Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak zwrotnego komentarza

22 maj 2011 - 17:36:53

Hej, zastanawiam się czy któraś z was może tez tak ma, że wystawi komentarz po transakcji a druga osoba nawet w wiadomości nie raczy łaskawie napisać czy wszystko ok.

Uważam, że to jednak nie jest w porządku.

I chyba ja też wgl przestane je wystawiać;/

Brak zwrotnego komentarza

22 maj 2011 - 20:56:09

Spotkałam się z tym już kilka razy, a najlepsze to, że pisałam dziewczynie na priv aby wystawiła, bo chyba zapomniała i w odpowiedzi otrzymywałam 'Tak, zaraz wystawię'...i tak minęło kilka miesięcy, a komentarza brak.
Dlatego teraz wystawiam jako DRUGA.

Brak zwrotnego komentarza

22 maj 2011 - 23:03:34

Mi w taki sposób brakuje kilka komentarzy i już nie liczę na to, że w końcu się doczekam...
Jako sprzedająca nigdy nie wystawiam jako pierwsza... ale nawet po kilku wiadomościach z przypomnieniem czy mogłybyśmy zakończyć transakcję wystawieniem sobie komentarzy, jest cisza...
Wątpię, że w jakikolwiek sposób można by na to jakoś wpłynąć...

Brak zwrotnego komentarza

27 maj 2011 - 11:44:25

Mi się to przydarzyło pierwszy raz, ale jest to bardzo irytujące, tym bardziej, że transakcja była bardzo udana, kontrahentka zadowolona, więc nie rozumiem dlaczego nie wystawiła komentarza! Kontaktowałam się z nia to najpierw stwierdziła, że wystawiła więc nie rozumie dlaczego go tam nie ma, a jak sie drugi raz upomniałam to powiedziała, że zaraz wystawi i do tej pory nie ma. A minęło już ze dwa miesiące! Gdybym mogła usunąć ten który jej wystawiłam to bym to zrobiła!

Brak zwrotnego komentarza

27 maj 2011 - 19:43:30

mi już wystawiły te osoby które wcześniej tego nie zrobiły.

ale po jakim czasie...

Myślę, że powinno być obowiązkiem wystawianie komentarzy,eh jak łatwo zauważyć szafa-ma ogroooomne braki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddam za darmo