Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki


Moja marka opierałaby się na moim stylu, czyli luźno, prosto i wygodnie. Dodałabym dużo odważnych kolorów, które połączyłabym z ciemnymi barwami.
Moim zdaniem w świecie mody niczego nie brakuje, ponieważ wszystko jest już w nim zawarte. Projektowałabym ubrania każdej kategorii. Moją markę nazwałabym Y&U (You&I) .


Ta stylizacja to tylko mały element, który wprowadziłabym do swojej marki "Anna.eS. CLOTHES". Uwielbiam minimalizm w postaci prostych, geometrycznych krojów, co dobrze prezentuje się z ozdobami z lekkiego, zwiewnego materiału. W mojej marce na pewno pojawiłaby się koronka - tutaj widzę oczami wyobraźni piękne koktajlowe sukienki w nowoczesnej formie z nutą stylu gotyckiego. Z kolorów przede wszystkim wprowadziłabym biel - byłby to przodujący motyw w kolekcji. Moim zdaniem za mało mamy bieli na ulicach! Ten cudowny choć prosty kolor zasługuje na większą uwagę.
Moja kolekcja, jak i cała marka i jej twórczość skierowana ku codziennej modzie, byłaby przeznaczona głównie dla dojrzałych kobiet o większej objętości ud, bioder, czy biustu. Takie Panie zasługują na dopieszczenie, a co bardziej ich piękno uwydatni, jak nie eleganckie, nowoczesne i oryginalne ubranka od "Anna.eS. CLOTHES"? :)


Uważam, że w świecie mody nie brakuje niczego. Stare ciuchy kiedyś modne, czekają na następne generacje by znów ujrzeć światło dzienne, a ja wyjmę te dzieła i dodam do nich szczyptę teraźniejszości. Zapożyczałabym hity z poprzednich dekad i przepuszczała przez własną twórczość.

Moją markę nazwałabym "Forward" przedstawiałaby drogę jaką przeszła moda ciągle się rozwijając, czyli ubrania w stylu retro przefiltrowane przez nowoczesność. Byłyby to eleganckie, bardzo wygodne kostiumy, w których każda kobieta czuła będzie się pięknie i komfortowo!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-26 22:42 przez Carrots_King.


Swoje pierwsze projekty strojów stworzyłam będąc w przedszkolu i już wtedy postanowiłam, że w przyszłości zostanę projektantką mody. Przez ponad dziesięć lat nie zmieniłam decyzji o swoim przyszłym zawodzie. Wraz z siostrą marzymy o założeniu własnego domu mody, którego nazwy, nie chcę na razie publicznie zdradzać, wolę, żeby było to tajemnicą, dopóki nie otworzymy własnej działalności. Chcę, by nasza marka była rozpoznawalna po czymś (czego na razie nie chcę zdradzać), tak jak wyróżniają się szpilki od Christiana Louboutina czerwonymi podeszwami. Moim marzeniem jest, by nasz dom mody oferował ubrania oraz dodatki na wszystkie możliwe okazje, a także dla każdego, niezależnie od płci, wieku, tęgości, czy możliwości finansowych. Chcę, by nasza marka oferowała zarówno stroje haute couture, jak i prêt-à-porter. Zarówno ja, jak i moja siostra uważamy, że w popularnych sklepach odzieżowych brakuje stroi nie tylko dla osób tęższych, ale także dla chudych. Nasz dom mody miałby także oferty dla takich osób. Mam nadzieję, że w przyszłości spełnimy nasze marzenie, nasza marka stanie się popularna i zachwycimy świat mody swoją kreatywnością :)


Moim zdaniem w świecie mody brakuje ciągłej świeżości, a jeśli już się ona pojawi to bardzo szybko przechodzi w nudę. Marzę o projektowaniu kreacji dla odważnych i pomysłowych kobiet. Kobiet, które akceptują swoje ciało w każdym rozmiarze i nie boją się go pokazać. Zainspirowana Anthonym Vaccarello chcę, aby projekty były dla kobiet, nie kobiety dla projektów. Pragnę złamać wszelkie tematy tabu, aby każda kobieta uwierzyła w swoje piękno i niepowtarzalność. Myślę, że moje projekty, to nie tylko proste kroje, ale też zabawa tkaniną i wykrojem. Jak każdy projektant myślę o wprowadzeniu do świata mody nowych kształtów, które staną się nieodłącznym elementem każdej modnej kobiety. Moda dla mnie to nie to, co teraz, ale to, co dopiero pojawi się na wybiegu. Pomysłu na nazwę marki jeszcze nie mam, dlatego, że chcę by była to przemyślana decyzja. W końcu będzie mnie promować :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-28 11:58 przez darecka14695.

[/moją markę ubraniową nazwałabym " By Merry " ,tak mi się spodobało ;) Moja odzież byłaby czasem "prosta " a czasem bardziej "efektowna " . Chciałabym wprowadzić na rynek możliwość szycia ubrań z własnymi projektami aplikacji,bezpośredni kontakt z klientem,wyczucie jego marzeń stylistycznych,to byłby mój główny cel,robienie czegoś oryginalnego,czego nie ma nikt inny,realizowanie pomysłu dla kogoś kto ma je w głowie,lecz nie potrafi stworzyć z tego odzieży ;) Na rynku mody chyba najbardziej brakuje mi właśnie tego,indywidualnego podejścia do klienta,Nie twierdze,że wogole go nie ma,ale nadal to jest rzadkością...


Przepis na markę SHOT


Składniki
-kostka kolorów,
-10 łyżek elegancji,
-pół litra elegancji,
-kilka szczypt delikatności,
-szklanka kreatywności,
-nieskończony zapas pomysłów.

Wykonanie
Wybrać pomysł. Wymieszać pozostałe składniki, aż do otrzymania oryginalnego ubrania, które jak trafiony strzał, zwala z nóg.

Dla kogo
Wszystkich, chcących wyglądać zjawiskowo, dziewczyn. Również tych, które na co dzień ubierają się raczej zwyczajnie, a poszukują czegoś na specjalną okazję. Jeśli na najbliższej imprezie chcesz poczuć się niczym gwiazda na czerwonym dywanie to SHOT jest właśnie dla Ciebie.

UWAGA!
UBRANIA MOGĄ POWODOWAĆ, ŻE ZAZDROSNE KOLEŻANKI ZACZNĄ ZABIJAĆ CIĘ WZROKIEM. ODNOTOWANO RÓWNIEŻ CZĘSTE PRZYPADKI TRWAJĄCYCH W NIESKOŃCZONOŚĆ, PRZENIKLIWYCH MĘSKICH SPOJRZEŃ.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Cześć!

Mamy listę zwycięskich stylizacji i odpowiedzi :)

Zestawy książka Fashion Book + 20% kupon do answear.com otrzymują:
blogerka234
Karusiak22
CCocaine
Anna-eS
Carrots_King
Niedobrana
PatricePauline
Prue5
bet1996
nacula125

Dziewczyny, podeślijcie mi w wiadomości prywatnej adresy, na które mają zostać wysłane nagrody. chat

Kupony 20% na zakupy w answear.com otrzymują:
artistic
thisisbeautiful
paula_love_fashon
Marzenciia
notoco
kasialove14
AnnaDesigner
Klara9078
darecka14695
bymerrya24

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! kwiaty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs Electrolux - "Zamień szafę na zmywarkę"