Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

GDZIE NA WAKACJE ???

10 lut 2010 - 22:52:07

zakopane:)lub inna miejscowośc górska.morza mam dosyć:)

GDZIE NA WAKACJE ???

10 lut 2010 - 22:53:34

Mieszkam nawet nie daleko Wadowic. Ładne miasto:)
A my wybieramy się nad morze pierwszy raz z maluchem i też mamy kawał drogi bo jesteśmy z woj.śląskiego.jakieś 700km :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

GDZIE NA WAKACJE ???

10 lut 2010 - 22:57:30

my może na parę dni nad morze pojedziemy w to miejsce w którym byliśmy parę lat temu gdzie pojechaliśmy spłodzić naszego 1 dzidziusia :D będę próbować zrobić rezerwację nawet na ten sam pokój. Fajnie tam było na poddaszu pokój z aneksem kuchennym i antresolą gdzie była zrobiona sypialnia

GDZIE NA WAKACJE ???

10 lut 2010 - 23:08:58

A ja na pewno wybiore sie nad morze... nasze polskie, oraz... mysle o wczasach w Portugalii oraz ajkiejs wycieczce objazdówce moze do Włoch?;)

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 08:34:24

Cytat
tuska19
Mieszkam nawet nie daleko Wadowic. Ładne miasto:)
A my wybieramy się nad morze pierwszy raz z maluchem i też mamy kawał drogi bo jesteśmy z woj.śląskiego.jakieś 700km :(

Hehehe,dobre.
Ja mieszkam nad morzem-Świnoujście:)Także mamy prawie taką samą drogę,hihih.

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 08:54:11

Cytat
Milena84
Wiem,wiem wyskoczyłam jak Filip z konopi z tymi wakacjami, za Oknem Brrrrr *****Zima***** i tylko narazie można pomarzyć o ciepełku:)
Czy macie już pomysły na Urlopy,wakacje?

My w sierpniu jedziemy do Wadowic:)Już mamy zaklepaną kwatere.Kurcze kawał drogi od Nas bo ok 800km,ale co tam ,damy rade:))
Nigdy nie byłam i mam nadzieje,że przez 2 tygodnie się nie wynudze.

a Wy?:)

No ja mieszkam niedaleko Wadowic:)
My wybieramy się nad morze jak co roku,do Kołobrzegu :) Czyli mamy jakieś 700km :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-11 08:54 przez Vanilia200.

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 09:41:27

oj ja sama jeszcze nie wiem nad morze chciałabym jechać wiosną tak chociaż na weekend, myślimy z M żeby odwiedzić Jego Siostrę w Anglii w tamtym roku byliśmy w marcu, teraz chciałabym jak będzie cieplej:) może góry nasze polskie, jeszcze sami nie wiemy...

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 09:51:34

My w tym roku chcieliśmy jechać do Zakopanego,ale niestety kwatery pozajmowane:( w terminach w których Nam pasuje.
No,ale Kraków odwiedzimy,zwiedzimy(a też nigdy nie miałam okazji)

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 10:20:05

A ja latem pracuję :) Teraz mam wakacje.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 10:41:50

Cytat
Milena84
Wiem,wiem wyskoczyłam jak Filip z konopi z tymi wakacjami, za Oknem Brrrrr *****Zima***** i tylko narazie można pomarzyć o ciepełku:)
Czy macie już pomysły na Urlopy,wakacje?

My w sierpniu jedziemy do Wadowic:)Już mamy zaklepaną kwatere.Kurcze kawał drogi od Nas bo ok 800km,ale co tam ,damy rade:))
Nigdy nie byłam i mam nadzieje,że przez 2 tygodnie się nie wynudze.

a Wy?:)

No popatrz Milenko Ty jedziesz w moje strony (do Wadowic mam 25 km , czyli jakieś 20-30 min drogi ;) a my wybieramy się z kolei nad morze. W zeszłym roku nie byliśmy ale w tym na 100 % musimy tam pojechac i pokazać je Kubusiowi. Oboje z mężem uwielbiamy morze. Ehh... już się nie moge doczeka :)))

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 10:44:59

Ja mieszkam 8 km od Wadowic, a na urlop, nad morze,a gdzie to jeszcze nie wiem, szukam.

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 10:54:53

No prosze ile Was tu z okolic Wadowic:))To cóż tam takiego w okolicach Wadowic powinnam zwiedzić?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 12:22:09

Zapraszam do nas do Suchej Beskidzkiej jest zamek, tzw mały Wawel i Karczma Rzym, poza tym na pewno warto zwiedzić samo miasto Wadowice, no i oczywiście Kraków - ale tam to wyjazd na pewno na 2-3 dni, bo w jeden dzien to chyba tylko te najwazniejsze miejsca mozna zobaczyc. W Krakowie jest ZOO wiec jeśli Nadia nie byla jeszcze w takim miejscu to warto jej pokazac. Cieżko powiedziec co jeszcze warto zwiedzic bo wszystko zalezy co Was interesuje i na ile dni zamierzacie przyjechac. Jak mi sie przypomni to napisze. Może inne dziewczyny z tych okolic podsuna jakieś inne miejsca.

W Suchej także w ramach relaksu można wyskoczyć na basen :))

Zamek w Suchej Beskidzkiej



Karczma Rzym




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-11 12:30 przez nusia83.

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 12:31:10

My 1,2,3 Maj jedziemy do słowacji na termalne źródła ,14 lipca jedziemy nad morze już mamy zapłacony hotel,koniec sierpnia jak co roku Słowacja-Zakopane :) ahh już się cieszę;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-11 12:34 przez BadGirllGK.

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 13:19:57

My nasze wspólne 2 Wakacje planujemy w tym roku za granicą.:)Jeszcze nie mamy zaklepanej wycieczki, ale wybieramy Bułgarie w czerwcu lecimy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sama z dzieckiem na wakacje:)