Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż oczu

04 lip 2013 - 13:21:23

moja mam np zrobiła sobie kreske permanentną , drogie to nie jest a utrzymuje sie do ok 3 lat , Panie dobiora ci odpowiednią grubość i długośc

makijaż oczu

10 lip 2013 - 09:31:33

Wystarczy ćwiczyć i próbować codziennie zrobić idealną kreskę :) Ja tak nauczyłam się powoli robić różne grubości i kształty ale fakt, że na początku malowałam oko rano 5 razy bo musiałam poprawiać :D

makijaż oczu

13 lip 2013 - 19:27:11

Ja używam tylko tuszu. Eyeliner mi nie pasuje,a cieniami nie umiem tak ładnie się malować :(

makijaż oczu

17 lip 2013 - 18:50:16

ja uzywam pedzla do akwareli z włosia sobola i tuszu do rzęs.... eyelinery mają za krótki pędzelek jak dla mnie

makijaż oczu

17 lip 2013 - 22:21:04

Ja cieniami też nie umiem. Wyglądam w ogóle źle z nimi. Ostatnio kupiłam taki eyeliner w mazaczku ale jakoś szybko wysycha, kiedyś miałam też w mazaku i też mialam wrażenie, że jakoś słabo maluje.

makijaż oczu

20 lip 2013 - 16:39:41

ćwiczyć trzeba! :)
Jest również dość dobry sposób na kreskę. Trzeba przyłożyć kawałek kartki (najlepiej twarrrdej) od zewnętrznej strony oka aż do zakończenia brwi :) i zaznaczyć kreseczką ;)

makijaż oczu

31 lip 2013 - 19:21:25

Moje kreski wychodzą już w miarę proste, czasami zdarzy się ze wychodzą dwie różne i muszę robić je od początku ale rzadko ;) Ćwicz jak najwięcej! I czekamy na efekty:)
Zainwestuj w taki w słoiczku np, jak dla mnie są dużo lepsze od tych w mazaku ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-31 19:23 przez Niezidentyfikowana.

makijaż oczu

01 sie 2013 - 01:02:33

Uwielbiam taki makijaż, choć czasem zamiast eyelinera używam kredki do oczu. :)

makijaż oczu

02 sie 2013 - 00:11:33

Ja również nie potrafię narysować sobie prostej kreski chodź wielokrotnie próbowałam :) W końcu przestałam się męczyć i postawiłam na cienie do powiek. Nimi też można się naprawdę fajnie pomalować ;)

makijaż oczu

07 sie 2013 - 16:45:33

ja maluje się cały czas tak samo, może jak jakaś jest okazja to cienie do oczu brązowawo złote, a tak to kreski eylinerem i maskarą, ja maluje w dość nietypowy sposób, zamiast machnąć jedną kreskę jednym muśnięciem to "bawię się" tak że krótkie machy robie jak no np. kredkami na kartce (trudno wytłumaczyć) i mi wychodzi jak gdzieś nie rowno to patyczkiem douszu zmyje kawałek i dalej próbuje. nie maluje grubych kresek w stylu retro tylko takie cienkie przy oku zeby optycznie wydluzyc oko

makijaż oczu

08 sie 2013 - 15:51:52

Ja sobie nie wyobrażam makijażu bez kreski, a bywało różnie i często musiałam kiedyś malować ją po pięć razy. Do dzisiaj nie mogę się przekonać do niektórych rodzajów eyelinerów :P

makijaż oczu

16 sie 2013 - 18:21:35

to jest kwestia tylko i wyłącznie zakupienia dobrego eyelinera ! przecież ne masz febry żebyś trzęsła się w konwulsjach i nie mogąc zrobić dobrej kreski :) rękę napewno do tego masz teraz tylko idealny pędzelek z cienką końcóweczką ..i wyjdzie idealna krecha!

makijaż oczu

23 sie 2013 - 11:53:53

Ja lubię się malować, uczę się teraz robić sobie przydymione oczy i powoli zaczynam nabierać wprawy :D Do kresek nie jestem chyba urodzona. Znacie jakieś pomysły jak łatwiej nauczyć się je rysowac? ;P

makijaż oczu

09 wrz 2013 - 01:13:53

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-24 00:56 przez asall.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

puder transparentny jaki najlepszy ????