Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

czesc, w piatek wybieram sie do woj. swietokrzyskiego do miejscowosci checiny, co warto zwiedzic w okolicy, wiem o zamku w checinach i jaskini raj,

oooo....tam mam rodzine i co roku tam jeżdże. Zamek jest cudny, choć jesli bedzie akurat padało, to ciezko tam wyjść i zejsć. w jaskini jeszcze nie bylam ale ponoc piekna. Jeszcze na Sienkiewce jest super:)

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

slyszalam jeszcze o łysicy ale nie wiem skad zaczac tam isc. a sienkiewka to co tam jest?

mieszkam w świętokrzyskim prawie 19 lat a nigdy w życiu nie byłam w jaskini raj, nie no, podobno byłam, rodzice mówili że byliśmy tam ale byłam bardzo mała:P szczerze mówiąc nie wiem co tu jest do zwiedzania....

Cytat
paulina_141
slyszalam jeszcze o łysicy ale nie wiem skad zaczac tam isc. a sienkiewka to co tam jest?
sienkiewka to główna ulica Kielc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 20:57 przez olciiiaaxd.

Cytat
olciiiaaxd
mieszkam w świętokrzyskim prawie 19 lat a nigdy w życiu nie byłam w jaskini raj, nie no, podobno byłam, rodzice mówili że byliśmy tam ale byłam bardzo mała:P szczerze mówiąc nie wiem co tu jest do zwiedzania....

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 20:58 przez pttysia.

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

a skad zaczac isc na łysice?
to ja niewiedzialam hehe nigdy nie bylam :)
co jeszcze zwiedzic?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 21:00 przez paulina_141.

Ja już wróciłam z wycieczki, byliśmy tylko w Jaskini Raj i na Zamku w Chęcinach. W końcu zatrzymaliśmy się w Kielcach, trzeba przyznać, że ulica Sienkiewicza i rynek są śliczne :) Nic więcej nie zobaczyliśmy bo nie mieliśmy czasu, ale może coś tam jeszcze znajdziesz :)

polecam sw krzyz - trzeba kierowac sie do sw. katarzyny.

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

na ulice sw katarzyny czy miejscowosc?

O ile dobrze pamietam to na Sienkiewce są m.in przepiękne fontanny i szyby, bardzo duże, po których leje sie woda. Efekt- bombowy i zdjęcia piekne:)

Cytat
paulina_141
na ulice sw katarzyny czy miejscowosc?
miejscowość :)

O ile dobrze pamietam to na Sienkiewce są m.in przepiękne fontanny i szyby, bardzo duże, po których leje sie woda. NIby nic nadzwyczajnego, ale jak zobaczysz, to na prawde sie ucieszysz, bo warto. Efekt- bombowy i zdjęcia piekne:)
Daj znac, jak wrócisz:)

JEŻELI CHODZI O KIELCE TO POLECAM KADZIELNIE,JEST TAM PIĘKNIE

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

jeszcze prosze o podpowiedz skad zaczac isc szlakiem na łysiece
a sw. krzyz gdzie sie znajduje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 21:26 przez paulina_141.

Cytat
olciiiaaxd
mieszkam w świętokrzyskim prawie 19 lat a nigdy w życiu nie byłam w jaskini raj, nie no, podobno byłam, rodzice mówili że byliśmy tam ale byłam bardzo mała:P szczerze mówiąc nie wiem co tu jest do zwiedzania....
Cytat
paulina_141
slyszalam jeszcze o łysicy ale nie wiem skad zaczac tam isc. a sienkiewka to co tam jest?
sienkiewka to główna ulica Kielc :)

hehe ja 23lata i podobnie jak ty nie byłam
Rezerwat skalny "Ślichowice" im. Jana Czarnockiego

a Sienkiewicza to taki deptak w centrum Kielc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bułgaria-noclegi