Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Aktywne użytkowniczki

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:38:37

Na moje ciuchy to ja potrzebuje raczej garderobę, OGROMNĄ i tak nic sie nie mieści, za dużo kupujemy chyba i daltego mamy tak dużo ubrań. Pozatym najlepszą szafą jest krzesło :)

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:39:01

Cytat
xxerdbeerexx
moja garderoba

Nieobraź sie zanim przeczytałam spojrzałam na fote i pomyslałam kurcze ale fajny lumpex heh

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:42:19

Cytat
emm200
Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?

Ja mam 40 par, ale 12 par wystawiłam na sprzedaż, bo już w nich nie chodzę i niektóre mi się znudziły. Buty na zime trzymam w szafie w ganku, resztę par trzymam na dole w szafie w swoim pokoju w pudełkach.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:43:12

xxerdbeerexx chciałabym mieć takie pomieszczenie na garderobę jak Ty, trochę bym przerobiła, ale zazdroszczę.

Jeśli autorka ma mało ciuchów, to ja w sumie według Was nie mam w czym chodzić :D Mam jedną szafkę na bluzki/swetry z długimi rękawami, jedną na ramiączka/krótkie rękawki no i na spodnie. Rzeczy, które lubią się gnieść mam w szafie na wieszakach. Buty - obcasy, mam 12par ustawionych w szafce za szkłem (moje obcasy czasem traktuję jak dzieci...), a płaskie trzymam w szafce na korytarzu. Torby mają osobną szafkę, ale ostatnio przestały się mieścić więc poukładałam je na spodzie szafy, a najczęściej używana wisi na krzesełku.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:46:33

ja mam stanowczo za małą szafę, ubrania wieszam po kilka na jednym wieszaku, bo inaczej by się nie pomieściły, a co jest w tym najciekawszego, nadal nie mam się w co ubrać, staję przed szafą i "nic" nie ma hehe

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:52:14

ja mam dwie szafy, łącznie 12 półek dużych, głębokich; dwie duże szafy z wieszakami, 2 szuflady na bieliznę (około 80x 40 cm), szufladkę na biżuterię. a no i jeszcze pudła z butami na szafie. oczywiście poza 4 półkami butów W szafie (łącznie jakieś 40-45 par?) :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:52:32

Cytat
xxerdbeerexx
moja garderoba
myślałam, że to lumpex :P
żarcik;p

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:53:26

Cytat
oliga
ja mam stanowczo za małą szafę, ubrania wieszam po kilka na jednym wieszaku, bo inaczej by się nie pomieściły, a co jest w tym najciekawszego, nadal nie mam się w co ubrać, staję przed szafą i "nic" nie ma hehe

tak ,ubrania na cebulkę na wieszakach musowo :d a no i jeszcze mam szafę na kurtki, płaszcze i tp :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:55:18

Ach no jeśli chodzi o wieszanie ciuchów po kilka na jeden wieszak, to też tak mam :D Ale na szczęście nie narzekam na brak ciuchów do ubierania :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:56:17

xxerdbeerexx suuuper! A masz też półki na pozostałe rzeczy, czy wszystko trzymasz na wieszkach?

Peszkowa u mnie rolę krzesła spełnia komoda. Lądują tam rzeczy "za brudne" do szafy, "za czyste" do prania:)

ffff pokaż tą witrynę z butami:) Bardzo mnie zaciekawiłaś:).

oliga jeszcze pół roku temu miałam 3x więcej ciuchów niż teraz i też wieszałam po kilka rzeczy na wieszak.

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:59:46

Chlopak mi zrobil ogromna szafe we wrzesniu i mialam "przeswity " w niej a teraz juz mi sie wszystko z niej wysypuje , ale spoko i tak nie mam sie w co ubrac ;D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 22:04:24

viosna
wyciągnięta jest aktualnie para lakierowanych czarnych szpilek :)
A te trzy szafki obok to właśnie szafki, w których trzymam ciuchy ^^

Przez Was myślę czy by nie wystawić szafy w pokoju i poprosić tatę o zrobienie takiej szafy za kotarą, mniej miejsca zajmie, a i więcej pomieści.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 22:12 przez ffff.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 22:09:52

ffff kolekcja szpilek piękna. Szafkę z butami masz jak profesjonalna bloggerka:).

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 22:09:54

Dziewczyny, które macie garderoby.. sama planuję taką sobie "stworzyć" bo w zwykłej szafie nic mi się nie mieści.. czy bardzo się kurzą takie ciuchy wtedy?

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 22:15:49

viosna dziękuję, obrosnę w piórka za chwilę. Blogerką nie jestem, nie ma na to czasu, ale ciuchy i dodatki po prostu uwielbiam. Nie przepadam wyjść z domu źle ubrana. Jestem straszna :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktoś ma?