Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 257

Szpilki po godzinach mają przyjemność zaprosić wszystkie Panie na wspaniałą konferencję "Być kobietą", która odbędzie się 11 października w Warszawie.

Jeśli pragniesz od życia więcej – nie może Ciebie zabraknąć!

Na Uczestniczki czekają niezwykłe wystąpienia Gości specjalnych: Ani Rusowicz Moja droga do kobiecości, Marka Skały Skuteczna Zmiana to zmiana Nawyków – jak się pozbyć jednych, jak wprowadzić inne? i Grzegorza Kordka Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem.

Tematyka wystąpień będzie obejmowała także siłę kobiecości, relacje damsko-męskie, wybór między biznesem a pracą w korporacji oraz kobiece finanse. Zapomnij na jeden dzień o swoich troskach i przyjdź posłuchać cennych wykładów, z których na pewno wyniesiesz coś dla siebie. Podczas spotkania poznasz wiele wskazówek i narzędzi, które pomogą Ci w znalezieniu wewnętrznej spójności i radości w życiu.

W miejscu gdzie otaczają Cię same kobiety możesz czuć się bezpiecznie i chwilę odetchnąć, a ciepła, pozytywna energia, która towarzyszy naszym spotkaniom, na długo pozostanie w Twojej pamięci!

Szpilki po godzinach to ogólnopolska platforma rozwoju dla kobiet, której sukcesy i osiągnięcia sięgają początków 2012 roku. Celem inicjatywny jest motywowanie i inspirowanie kobiet do zmian, poprzez organizację ciekawych eventów, konferencji i spotkań. Dzięki naszym wydarzeniom Panie znajdują czas dla siebie i dbają o własne potrzeby. Aktywności, które organizujemy mają na celu uświadomienie kobiet, że warto być zdrową egoistka i dbać o własny rozwój.

Więcej informacji: www.szpilkipogodzinach.pl

Szczegóły organizacyjne:
Konferencja Być Kobietą!
Termin: 11.10.2014, godz. 9:30-17;00
Miejsce: Warszawa, Centrum
Więcej informacji i zapisy: http://szpilkipogodzinach.pl/produkt/konferencja-szpilek-po-godzinach-byc-kobieta
Wstęp: zapisy tylko on-line – 119 zł (przedsprzedaż)., 159 zł (sprzedaż).


(zobacz zmiany)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 15:25 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

25/26 października 4 edycja Targów Mungo Fair: Moda, Design, Handmade, Eko w Zatoce Sztuki / Sopot.