Obecnie rozmawiamy o:

wykonawca budowlany

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:12:33

W tym roku wybieram się z koleżankami nad morze, ale nie na kolonie tylko tak prywatnie. I mam pytanie czy istnieje możliwość, że ktoś wynajmie nam pokój? Mamy po 17 lat, rezerwacji mógłby dokonać ktoś z dorosłych. Jak myślicie?

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:15:23

szczerze to nie wiem ale ja jezdzilam jak mialam już dowód:P jak bedzie taka sytuacja że będą musiała interweniować gliny to was rodzice z nad morza będa odbierac z izby dziecka hehe...sorry za przykład ale na dyskotekach różne rzeczy sie dzieją nawet nie z waszej wina:P

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:16:53

Na pewno coś znajdziesz, bywałam na wielu domkach i w wielu pensjonatach (takich z cenami 'dla ludzi';) i nigdy nikt nawet nie zadał pytania o pełnoletność. Gorzej z tym, że często nie chcą wynajmować młodzieży (chodzi raczej o większa ilość ludzi).

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:29:30

Cytat
anciunia
szczerze to nie wiem ale ja jezdzilam jak mialam już dowód:P jak bedzie taka sytuacja że będą musiała interweniować gliny to was rodzice z nad morza będa odbierac z izby dziecka hehe...sorry za przykład ale na dyskotekach różne rzeczy sie dzieją nawet nie z waszej wina:P

Nie zamierzamy po dyskotekach "latać". Wiem, o co Ci chodzi :) Ale rodzice za pewne biorą różne scenariusze pod uwagę i niezaplanowany pobyt nad morzem też ;] i mimo to się zgodzili.

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:34:55

przecież podczas rezerwacji nikt cię nie pyta o wiek.
potem na miejscu pokażesz legitymacje i spiszą twoje dane

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:36:23

ee raczej nie , tez mam 17,5 i jade nad morze zobaczy sie czy do wynajmowanego pokoju czy akademik mhmhmhm .

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:37:48

Ja nad morzem nigdy sama,prywatnie nie byłam,ale w moim mieście wynajęli mi i mojemu chłopakowi pokój w hotelu, ja miałam 15 a on 16 lat :)

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:43:16

jesli jedziesz z kolezankami to mysle nie ebdzie problemu gorzej jakby jechalo ok 10osob w tym chlopaki to czesto nie chca wynajmowac domkow czy pokoi bo czesto to oznacza dla nich halas, balagan przez co wieksze zamieszanie.. ale hmm zawsze w recepcji zostawia sie dowod..wiec nie wiem teraz:P moi rodzice sami mnie puscili hmm w sumie tez jak mialam niecale 18lat ale zostawilam w recepcji legitymacje:)

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:51:09

ja byłam z koleżanką na wczasach kiedy ja miałam 20lat ona właśnie miała 17 i nie bylo problemu zadnego a byłyśmy za granica

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 14:57:58

Cytat
ecri16
Ja nad morzem nigdy sama,prywatnie nie byłam,ale w moim mieście wynajęli mi i mojemu chłopakowi pokój w hotelu, ja miałam 15 a on 16 lat :)

po co wynajmowaliście pokój w hotelu w swoim mieście?
matko boska...

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 15:01:56

Mi w zeszłym roku, a miałam 17, nie chcieli pola namiotowego wynająć bez dowodu.
Także to pewnie zależy.

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 15:03:30

Wszystko pięknie, tylko czasem do rezerwacji w jakiś lepszych hotelach trzeba wpisać np numer dowodu i wtedy może być problem.

Niepełnoletnie na wakacjach.

01 kwi 2010 - 15:09:22

Ja jak byłam z chłopakiem nad morzem i w górach zresztą też (zaznaczam, że to nie był hotel tylko domki) to tu i tu sie pytali o dowód. Chociaz jedna osoba musi pokazac.

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Niepełnoletnie na wakacjach.

18 kwi 2011 - 10:14:07

Ale i tak w takim przypadku dużo zależy od tego jakie mają podejście do młodych osób właściciele hoteli, pensjonatów - mi zdarzyło się, że nie mogłam wynająć domku na wakacje, na które jechałam z koleżanką bo właścicielka bała się, że będziemy sprowadzać sobie chłopaków... Ale to było jedno tylko takie zdarzenie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolonia w Bułgarii - Złote piaski