Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny :) Szukam miętowej bandażowej Tally Weijl w rozmiarze 36 (S) ewentalnie może być też M. Jeśli któraś ma do sprzedania lub wie gdzie moge ją nabyć w rozsądnej cenie oczywiście to proszę o kontakt. Mam na myśli tylko i wyłącznie taką jak na zdjęciu.



Dziewczyny, pilnie poszukuję takiej, dokładnie takiej, identycznej spódnicy w rozmiarze S . Liczę na waszą pomoc :)

Witam.
Poszukuję bibułek matujących do twarzy Clean&Clear. Wie ktoś gdzie mogę takie kupić? Kiedyś kupywałam na allegro, ale obecnie ich juz tam nie ma. W drogeriach też takich nie mają:(
Jeśli ktoś wie gdzie mogę takie znaleźć to proszę pisać na priv albo na meila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-03 10:05 przez Ania84.



Pilnie poszukuję takiej lub podobnej sukienki.
Jeśli macie coś takiego to proszę o przesłanie linka do sukienki na priv :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-10 21:30 przez La_Chica_.

Błagam poszukuję butów dokładnie takich ale nigdzie nie mogę znaleźć pomóżcie

Czesc wszystkim wiec jestem z wroclawia i szukam sklepu w ktoryn znajde w dobrej cenie cudenko jakim jesy futrzana kamizelka. Ktos cos? Do wiad dolaczam kamizelki jakie mnie interesuja. Nie jesten zaintwresoqaba kupnem przez szqfe, zalezy mi aby futerko przed zakupem po prostu przymierzyc. :)



zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

SZUKAM TOREBECZKI

MICHAEL KORS MK - SELMA

CZARNA
DUZA

oczywiscie ze podrobki jak najtaniej !!! :)

ktokolwiek ma dostep zeby zamowic albo posiada owa torebeczke ?

Hej dziewczyny.

Jestem od niedawno w szafie i bardzo mi się tu podoba.
Poszukuje bransoletki z trzema łańcuszkami (dwa łańcuszki jak na zdjęciu)
trzeci był z zawieszkami (malutkie serduszka). Niestety łańcuszek z zawieszkami zgubiłam. Kupowałam ją w zeszłym roku w rossmanie.



Czesc, dziewczyny szukam czółenek w rozmiarze 38 ( długość wkładki 24,5) w kolorze jak na zdjeciu ponizej. Wysokosc obcasa do 8 cm, bez platformy. Jakby ktoś widział z reserved 38 identyczne jak na zdjeciu. Prosze o kontakt - podobne w tym odcieniu tez moga byc. Zależy mi na czasie, bo w długi weekend czeka mnie wesele. Przyznaje ze zalezy mi by kupic buty za max.55-60 bo jednorazowo je ubiore. Albo choc napiszcie czy w ktorejs z sieciowek widzialyscie podobne, bo w ostatecznosci kupie nowe. Prosze o pomoc



Dziewczyny! Szukam brązowych sandałów na platformie jak te (nr 39):


(Wcześniej były tutaj: http://www.amazon.com/Ollio-Womens-Shoes-Platform-Sandal/dp/B008J3SLMO)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-07 01:31 przez unconventional.

poszukuję koszuli taliowanej białej w błękitny prążek z kołnieżykiem i szarfą do wiązania kokardy pod szyją rozm 36

poszukuję koszuli taliowanej białej w błękitny prążek z kołnieżykiem i szarfą do wiązania kokardy pod szyją rozm 36



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-07 01:45 przez Lilith7.

Witam. Poszukuję takiej bluzki z Tesco. Moja się zniszczyła....



Szukam identycznej koszuli massimo dutti w rozmiarze 36 albo 38. ODKUPIĘ ZA KAŻDĄ CENĘ!!! Jeżeli, któraś z Was albo Waszych znajomych taką ma proszę o kontakt na pewno się dogadamy!

Witajcie :)

Szukam na wymianę kilku rzeczy w rozmiarach S/M/L:
- bokserki bez dekoltu


- zwykłych bluzek bez dekoltu

- oraz cieakwych bluzek: ;)

Tylko na wymianę ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kalendarz zwierciadło 2015