Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester

28 paź 2013 - 20:54:26

Dziewczyny jakie pomysły macie na sylwka?
my wczoraj z chłopakiem zastanawialiśmy się nad Zakopanem, ale nie do końca jestem przekonana,
jesteśmy spod lublina wiec to kawałek drogi,
a i naczytałam się ze wtedy jest dużo ludzi,
chodzi tez o cenę, nie mamy zamiaru wydawać całych naszych pensji na sylwka
może polecicie jakieś fajne pokoiki w Zakopanem na sylwestra(wraz z ceną)?
albo inne ciekawe miejscowości?
Była któraś z was w sylwestra w Zakopanem? jakie wrażenia?

Sylwester

28 paź 2013 - 21:02:55

bylam, rzeczywiscie pelno ludzi, lepiej wybrac sie do zakopanego w innym terminie

Sylwester

28 paź 2013 - 21:06:45

szukamy propozycji na sylwestra dlatego tez jednym z pomysłow byl wyjazd do zakopanego, w domu nie chcemy siedziec, a na impreze tez nie bardzo,
wolimy gdzies z daleka od wszytskich we dwoje.

Sylwester

28 paź 2013 - 21:08:17

Też mamy w planach między innymi właśnie Zakopane. ;)

Sylwester

28 paź 2013 - 21:08:59

Kupa ludzi, wszędzie tłok, w knajpie godzinę czekasz na stolik, kupa kasy i nic poza tym.
Jadę na Sylwestra do Korbielowa, na narty (jak będzie śnieg), impreza na polanie pod gołym niebem (krzesła chodzą do rana). A jak n ie będzie śniegu to pojadę ciało grzać do term.

Sylwester

28 paź 2013 - 21:10:38

ja bede zasuwac w pracy juz 5 z rzedu ... a moje kochanie biedny sam :(

Sylwester

28 paź 2013 - 21:17:07

ja zdecydowanie odradzam... byliśmy w zeszłym roku.
wszędzie pełno ludzi- na Krupówkach, w knajpach nie szło znaleźć miejsc żeby coś zjeść...
w czasie sylwestra na mieście nic się nie dzieje, a na Krupówki strach wyjść, nawet witryny sklepów pozaklejane są tekturami i sklejkami ;)
korki przy wjeździe i wyjeździe.
byliśmy raz i nigdy więcej :)
a nie byliśmy tam wtedy pierwszy raz, bo przed tym sylwkiem byliśmy tam też pod koniec września i wtedy zdecydowanie polecam Zakopane- mniej ludzi, żadnych kolejek na Gubałówkę czy gdziekolwiek, a pogoda pod koniec września idealna do łażenia po trasach np. nad Morskie Oko czy dolina Kościeliska.
lepiej wybierzcie się tam na wiosnę albo jesienią jak nie ma sezonu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-29 22:49 przez zanciapp.

Sylwester

28 paź 2013 - 21:17:24

hej :) Przyłączam się do pytania o fajne pokoiki z ceną, też wybieram się z moim lubym do zakopanego, w weekend będziemy czegos szukac,dzwonic, wiem ze tam zwykle 3 miesiące przed sylwkiem jest już duuzo rezerwacji :/

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Sylwester

29 paź 2013 - 16:22:14

czesc :) ja z chlopakiem wybieramy sie do Dworu Konstancin pod Warszawa :) moze jacys chetni? :P

Sylwester

29 paź 2013 - 22:42:47

Ja się wybieram na Sylwestra do Zakopanego i mam nadzieje, że to dobry wybór, czuję, że będzie fajnie i klimatycznie, w końcu to Sylwester w górach. Znalazłam nocleg na tej stronie, możesz też tam poszukać:)

Sylwester

04 lis 2013 - 20:25:21

ja polecam Szczawnicę byłam rok temu i to był najlepszy Sylwester w moim życiu ;) piękny widok z okna na Palenicę (12. piętro w Hutniku), fajna miejscowość itp. zastanawiam się w tym roku nad Bukowiną Tatrzańską, co myślicie?

Sylwester

28 lis 2013 - 10:30:52


Promocja Sylwestrowa trwa! Tani Sylwester 2013/2014. Domek w górach? Hotel z basenem? Impreza w Paryżu, w Pradze, Wiedeń, Lwów?Ustroń, Zakopane, Krynica, Karpacz, Słowacja – 199 zł za 4 dni z wyżywieniem i Balem. Stolice Europy – 169 zł.
Kilkaset ofert na każdą kieszeń.

gdzienasylwestra.pl/

Sylwester

28 lis 2013 - 10:36:28

Wątpię żebyście teraz znaleźli coś wolnego na sylwka w Zakopanym :)
Ja ze znajomymi wybieram się do Wisły gdzie spędzaliśmy Sylwestra 2 lata temu i jak dzwoniłam z przyjaciółką w październiku na początku, to mieli 2 ostatnie domki z kilkunastu które tam są.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Sylwester

01 gru 2013 - 15:22:30

oj niestety jeśli chodzi o góry i Zakopane to ja raczej unikam w święta i sylwestra. Ale jakby któraś miała ochotę się wybrać nad morze, żeby tam przywitać nowy rok to tutaj http://www.dworoliwski.pl/ jest ciekawa oferta.

Sylwester

01 gru 2013 - 15:33:19

Ja jestem z Zakopanego. Sylwester na krupowkach wcale nie jest super, pełno ludzi przepychających sie miedzy sobą no ii petardy latające koło głowy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w.kanaryjskie grudzien