Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Zakopane

03 sty 2013 - 23:41:11

Jedziemy ze znajomymi na kilka dni do Zakopca. Byłam tam już kilka razy, ale zwykle powtarzał się schemat - Krupówki/driny w barze/kwatera (i wycieczki nad Morskie Oko, ktore notabene już mi się znudziły). Fanem łażenia po góach nie jestem, bo i nie potrafię tego robić, co więc polecicie dla takiego laika do zwiedzania? Bo oprócz tych krupówek i gubałówki fajnie byłoby się gdzieś jeszcze wybrać... Słyszałam że jest tam jakiś aquapark czy coś takiego? Jakiś klub może też możecie polecić? Ogólnie będę wdzięczna za propozycje ;)

Zakopane

03 sty 2013 - 23:47:14

Ja tez uwiebiam Zakopane i w lato sie wybieram :) Takze tez czekam na podpowiedzi. Co jeszcze ciekawego mozna robic? Ja kiedys bylam na takiej zoorganizowanej imprezce goralskiej, z przejazdzka po lesie saniami, a potem jedzeniem , tanczeniem i oczywiscie drinkowaniem w goralskiej chacie :))) Impreza przednia :) Przy goralskiej muzyce. I polecam tez maly spacer do jaskini mroznej bodajze, nie jest to bardzo meczace, a potem sie samemu idzie przez te jaskinie, tez fajna atrakcja :)))

Zakopane

03 sty 2013 - 23:47:48

aquaparku w samym zakopanym nie polecam, jest mały, mało atrakcji... Lepszy ponoć jest gdzieś niedaleko, w czechach. :) pozatym są gorące źródła w Czechach, które też polecam.

Zakopane

03 sty 2013 - 23:48:14

Termy Szaflary warte odwiedzenia ;) jakiś wypad na SŁowację dużo jest połączeń;)

Zakopane

03 sty 2013 - 23:48:17

I po to się będziesz tłuc kilkadziesiąt, czy kilkaset kilometrów od domu, żeby sobie do klubu pójść czy do aquaparku????
No, ale każdy jest panem własnego losu... Dla mnie to bez sensu.

Zakopane

03 sty 2013 - 23:50:23

termy Bania w Białce Tatrzańskiej lub termy w Bukowinie Tatrzańskiej dla odmiany

Zakopane

03 sty 2013 - 23:51:03

bylam w aqua parku w zakopanym i w krakowie porównując oba baseny krakow lepszy, ale skoro nie macie co robic nawet aqua ppark w zakopanym moze byc dobry

Zakopane

03 sty 2013 - 23:51:33

Byłam w tym roku w Zakopcu, polecam Doline 5 stawów, chochołowska, skocznie, kasprowy to chyba takie standardowe pozycje ;)

Zakopane

03 sty 2013 - 23:53:49

Proponuję wizytę tutaj :
http://www.termabukowina.pl/
Blisko Zakopanego a atrakcji masa ! :)
Ja byłam w Zakopanem tylko raz ale 11 dni :)

Sama wizyta na Kasprowym / Morskie Oko to praktycznie jeden dzień wyjęty :)

No ale fakt faktem - czasami się nudziłam , bo na narty namawiał mnie chłopak wiele razy ale tylko jeden dzień jeździłam i nie porwało mnie za bardzo ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 23:58 przez klaudiii_6.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Zakopane

04 sty 2013 - 00:00:55

Odpowiadajac na posty typu po co tluc sie do zakopanego zeby poplywac w aquaparku, chcialam powiedziec iz nie po to tam jade, a po prostu chce zmienic kimat i oderwac sie od szarej codziennosci, jednakze nie chce wszystkich dni przesiedziec na lawce na krupowkach w zwiazku z tym poszukuje roznych atrakcji. A do tych term z zakopanego to jakies busy jezdza czy jak to wyglada? Jestesmy bowiem skazani na transport publiczny niestety :p

A ta impreze groalska organizowana to gdzie mozna zamowic? Fajna sprawa ;)

Zakopane

04 sty 2013 - 00:03:28

termy w bukowinie tatrzanskiej, bardzo blisko i polecam, sa swietne ;)

Zakopane

04 sty 2013 - 00:04:35

a macie moze jakies kwatery godne polecenia? bo ja również się wybieram w ferie :) Tylko noclegu nie mamy :(

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Zakopane

04 sty 2013 - 00:08:51

Doti91 - masz na priv ;)

Zakopane

04 sty 2013 - 00:11:14

"Dobra Kasza Nasza" - wstąpcie koniecznie na obiad ( krupówki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 00:11 przez vanesia.

Zakopane

04 sty 2013 - 00:12:47

a ja polecam smieszny dancing dla starszych osob ale mlodzi tez sie pobawia Kurczak II rog krupowek i 3 maja :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TROPICAL ISLAND - kto był?