jeśli chodzi o namiar, to przyjmuje w szpitalu uniwersyteckim na Kopernika, ale też prywatnie na Podkowińskiego (pod nr 664 062 050 można zarezerwować wizytę).
moderator (05-04-2016 20:35) Spam.
Zapisałam się na badania do Medica Volla w Katowicach ostatnio i czekam na mój termin. Badania są za darmo, bo to w ramach większego projektu pt. Stop schorzeniom cywilizacyjnym. Chciałam namówić męża, ale się nie dał, więc pójdę sama. Namiar na całą akcję dała mi sąsiadka, która się u nich leczyła z boreliozy. Jeśli chodzi o zapisy to jest nr do rejestracji podany – 533310889.
moderator (20-04-2016 10:28) Spam.
Profesjonalnie podchodzi do klienta pan Maciej z biura Neo Szavel Travel – www.szaveltravel.com. Spędziłem z tym biurem najlepsze wakacje życia wraz z żoną i dwójką dzieci. W pakiecie pełne ubezpieczenie, opieka rezydenta, jedzenie, dojazd autokarem, nocleg. Na pewno warto też wyróżnić panią Karolinę, z którą zabraliśmy się na wycieczkę do Salonik. Po prostu – poczułem klimat antycznego świata, czułem się jak w podróży do przeszłości.
moderator (19-07-2016 12:00) Spam.
Polecam firmą Dywanopol ([url=http://sklep.dywanopol.pl]sklep.dywanopol.pl[/url]). Mają w ofercie dywany o praktycznie każdej stylistyce, w tym bardzo dużo typowo dziecięcych i do sypialni. Solidne produkty, z wysokiej jakości materiału, porządne wykończenia.

Zamknij to okno