Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 --> ->|

makijaż oczu

24 maj 2013 - 22:25:14

kreski muszą jeszcze pasować, ja wyglądam nadzwyczaj śmiesznie:) Mam niebieskie oczy i mi dobrze w brązach. Oczy maluje wg zasady: najjaśniejszy kolor w konciku, i później cieniuje dochodząc do ciemnej czekolady.

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż oczu

27 maj 2013 - 20:22:30

ja też miałam przez DŁUGO problem z narysowaniem równej kreski, ostatecznie robię to na raty - najpierw kredką, a potem dopiero poprawiam eyelinerem. ale to trochę czasochłonne i jeśi nie lubisz grubych kresek to odpada. ALE widziałam za to na mojanowafigura.pl/uroda fajny artykuł o delikatnym makijażu oka, możesz przejrzeć ;)

makijaż oczu

01 cze 2013 - 00:11:44

Do namalowania idealnej, mocnej kreski osobiście polecam liner w pisaku - są wygodne w użyciu dla osoby, która nie ma wprawy. Do uzyskania efektu przydymionego oka warto spróbowac kredki typu Kajal w sztyfcie lub specjalne kredki z gąbeczką na końcu, którą rozmazuje się kreskę.



makijaż oczu

01 cze 2013 - 16:47:43

Kredka jest niezastąpiona !! :p

makijaż oczu

04 cze 2013 - 14:45:09

Ja sobie nie wyobrażam nie umalować rzęs. Kreski też robię, czasami wychodzą ładniej, czasami gorzej. Obecnie mam eyeliner w mazaku, tak się nie rozjeżdża, na pwno jest łatwiej ; )



makijaż oczu

07 cze 2013 - 14:03:32

Warto zadbać o szczegóły, wtedy efekt jest powalający. Spróbuj z tym dodatkiem:

makijaż oczu

12 cze 2013 - 23:09:23

Tutaj masz jak zrobić ładną kreskę krok po kroku :) http://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-makijazu/Idealna-czarna-kreska



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-12 23:11 przez Hisae.

makijaż oczu

15 cze 2013 - 15:40:20

też mam z tym wielki kłopot ;p aż czasami już nie mam ochoty malować kresek :<

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż oczu

18 cze 2013 - 12:34:03

Tanie soczewki kontaktowe online od 1998 roku - Lensbase.pl
Z Lensbase.pl, możesz zaoszczędzić do 70% na zakupie dziennych, tygodniowych lub miesięcznych soczewek kontaktowych, a także torycznych, dwuogniskowych i kolorowych. W naszym magazynie posiadamy ponad 5 milionów soczewek, czyniąc nas wiodącego dostawcę internetowego soczewek kontaktowych na polskim rynku. Nasza oferta obejmuje najlepsze markowe soczewki, wszystkie w przystępnej cenie - możesz być pewny iż u nas zaoszczędzisz pieniądze. Staramy się aby zakup online, produktu takiego jak soczewki kontaktowe był jak najprostszy. Wierzymy iż oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów, zapewniając miłą, profesjonalną obsługę.
Sprzedażą soczewek kontaktowych zajmujemy się od 1998 roku, z dumą zapewniając 100% satysfakcji przy każdym dokonanym zamówieniu. Od pierwszego dnia nasze cele nie uległy zmianie. Staramy się dostarczać wszystkim naszym klientom najlepsze produkty optyczne w przystępnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu niezawodnej obsługi. Dlatego, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my zwrócimy pieniądze za każdy zakupiony produkt. Pamiętaj, że nasza profesjonalna obsługa klienta służy zawsze pomocą.



makijaż oczu

21 cze 2013 - 23:55:04

dziewczyny, polecam oglądanie tutoriali makijażowych na Youtubie, tyle praktycznych porad i tricków kosmetykowych i makijażowych już chyba nigdzie nie ma w takich ilościach. Ja wszelkie swoje makijażowe umiejętności i wiedzę zdobyłam tam:)

makijaż oczu

25 cze 2013 - 14:14:29

Ja robię kreskę czarną kredką do oczu. Krzywą kreskę koryguję patyczkiem kosmetycznym (patyczek z wacikiem - znany jako patyczek do uszu:-)). Jak go lekko namoczysz to świetnie zetrze nierówności i nie naruszy reszty kreski. Używałam kiedyś eyelinera, ale wykruszał się i wyglądało jakbym się niedomalowała. Dziewczyny jakie eyelinery polecacie? Ja miałam z Manhatanu i Maybelline, ale nie jestem zadowolona :-/

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż oczu

28 cze 2013 - 10:49:09

Polecam cienie do powiek z avonu, najlepiej te poczwórne. Ładnie można modelować oko kolorami na różne sposoby,a na opakowaniu jest pokazane który cień nakładać w którym miejscu.
Moje ulubione zestawienia kolorystyczne:

Aquadelic, Pink sands



makijaż oczu

30 cze 2013 - 14:29:45

ja też robię krzywe i poprawiam patyczkiem ;D

makijaż oczu

02 lip 2013 - 14:03:24

kredka jest nie zastąpiona ;d

makijaż oczu

03 lip 2013 - 14:24:47

Makijaż oczu



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład, nieudane zakupy